Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Stypendyści z I LO im. ONZ

Dodał: red Data: 2020-12-02 13:02:43 (czytane: 1317)

Od wielu lat uczniowie I LO im. ONZ w Biłgoraju otrzymują stypendia przyznawane za sukcesy w olimpiadach przedmiotowych o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim. Minister Edukacji i Nauki wyróżnił na Lubelszczyźnie 29 uczniów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. W tym gronie jest troje uczniów ONZ-tu.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajReklama.

onz_bilgoraj.jpgTo Piotr Łaba, Michał Nizio i Jakub Złomański. Piotr Łaba jest finalistą LXXI Olimpiady Matematycznej, finalistą LXIX Olimpiady Fizycznej i finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki. Michał Nizio - to finalista 49. Olimpiady Biologicznej i finalista II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki. Jakub Złomański jest finalistą XLVI Olimpiady Geograficznej i finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z geografii z elementami geologii.

Ponadto stypendiami Prezesa Rady Ministrów zostali uhonorowani Piotr Łaba i Patrycja Pietruczyk za promocję z wyróżnieniem do następnej klasy oraz najwyższą średnią ocen w szkole za rok 2019/2020.

/ONZ/

Tagi: stypendyści   i lo im. onz   oświata biłgoraj   powiat biłgorajski

Zobacz także

Sukces uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju na olimpiadzie hotelarskiej

Dodane: 2021-01-15 10:01 - Komentarze  (0)  czytane (628)

TAGI: zszio biłgoraj, olimpiada wiedzy hotelarskiej, oświata biłgoraj, zespół szkół zawodowych i ogólnokształcącychKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.108.182

(2020-12-02 17:13:12)

Dziś widać, że nie tylko my, jako naród padliśmy ofiarą kolejnego rozbioru, ale dotyczy on całej Europy i łacińskiej cywilizacji europejskiej. Następuje powolny rozkład naszej cywilizacji, a rozbiór i wyniszczanie narodów Europy staje się możliwe, dzięki kontroli nad takimi krajami jak Anglia, USA, Izrael czy Niemcy.
Jest to kontrola globalistów i finansistów, którzy w swych globalnych planach nie wahają się sprowokowania największych kataklizmów, aby osiągnąć swoje cele.
Można tylko ubolewać nad faktem kolejnego wykorzystania Niemców do rozkładu Europy. Tak jak podczas drugiej wojny światowej, tak i teraz to właśnie Niemcy wiodą prym w destrukcji europejskiego porządku. Wtedy wykorzystując przewagę militarną a dziś przewagę finansową, rozdają karty tasowane przez tych, którzy z nimi zagrywają od czasów pruskich. Nieświadomi faktu, że tak jak inne kraje w Europie, sami kręcą powróz na swoją zgubę.
Statystycznie fakt upadku Niemiec i innych krajów Europy jest już przesądzony. Przyrost naturalny w UE na poziomie 1.38 (31 Krajów) a w niektórych krajach znacznie poniżej, jest tylko gwarantem wymarcia europejskich narodów. Dzięki, popieraniu aborcji, ekonomicznej emigracji, związków homoseksualnych i planowej polityki antyrodzinnej, Europa skazała się na wymarcie. Kraje takie jak Grecja, Polska i Niemcy, ze wskaźnikiem urodzin na poziomie 1.3 Włochy 1.2 czy Hiszpania 1.1 nie mają już szansy na zahamowanie wymierania swoich narodów a tym samym kultury, którą reprezentują. Aby kultura danego społeczeństwa utrzymała się dłużej, niż 25 lat, wskaźnik urodzin – zwany też przyrostem naturalnym – musi wynosić przynajmniej 2.11. Średnio 2.11 dzieci na rodzinę. ****
Nadejdzie także ekonomiczny upadek Europy, bo działania wymuszone przez Komisje Europejską oraz popierane przez Niemieckie władze muszą w konsekwencji do tego doprowadzić. Polska, tak jak Grecja już jest bankrutem, tylko się o tym głośno nie mówi.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Inwestycje drogowe powiatu biłgorajskiego w latach 2019 - 2020 roku oraz plany na rok 2021

Okno małego ZUS znowu otwarte

Błogosławieństwo owsa i kamienowanie kapłana

Jasełka przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 3 w Biłgoraju

Jest budżet powiatu na 2021 rok

Tarcza antykryzysowa 6.0

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Jedna osoba zmarła i odnotowano 8 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Tak wyglądał ostatni dzień 2020 roku

Publikujemy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemicznej Covid-19 na terenie Lubelszczyzny i powiatu biłgorajskiego. Najnowsze...