Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka "Katolika" (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2020-02-02 01:04:08 (czytane: 3202)

To nasz pierwszy prawdziwy bal i chcemy się bawić jak najlepiej. Studniówka wiąże się z ogromnymi emocjami, bardzo się cieszymy, że możemy tutaj być i mamy nadzieję, że będzie to najlepsza noc w naszym dotychczasowym życiu - mówią maturzyści "Katolika".

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajUczniowie klas trzecich Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju bawili się 1 lutego br., na balu maturalnym. -Chciałbym dziś pogratulować i podziękować waszym rodzicom, wychowawcom i nauczycielom, za trud, który włożyli w Wasze wychowanie i wykształcenie. Ale również gratuluję Wam, drodzy maturzyści, tego wyboru, którego dokonaliście trzy lata temu wybierając nasze Katolickie Liceum. Wierzę, że był to dla was piękny czas i dzisiaj cieszmy się tym wszystkim, gdyż jest to dla was kolejny próg, który w swoim życiu przekraczacie. Bawcie się dziś dobrze, niech ten bal pozostanie w waszych wspomnieniach na zawsze - mówił do zebranych uczniów, ks. Witold Batycki, dyrektor KLO w Biłgoraju.

Do maturzystów przemówił także kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. -Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń młodości, które na długo pozostaje w pamięci każdego. Po niej czeka was intensywna praca skierowana na przygotowanie do matury. Życzę, abyście umiejętnie wykorzystali okres symbolicznych stu dni i aby ten życiowy sprawdzian wiedzy wypadł dla wszystkich jak najlepiej. Dziękuję dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom, których praca doprowadziła was do tej wspaniałej chwili. Dziś życzę wam spełnienia najskrytszych marzeń i zrealizowania wyznaczonych celów. Na dzisiejszy bal życzę wspaniałej zabawy do samego rana, z której wspomnienia pozostaną z wami do końca życia - podkreślał w imieniu Starosty Biłgorajskiego, Jan Koman.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 204

Tagi: studniówka   katolik biłgoraj   bal maturalny   matura 2020

Zobacz także

Stan epidemii, a opłaty za przedszkole i żłobek

Dodane: 2020-04-06 12:29 - Komentarze  (0)  czytane (665)

TAGI: stan epidemii, koronawirus, przedszkola, biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.188.251

(2020-02-03 17:30:53)

Zawsze na studniówce obowiązywała elegancja, nawet w dawnych czasach, choć stroje były skromniejsze ( innych wtedy w sklepach nie było), ale szyk obowiązywał, wszak studniówka to wyjątkowy bal.

kjmnb (2020-02-03 07:30:06)

ciekaw jestem jaki jest kosz sukienki botów fryzjer innych opłat itd, ile kosztuje taka studniówka ?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia