Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sukces Mileny Pawlos na Mistrzostwach Polski LZS w Zamościu

Dodał: red Data: 2018-05-15 11:42:19 (czytane: 2578)

W dniach 10 - 13 maja br. w Zamościu odbywały się Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U15 i U17 w podnoszeniu ciężarów . Zawodniczka Klubu Sportowego "Pasja" Biłgoraj, Milena Pawlos, wywalczyła srebrny medal w kat. do 58 kg.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolJest to największy sukces tej zawodniczki, w ubiegłym roku zdobyła medal brązowy. Trenerem Mileny jest jej tato, Tomasz Pawlos. -Trenowanie własnego dziecka jest bardzo trudne, bo oprócz wspólnej pasji łączy nas silny związek emocjonalny. Z jednej strony czasami jest ciężko, ale z drugiej, to cudowne mieć  możliwość i patrzeć, jak córka wspaniale się rozwija, jak pracuje, uczy się systematyczności, odnosi sukcesy, radzi sobie z porażkami. Dzięki temu, że jestem jej trenerem nasza więź jest wyjątkowa. Oboje z żoną dbamy, aby Milenka poprzez sport  uczyła się również życia; systematycznej pracy, zaangażowania, radzenia sobie w pięknych i trudnych chwilach, dbania o odpoczynek i dobre odżywianie. Bo dobry trener powinien być  wzorem, mieć swoje pasje, być mentorem i robić wszystko na wielu płaszczyznach, aby wspierać zawodnika, każdego zawodnika - przyznaje.

milena_pawlos.jpg

Klub Sportowy „Pasja” Biłgoraj jest nowym klubem w naszym mieście. Założycielami są pasjonaci sportu i ludzie, którzy chcą wspierać wszechstronny rozwój młodzieży. Prezes, Marcin Holko podkreśla: -Założenie klubu, to efekt przemyśleń ludzi, którzy działają i mieszkają w Biłgoraju i chcą wspierać młodych ludzi w ich pasjach, w tym wypadku pasjach sportowych. Klub, to ludzie dający duże zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę brać czynny udział w organizacji wspierającej młodzież i promującej nasze miasto Biłgoraj. Pierwszy sukces Klubu, jakim jest wicemistrzostwo Mileny, to dla nas potwierdzenie i wyznacznik tego, że nasze działania są słuszne. I to motywuje nas do dalszej pracy. Nasz klub jest otwarty dla wszystkich, zapraszamy młodzież do współpracy z naszym trenerem. Ciężary to jedna z dyscyplin, które chcemy i możemy wspierać, ale w przyszłości pragniemy rozwinąć działalność na inne dyscypliny sportu.

/KS "Pasja" Biłgoraj/

Reklama.

Tagi: milena pawlos   podnoszenie ciężarów   klub sportowy pasja   sport biłgoraj

Zobacz także

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Dodane: 2019-05-25 21:31 - Komentarze  (1)  czytane (1811)

TAGI: łada biłgoraj, hetman zamość, derby, piłka nożnaKomentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.208.22.127

gg (2018-05-19 01:12:02)

OSiR to już jest dno totalne. Pracownicy to jeden wielki brak chęci do pracy, ale jak wiemy ryba psuje się od głowy. Już wszyscy w środowisku sportowym wiedzą, że współpraca z OSiR polega na tym, że ty rób wszystko a OSiR wkleja logo jako współorganizator. Miętek ma problemy z określeniem jaką pełni tam funkcję. Dżaro z bródką gość wiecznie wypalony pośmiać, kawę spić, ze stoperem czas pomierzyć i wraca do domu wyje..ny jak dętka. Kablara z recepcji to już wogóle zmęczona samym zbieraniem informacji, ona do nikogo japy nie otwiera, ale nasłu***e jak słoń byle by tylko donieść bo inaczej to dzień nie zaliczony. Zatrudnili ruska, który nic nie robi i robić nie będzie, 10 lat jemu się nawet dokumętów na paszport polski nie chce wypełnić.

Bruce Lee: " Z chęcią tam poćwiczę" (2018-05-19 00:03:55)

Mam pytanko. Czy ktoś posiada jakieś info. gdzie mieści się " PASJA" Klub Sportowy.

josi bosi (2018-05-18 23:55:00)

A później Burmistrz się chwali, że sport w Biłgoraju ma się dobrze. Dlaczego? Stowarzyszenia sportowe powstają jak grzby po deszczu, tylko patrzeć jak niebawem w każdym domu powstanie rodzinna dyscyplina sportowa gdzie ojciec będzie trenerem a matka księgową stowarzyszenia. Co w tym Biłgoraju się dzieje?

Xxx (2018-05-16 17:50:59)

Kompletne dno !!!

Jozef (2018-05-15 14:45:51)

Proponuję seniorską piłką nożną też się zająć. Ciekawe doświadczenie i całkowite wypłukanie się z kasy w miesiąc. A piłkarzom będzie mało i mało.

Pogratulować sukcesu (2018-05-15 14:44:53)

Eeee tam,"sukces" - szóste miejsce od końca i 37 kg. do pierwszej - przepaść.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia