Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka "Katolika" (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2020-02-02 01:04:08 (czytane: 5043)

To nasz pierwszy prawdziwy bal i chcemy się bawić jak najlepiej. Studniówka wiąże się z ogromnymi emocjami, bardzo się cieszymy, że możemy tutaj być i mamy nadzieję, że będzie to najlepsza noc w naszym dotychczasowym życiu - mówią maturzyści "Katolika".

Usługi fotograficzne Foto-Mikado Marek Ziemichód
www.fotografiaslubnabilgoraj.pl,fotografia ślubna, fotograf ślubny, zdjęcia Biłgoraj, reportaż, fotografia portretowa, studyjna, fotomikado, Ziemichód, fotograf Lublin, zdjęcia plenerowe, fotograf na wesele, fotograf lubelskie, fotograf podkarpackie

ul. Narutowicza 88 a. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolUczniowie klas trzecich Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju bawili się 1 lutego br., na balu maturalnym. -Chciałbym dziś pogratulować i podziękować waszym rodzicom, wychowawcom i nauczycielom, za trud, który włożyli w Wasze wychowanie i wykształcenie. Ale również gratuluję Wam, drodzy maturzyści, tego wyboru, którego dokonaliście trzy lata temu wybierając nasze Katolickie Liceum. Wierzę, że był to dla was piękny czas i dzisiaj cieszmy się tym wszystkim, gdyż jest to dla was kolejny próg, który w swoim życiu przekraczacie. Bawcie się dziś dobrze, niech ten bal pozostanie w waszych wspomnieniach na zawsze - mówił do zebranych uczniów, ks. Witold Batycki, dyrektor KLO w Biłgoraju.

Do maturzystów przemówił także kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. -Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń młodości, które na długo pozostaje w pamięci każdego. Po niej czeka was intensywna praca skierowana na przygotowanie do matury. Życzę, abyście umiejętnie wykorzystali okres symbolicznych stu dni i aby ten życiowy sprawdzian wiedzy wypadł dla wszystkich jak najlepiej. Dziękuję dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom, których praca doprowadziła was do tej wspaniałej chwili. Dziś życzę wam spełnienia najskrytszych marzeń i zrealizowania wyznaczonych celów. Na dzisiejszy bal życzę wspaniałej zabawy do samego rana, z której wspomnienia pozostaną z wami do końca życia - podkreślał w imieniu Starosty Biłgorajskiego, Jan Koman.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 204

Tagi: studniówka   katolik biłgoraj   bal maturalny   matura 2020

Zobacz także

Labirynty światła podwodnego

Dodane: 2021-04-13 08:25 - Komentarze  (0)  czytane (87)

TAGI: mdk biłgoraj, konkurs plastyczny, oświata biłgoraj, zajęcia plastyczneKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.20.246

(2020-02-03 17:30:53)

Zawsze na studniówce obowiązywała elegancja, nawet w dawnych czasach, choć stroje były skromniejsze ( innych wtedy w sklepach nie było), ale szyk obowiązywał, wszak studniówka to wyjątkowy bal.

kjmnb (2020-02-03 07:30:06)

ciekaw jestem jaki jest kosz sukienki botów fryzjer innych opłat itd, ile kosztuje taka studniówka ?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Trwają szczepienia nauczycieli

W biłgorajskim szpitalu trwają szczepienia nauczycieli. Jako pierwsi szczepieni przeciw Covid-19 są ci pedagodzy, którzy pracują z przedszkolakami, uczniami klas I - III a także m. in. nauczyciele praktycznej nauki zawodu czy nauczyciele szkół specjalnych. więcej»

Studniówki w dobie pandemii

Przełom stycznia i lutego, a więc czas zimowych ferii i odpoczynku od nauki, był tradycyjnie czasem studniówek. Uczniowie ostatnich klas liceów i techników krokiem poloneza wchodzili w dorosłe życie i ostatni etap przygotowań do egzaminu podsumowującego ich naukę. Pandemia pokrzyżowała plany tegorocznych maturzystów. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia