Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Stypendia dla zdolnych i aktywnych

Dodał: red Data: 2021-07-15 14:49:58 (czytane: 3030)

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej ogłosiła nabór w XXII Konkursie Stypendialnym „Równe Szanse” oraz w XX edycji Programu Stypendiów Pomostowych, dzięki temu uczniowie miejscowych szkół mogą otrzymać wsparcie finansowe na zbliżający się rok szkolny i akademicki w wysokości 1 500 zł (uczniowie szkół ponadpodstawowych) lub 750 zł (uczniowie szkół podstawowych) oraz 7 tys. zł (studenci).

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolFundacja FLZB w swojej ponad dwudziestoletniej działalności wsparła 1136 uczniów i studentów z powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec. -Naszą Misją jest pomoc stypendialna dla uczniów i studentów, która daje szansę kontynuowania nauki w szkole średniej lub na studiach wyższych. Wspieranie zdolnych i aktywnych młodych ludzi jest jedną z najważniejszych form pomocy, którą kierujemy do lokalnej społeczności - wyjaśnia Irena Gadaj, prezes Fundacji FLZB.

Celem Konkursu Stypendialnego „Równe Szanse” jest pomoc w kształceniu wybitnie uzdolnionej młodzieży, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej, która uzyskała w poprzednim roku szkolnym średnią ocen co najmniej 4,3 (uczniowie szkół ponadpodstawowych) lub średnią 5,0 (uczniowie szkół podstawowych).

Aby ubiegać się stypendium pn. „Równe Szanse” wystarczy złożyć wniosek za pomocą generatora, do którego link znajduje się na stronie internetowej: www.flzb.lbl.pl. (https://www.flzb.lbl.pl/d/o_fundacji/aktualnosci/597 ). Wnioski będą przyjmowane do 15 września br.

logo_stypendia_pomostowe.jpg

-Jeśli chodzi o wsparcie finansowe w ramach Programu Stypendiów Pomostowych to ubiegać się o nie mogą tylko maturzyści, którzy mieszkają na terenach wiejskich lub w miastach do 20 tys. mieszkańców oraz pochodzą z rodzin, w których dochód w przeliczeniu na osobę nie jest wyższy niż 1.960 zł brutto wyliczony na podstawie danych z czerwca 2021 roku - tłumaczy Iwona Dubińska, koordynator Biłgorajskiego Funduszu Stypendialnego FFLZB.

Wnioski o Stypendium Pomostowe można składać tylko do 8 sierpnia, poprzez generator dostępny na stronie: www.flzb.lbl.pl (https://www.flzb.lbl.pl/d/stypendia/stypendia_pomostowe).
Środki na Biłgorajski Fundusz Stypendialny pozyskiwane są od darczyńców indywidualnych oraz miejscowych firm i instytucji. -Dzięki Państwa pomocy tylko w ubiegłym roku poprzez Biłgorajski Fundusz Stypendialny pomoc materialną otrzymało aż 40 stypendystów, na łączną kwotę 65 328 zł. Aktualnie prowadzimy internetową zbiórkę na stypendia i zachęcamy Państwa do jej wsparcia poprzez system szybkiej płatności PayU dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.flzb.lbl.pl/przekaz_darowizne - mówi Iwona Dubińska.

/red./

Tagi: fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej   stypendia pomostowe   wsparcie dla uczniów   oświata biłgoraj

Zobacz także

Kurs stewardesy i stewarda linii lotniczych w ZSZiO

Dodane: 2022-01-22 11:00 - Komentarze  (0)  czytane (121)

TAGI: kurs stewardes, kurs stewarda, zszio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.161.98.96

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia