Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka Zespołu Szkół Leśnych 2018 (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-01-22 16:51:41 (czytane: 5994)

20 stycznia br. uczniowie biłgorajskiego Zespołu Szkół Leśnych bawili się na tradycyjnym balu maturalnym, na magiczne 100 dni przed egzaminem dojrzałości. To pierwsze tego typu i tej rangi wydarzenie w życiu młodych ludzi, ono także jest zapowiedzią zakończenia pewnego etapu.

Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce w jednym z janowskich lokali. Razem z nimi obecni byli ich rodzice, nauczyciele i dyrekcja. Studniówka zapowiada zakończenie edukacji na poziomie szkoły średniej, a przed absolwentami Zespołu Szkół Leśnych otwiera drogę na rynku pracy, bądź studia.

Jak mówi przysłowie -Zawżdy tak bywało, Gdy na 100 dni nauk zostało, Wielce godni żakowie, Biesiadowali na zdrowie. Serdeczny druhu przybywaj, Wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, Później już tylko - matura!

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 126

Tagi: studniówka zsl   leśnik biłgoraj   bal maturalny   studniówka 2018

Zobacz także

Studniówka I LO im. ONZ w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

Dodane: 2019-01-20 03:08 - Komentarze  (0)  czytane (6269)

TAGI: studniówka, i lo im. onz w biłgoraju, bal maturalny, matura 2019Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.87.253.202

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia