Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-01-27 22:43:00 (czytane: 8652)

27 stycznia br. uczniowie klas maturalnych biłgorajskiego "Elektryka" przeżywali swoją studniówkę. Bal maturalny odbył się w Janowie Lubelskim. Obok maturzystów uczestniczyli w nim wychowawcy i dyrekcja RCEZ, rodzice i zaproszeni goście, w tym poseł Piotr Olszówka i Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Majcher.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj-Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniana noc, która uświadomi nam, że już niedługo przekroczymy symboliczny próg dorosłości. Doceniamy, to że Państwo są z nami i szczególnie gorąco wszystkich witamy - mówił maturzyści. Podkreślali, że nadszedł długo oczekiwany dzień, w którym na 100 dni przed maturą można spotkać się w tak licznym gronie podsumować minione lata spędzone w szkole. Przez te lata wiele się wydarzyło, był czas zdobywania wiedzy, zawierania przyjaźni, kształtowania charakterów.

-Drodzy maturzyści, korzystając z okazji, już teraz 100 dni przed maturą, życzę powodzenia w czekającym Was egzaminie dojrzałości i osiągnięcia wyników, które pozwolą Wam zrealizować osobiste plany. Życzę ponadto jak najlepszych wyborów, mądrych i trafnych decyzji, a także optymizmu w podejmowaniu nowych wyzwań, niegasnącego zapału w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Niech towarzyszy Wam zrozumienie, życzliwość i przychylność ludzka. Wierzę, że wyjątkowa atmosfera radości, moc wrażeń i urok dzisiejszego wieczoru pozostaną na długo miłym wspomnieniem. Życzę udanej zabawy - mówił dyrektor RCEZ Jerzy Buczko.

Reklama.

Do maturzystów zwrócili się także przedstawiciele rodziców, poseł Piotr Olszkówka i Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Majcher. Odczytano także list od poseł Agaty Borowiec. Bal maturalny rozpoczął się polonezem, a potem rozpoczęła się zabawa przy przebojach dyskotekowych.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 237

Tagi: bal maturalny biłgoraj   studniówka rcez biłgoraj   regionalne centrum edukacji zawodowej   matura 2018

Zobacz także

Plac zabaw od Mikołaja

Dodane: 2018-12-10 13:36 - Komentarze  (0)  czytane (339)

TAGI: plac zabaw, smólsko, gmina biłgoraj, otwarte strefy aktywnościKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 52.91.245.237

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej pn. "Dzień Jesiennego Liścia", która odbyła się dziś w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. W tym roku głównym celem wydarzenia była pomoc niepełnosprawnemu Jakubowi Brodziakowi. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia