Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka I LO im. ONZ w Biłgoraju (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2019-01-20 03:08:20 (czytane: 13413)

Od minuty ciszy, którą uczczono pamięć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, rozpoczęła się studniówka I LO im. ONZ w Biłgoraju. Na balu maturalnym bawili się uczniowie klas trzecich, rodzice i nauczyciele.Kilkuset uczniów klas maturalnych bawiło się w jednym z lokali na terenie Janowa Lubelskiego. Ten wyjątkowy w życiu każdego młodego człowieka wieczór rozpoczął się od minuty ciszy, którą uczczono pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska. Studniówka, to uroczystość głęboko zakorzeniona w tradycji szkolnej. Jej kultywowanie ma ogromna moc, zbliża i łączy ludzi, tworzy nierozerwalne więzi i jest podstawa kultury. -Chwile dzisiaj spędzone na długo pozostaną w naszej pamięci, a po latach spotykając się na zjazdach absolwentów, będziecie wspominać czas nauki i studniówkowy bal. dziś symbolicznie przekraczacie próg dorosłości - mówił dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha i dodał: -Dojrzeliście do tego, aby zmierzyć się z rzeczywistością i swoimi marzeniami. Wierzę, że sukces będzie możliwy, jeśli Waszą dewizą staną się słowa Goethego "cokolwiek zamierzacie zrobić, o czymkolwiek marzycie, zacznijcie działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, silę i magię".

Podczas wieczoru głos zabrali także rodzice, poseł Piotr Olszówka i Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip. Wszyscy oni starali się podsumować trud szkoły i maturzystów w etapie zdobywania wiedzy i wykuwania charakterów oraz życzyli młodym ludziom szampańskiej zabawy. Tradycyjnie, po części oficjalnej młodzież odtańczyła poloneza i zasiadła do kolacji. Potem ruszyła studniówkowa zabawa do białego rana.Zobacz także:

Studniówka Zespołu Szkół Leśnych (FOTO, VIDEO)

Studniówka ZSBiO 2019 (FOTO, VIDEO)


/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 470

Tagi: studniówka   i lo im. onz w biłgoraju   bal maturalny   matura 2019

Zobacz także

Zawodowy pakiet startowy dla uczniów ZSZiO w Biłgoraju

Dodane: 2020-01-28 11:27 - Komentarze  (0)  czytane (209)

TAGI: zszio biłgoraj, oświata biłgoraj, zawodowy pakiet startowy, kształcenie zawodoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.201.14

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia