Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka Katolickiego Liceum (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2019-01-27 00:45:53 (czytane: 5658)

Uczniowie klas trzecich Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II na sto dni przed maturą uczestniczyli w balu maturalnym. Były podziękowania, podsumowania, polonez i zabawa do białego rana. Życzenia uczniom złożył dyrektor "Katolika" ks. Witold Batycki oraz Jan Małysza, członek Zarządu Powiatu.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj-Już tylko symboliczne 100 dni dzieli nas od przystąpienia do jakże ważnego egzaminu maturalnego, a więc to najlepszy moment, by dokonać krótkich podsumowań i pozwolić sobie na kilka refleksji, w pewnym stopniu podsumowując nasz pobyt w murach Katolickiego Liceum. Przed nami ostatnia prosta. Etap, który dziś rozpoczynamy to decydujące starcie z naszymi słabościami. Walczymy o nasza przyszłość - mówił podczas części oficjalnej maturzysta, Jakub Koszarny.

W imieniu Zarządu Powiatu głos zabrał Jan Małysza. Podkreślał, że studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń młodości, które na długo pozostaje w pamięci każdego. -Po balu czeka was praca do jak najlepszego przygotowania się do matury, dającej wstęp na wymarzone studia. Jestem przekonany, że zrealizujecie swe plany i będziecie usatysfakcjonowani swoimi wyborami - mówił. Dziękował dyrekcji i nauczycielom za prace z uczniami, a rodzicom za trud opiekuńczy i wychowawczy. Odczytał także list, który do społeczności KLO wystosował Wicestarosta, Tomasz Rogala.

Reklama.

-Dzisiaj chcę Wam pogratulować, że wybraliście Katolickie Liceum im. Papieża Jana Pawła II. Był to bardzo dobry wybór i życzę Wam, by tych dobrych wyborów w Waszym życiu było jak najwięcej. By z satysfakcja móc spojrzeć w przeszłość. Teraz bawcie się jak najlepiej i radośnie, bo poloneza czas zacząć - mówił ks. Batycki.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 241

Tagi: studniówka klo   katolik   biłgoraj   bal maturalny

Zobacz także

XXVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moje zakątki - ptaki" (FOTO)

Dodane: 2020-05-27 15:40 - Komentarze  (0)  czytane (228)

TAGI: konkurs plastyczny, moje zakątki, mdk biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia