Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-01-27 22:43:00 (czytane: 9302)

27 stycznia br. uczniowie klas maturalnych biłgorajskiego "Elektryka" przeżywali swoją studniówkę. Bal maturalny odbył się w Janowie Lubelskim. Obok maturzystów uczestniczyli w nim wychowawcy i dyrekcja RCEZ, rodzice i zaproszeni goście, w tym poseł Piotr Olszówka i Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Majcher.-Mamy nadzieję, że będzie to niezapomniana noc, która uświadomi nam, że już niedługo przekroczymy symboliczny próg dorosłości. Doceniamy, to że Państwo są z nami i szczególnie gorąco wszystkich witamy - mówił maturzyści. Podkreślali, że nadszedł długo oczekiwany dzień, w którym na 100 dni przed maturą można spotkać się w tak licznym gronie podsumować minione lata spędzone w szkole. Przez te lata wiele się wydarzyło, był czas zdobywania wiedzy, zawierania przyjaźni, kształtowania charakterów.

-Drodzy maturzyści, korzystając z okazji, już teraz 100 dni przed maturą, życzę powodzenia w czekającym Was egzaminie dojrzałości i osiągnięcia wyników, które pozwolą Wam zrealizować osobiste plany. Życzę ponadto jak najlepszych wyborów, mądrych i trafnych decyzji, a także optymizmu w podejmowaniu nowych wyzwań, niegasnącego zapału w dążeniu do osiągania zamierzonych celów. Niech towarzyszy Wam zrozumienie, życzliwość i przychylność ludzka. Wierzę, że wyjątkowa atmosfera radości, moc wrażeń i urok dzisiejszego wieczoru pozostaną na długo miłym wspomnieniem. Życzę udanej zabawy - mówił dyrektor RCEZ Jerzy Buczko.

Reklama.

Do maturzystów zwrócili się także przedstawiciele rodziców, poseł Piotr Olszkówka i Przewodniczący Rady Powiatu Piotr Majcher. Odczytano także list od poseł Agaty Borowiec. Bal maturalny rozpoczął się polonezem, a potem rozpoczęła się zabawa przy przebojach dyskotekowych.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 237

Tagi: bal maturalny biłgoraj   studniówka rcez biłgoraj   regionalne centrum edukacji zawodowej   matura 2018

Zobacz także

Etap okręgowy XXVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – uczennica

Dodane: 2019-03-18 14:50 - Komentarze  (0)  czytane (104)

TAGI: olimpiada promocji zdrowego stylu życia, budowalanka biłgoraj, zsbio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.133.84

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia