Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sukces Zawieruchy

Dodał: red Data: 2021-02-24 09:00:11 (czytane: 1290)

W lutym br. miało miejsce rozstrzygnięcie Przeglądu Kolęd i Pastorałek, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Józefowie i Caritas miejscowej parafii. Przegląd przybrał formę konkursu o zasięgu ogólnopolskim. Oczywiście z racji na panującą sytuację była to formuła on-line.Zainteresowanie Przeglądem zaskoczyło samych organizatorów, bowiem nagrania na konkurs przesłało aż 117 wykonawców, w tym 96 solistów i 21 zespołów nie tylko z okolic Józefowa, ale także z odległych miast, takich jak Warszawa czy Szczecin.

zawierucha_mdk_bilgoraj.jpg

Tym bardziej cieszy nas fakt, że pośród tak licznej konkurencji, Jury doceniło reprezentujący Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, zespół instrumentalno-wokalny „Zawierucha”. Wychowankowie panów Jarosław Kloca i Zbigniewa Bilińskiego otrzymali III NAGRODĘ w kategorii „szkoły średnie i dorośli”.

Reklama.

Tagi: zawierucha   mdk biłgoraj   gmina jóżefów   przegląd kolęd i pastorałek

Zobacz także

Naczynie Chimu, czyli zabytek z Peru znaleziony na podbiłgorajskiej wsi

Dodane: 2021-04-12 08:43 - Komentarze  (0)  czytane (687)

TAGI: muzeum ziemi biłgorajskiej w biłgoraju, zabytki archeologiczne, powiat biłgorajski, naczynie chimuKomentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.41.241

(2021-02-25 08:31:05)

Brawo Zawierucha!

(2021-02-25 08:30:01)

paranoik jak zwykle , z takim jak on mądrzy ludzie nie indentyfikują się

(2021-02-24 16:42:07)

Dymiący pistolet: Gdzie jest Coronavirus? CDC mówi, że nie jest dostępny.

Przez Jon Rappoport

Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”. Jest datowany na 13 lipca 2020 roku.

Pochowany głęboko w dokumencie, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajności”, mamy to: „Ponieważ nie ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV są obecnie dostępne, testy [testy diagnostyczne] przeznaczone do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane z scharakteryzowanymi zapisami rna transkrypcyjnych in vitro…”

Kluczowym wyrażeniem jest: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…„

Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć. Użycie terminu „ilościowe” w tym zdaniu oznacza: CDC nie ma mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejnym wywrotką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY IZOLOWANY WIRUS.

Innym sposobem, aby to ująć: NIKT NIE MA IZOLOWANEGO OKAZU WIRUSA COVID-19.
NIKT NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA COVID-19.
DLATEGO NIKT NIE UDOWODNIŁ, ŻE ISTNIEJE.

Jakby to nie wystarczyło do objawienia, aby zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawiają diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został odizolowany … i test szuka RNA, która przypuszczalnie pochodzi od wirusa, który nie został udowodniony, że istnieje.
I za pomocą tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczą przypadki COVID i zgonów … i rządy wprowadziły blokady i dewastacji gospodarczej przy użyciu tych przypadków i liczby zgonów jako uzasadnienie.

stary (2021-02-24 10:37:15)

popieram twoj komentaz i pozdrawiam

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Trwają szczepienia nauczycieli

W biłgorajskim szpitalu trwają szczepienia nauczycieli. Jako pierwsi szczepieni przeciw Covid-19 są ci pedagodzy, którzy pracują z przedszkolakami, uczniami klas I - III a także m. in. nauczyciele praktycznej nauki zawodu czy nauczyciele szkół specjalnych. więcej»

Studniówki w dobie pandemii

Przełom stycznia i lutego, a więc czas zimowych ferii i odpoczynku od nauki, był tradycyjnie czasem studniówek. Uczniowie ostatnich klas liceów i techników krokiem poloneza wchodzili w dorosłe życie i ostatni etap przygotowań do egzaminu podsumowującego ich naukę. Pandemia pokrzyżowała plany tegorocznych maturzystów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia