Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka ZSBiO 2019 (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2019-01-13 01:41:16 (czytane: 10318)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących rozpoczęli studniówkowy maraton. W jednym z lokali w Janowie Lubelskim bawili się na balu maturalnym. Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia dyrektora szkoły i tradycyjnego poloneza.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajStudniówka jest polską tradycją. Maturzyści w strojach wieczorowych podczas uroczystego balu, symbolicznie przekraczają próg dorosłości. -Studniówka, ze względu na swą wartość i niepowtarzalność, pozostaje w pamięci na całe życie. Kojarzy się z wielkim oczekiwaniem i przygotowaniem, jedyna i niepowtarzalna noc beztroski i pięknych wzruszeń, często narodzin trwałego i głębokiego uczucia. Bardzo istotną częścią tradycji studniówkowej jest dostojny staropolski taniec - polonez. To taniec niezwykle wymowny, wzruszający i piękny bo polski - mówił dyrektor szkoły, Stanisław Sitarz.

Życzenia dla maturzystów złożyli m. in. ks. prałat Józef Flis, wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala i przedstawiciele Rady Rodziców. -Korzystajcie z uroków dzisiejszego wieczoru, bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie. Pamiętajcie, że czas nieubłaganie mija przeplatając różne chwile życia. Pamiętajcie, że sukces jest w waszych rękach i osiągnięcie go własną systematyczną pracą i wytrwałością w dążeniu do celu. Za 100 dni matura, egzamin który będzie decydował o waszej przyszłości. Wykorzystajcie te dni jako czas rzetelnej pracy i korzystajcie ze wsparcia nauczycieli. Życzę wam pomyślności i odwagi - dodał Sitarz.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 447

Tagi: studniówka   bal maturalny   zsbio biłgoraj   matura 2019

Zobacz także

Projekt obywatelski pt. „Kolorowa rywalizacja” w ramach projektu Ja - obywatel! Sprawozdanie

Dodane: 2019-06-19 17:24 - Komentarze  (0)  czytane (32)

TAGI: ja - obywatel, sól, gmina biłgoraj, fundacja bliżej pasjiKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.84.130.252

więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia