Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2022-02-26 23:25:02 (czytane: 6529)

Krokiem poloneza, maturzyści Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących rozpoczęli dziś bal maturalny. Studniówka odbyła się w jednym z lokali w Janowie Lubelskim. Za symboliczne 100 dni, młodzież przystąpi do egzaminu dojrzałości.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Usługi fotograficzne Foto-Mikado Marek Ziemichód
www.fotografiaslubnabilgoraj.pl,fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia Biłgoraj, reportaż, fotografia portretowa, studyjna, fotomikado, Ziemichód, fotograf Lublin, zdjęcia plenerowe, fotograf na wesele, fotograf lubelskie, fotograf podkarpackie

ul. Narutowicza 88 a. 23-400, BiłgorajStudniówka jest polską tradycją, która ma już około 200 lat. Maturzyści wspólnie z nauczycielami i rodzicami bawią się na swym pierwszym balu, wkraczając w dorosłość. To także okazja do podsumowania lat spędzonych w szkole i ostatni dzwonek, by ugruntować wiedzę przed egzaminem maturalnym.

studniowka_zsbio_1.JPG

-To wielki zaszczyt być na tym balu, to wielka radość dzielić z wami dzielić tę wyjątkową, gdy widać że z nastolatków staliście się dorosłymi osobami. Moje serce i serce nauczycieli i Waszych rodziców rozpiera duma. Cieszymy się Wami i tym jak dorastacie. Wiedźcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji, wykorzystajcie jeszcze ostanie dni przygotowania do matury. Zdany w maju egzamin będzie sukcesem nas Wszystkich i jest otwartą drogą do realizacji planów i marzeń. Dziś studniówka, życzę wszystkim miłej zabawy. Bawcie się dobrze i odpowiedzialnie, niech dzisiejszy bal pozostanie w Waszej pamięci i będzie miłym wspomnieniem. Dziękuję panu staroście za przybycie, dziękuję za remont hali, drogi dojazdowej i placu przy naszej placówce. Obecnie zostały podjęte działania odnośnie modernizacji boiska i krytej pływalni. Na ręce Małgorzaty Gromadzkiej, szefowej komitetu organizacyjnego studniówki, składam podziękowania rodzicom za organizację balu pomimo trudności. Wszystkim życzę wspaniałej zabawy - mówił Stanisław Sitarz, dyrektor ZSBiO.

studniowka_zsbio.JPG

List do maturzystów wystosowała poseł Beata Strzałka. Do uczestników balu przemówił także starosta Andrzej Szarlip. -Panie dyrektorze, szanowne grono pedagogiczne, drodzy rodzice i Wy kochani maturzyści, bohaterowie dzisiejszego wieczoru. Chwiałbym żyć Wam drodzy uczniowie by egzamin maturalny był zdany w 100%, byście byli zadowoleni z wyborów jakich będziecie dokonywać w dorosłym życiu. Życzę by te decyzje były trawne i owocowały dobrem dla Was i Waszych rodzin. Zanim jednak egzamin maturalny, przed Wami studniówka. To najpiękniejszy czas w życiu, to czas który zapamiętacie na długo, życzę dobrej zabawy, radości i samych dobrych emocji. Dobrej studniówki, udanej zabawy - mówił starosta Szarlip. Podziękował także rodzicom i nauczycielom.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 285

Tagi: studniówka   zsbio biłgoraj   budowlanka biłgoraj   bal maturalny

Zobacz także

Półkolonie dla dzieci z Ukrainy

Dodane: 2022-07-05 12:53 - Komentarze  (4)  czytane (663)

TAGI: półkolonie, dzieci z ukrainy, wakacje, oświata biłgorajKomentarze (8)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.235.78.122

Smutna jest ta wypowiedź (2022-03-01 12:37:35)

Ta studniówka była organizowana od miesięcy, pieniądze zapłacone i wszystko gotowe. Mieli nie iść i zmarnować tyle pieniędzy i wspomnienia bo kilka dni wcześniej wybuchła wojna?? Nie wiedzieli o tym że wybuchnie
Siedzenie w domu bez możliwości pomocy byłoby lepsze?? Pozdrawiam.

X (2022-02-27 16:01:11)

Nie zesrajcie się… Co mamy wszyscy zrezygnować z normalnego życia? To zamiast komentować może byście pomogli ludziom w potrzebie? Bo wątpię, że to robicie, ale w gębie to każdy mocny.

Uczestnik studniówki (2022-02-27 15:49:07)

Stroje gotowe, sala zarezerwowana, wszystko zapłacone...a tu dwa dni przed studniówką wybucha wojna u sąsiadów. To nie nasza wina, że tak się stało i to nie tak, że mamy gdzieś to, co się dzieje, ale na ten dzień czekaliśmy wiele lat. Nikt z moich znajomych nie miał zbytnio ochoty na zabawę w takim czasie, ale nie mogliśmy zrezygnować w ostatniej chwili. Poza tym, nic drodzy komentujący poza tymi zdjęciami o nas nie wiecie. Nie wiecie, czy udzielamy schronienia potrzebującym, nie wiecie, czy wspieramy zbiorki charytatywne, nie wiecie, czy modlimy się za Ukrainę. Jak łatwo ocenić drugiego człowieka po jednym zdjęciu.

Uczestnik studniówki (2022-02-27 15:48:02)

Stroje gotowe, sala zarezerwowana, wszystko zapłacone...a tu dwa dni przed studniówką wybucha wojna u sąsiadów. To nie nasza wina, że tak się stało i to nie tak, że mamy gdzieś to, co się dzieje, ale na ten dzień czekaliśmy wiele lat. Nikt z moich znajomych nie miał zbytnio ochoty na zabawę w takim czasie, ale nie mogliśmy zrezygnować w ostatniej chwili. Poza tym, nic drodzy komentujący poza tymi zdjęciami o nas nie wiecie. Nie wiecie, czy udzielamy schronienia potrzebującym, nie wiecie, czy wspieramy zbiorki charytatywne, nie wiecie, czy modlimy się za Ukrainę. Jak łatwo ocenić drugiego człowieka po jednym zdjęciu.

A (2022-02-27 13:59:03)

To może poświęćcie czas na pomoc uchodźcom, a nie na pisanie nic nie wnoszących komentarzy. Dorastanie tej młodzieży odbywało się i odbywa w cieniu pandemii, fikcji nauczania. Jutro też jest niepewne i ich egzamin dojrzałości, więc zabierzmy im te resztki normalności. Na pewno to pomoże uciekającym z Ukrainy.

dziadek (2022-02-27 09:06:49)

Akurat wszyscy już osiągnęli wiek powołania do służby wojskowej, a w obecnej sytuacji to prawie pewne że wróci zasadnicza służba wojskowa i ucieczka na studia też nie pomoże...

Yomasz (2022-02-27 07:07:04)

Wstydźcie się rodzice i organizatorzy

Smutne to (2022-02-27 06:49:48)

Studniówka ważna rzecz, ale czy nie ma dzisiaj ważniejszych. Tuż za granicą setki ludzi ginie w wojnie, setki tysięcy ludzi ucieka przed wojną do naszego kraju, nawet w sąsiedztwie szkoły macie uchodźców. Organizowana jest pomoc. Wszędzie krew i łzy, a tu zabawa. Dla dla mnie ktoś tu już teraz nie zdał egzaminu dojrzałosci.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Burmistrz Biłgoraja ogłosił konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju

Burmistrz Janusz Rosłan, ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju. Do konkursu na stanowisko dyrektora może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia