Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka ZSBiO 2019 (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2019-01-13 01:41:16 (czytane: 10950)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących rozpoczęli studniówkowy maraton. W jednym z lokali w Janowie Lubelskim bawili się na balu maturalnym. Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia dyrektora szkoły i tradycyjnego poloneza.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajStudniówka jest polską tradycją. Maturzyści w strojach wieczorowych podczas uroczystego balu, symbolicznie przekraczają próg dorosłości. -Studniówka, ze względu na swą wartość i niepowtarzalność, pozostaje w pamięci na całe życie. Kojarzy się z wielkim oczekiwaniem i przygotowaniem, jedyna i niepowtarzalna noc beztroski i pięknych wzruszeń, często narodzin trwałego i głębokiego uczucia. Bardzo istotną częścią tradycji studniówkowej jest dostojny staropolski taniec - polonez. To taniec niezwykle wymowny, wzruszający i piękny bo polski - mówił dyrektor szkoły, Stanisław Sitarz.

Życzenia dla maturzystów złożyli m. in. ks. prałat Józef Flis, wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala i przedstawiciele Rady Rodziców. -Korzystajcie z uroków dzisiejszego wieczoru, bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie. Pamiętajcie, że czas nieubłaganie mija przeplatając różne chwile życia. Pamiętajcie, że sukces jest w waszych rękach i osiągnięcie go własną systematyczną pracą i wytrwałością w dążeniu do celu. Za 100 dni matura, egzamin który będzie decydował o waszej przyszłości. Wykorzystajcie te dni jako czas rzetelnej pracy i korzystajcie ze wsparcia nauczycieli. Życzę wam pomyślności i odwagi - dodał Sitarz.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 447

Tagi: studniówka   bal maturalny   zsbio biłgoraj   matura 2019

Zobacz także

Piknik patriotyczno - sportowy "Pamiętamy o Bohaterach II wojny światowej" (FOTO)

Dodane: 2019-09-15 11:20 - Komentarze  (2)  czytane (501)

TAGI: piknik patriotyczno - sportowy, 80. rocznica wybuchu ii wojny światowej, biłgoraj, zszio biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.136.184

więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia