Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ (FOTO, VIDEO)

Dodał: red Data: 2018-01-14 00:20:36 (czytane: 15447)

Uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, 13 stycznia br. przeżywali swój bal maturalny. Po raz pierwszy w historii biłgorajskiego ONZ-tu studniówka nie odbyła się w szkole, tylko w jednym z lokali położonych na terenie Janowa Lubelskiego.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolBal maturalny świętowali uczniowie 9 klas Liceum Ogólnokształcącego, ich rodzice oraz część grona pedagogicznego ONZ-tu, w tym wychowawcy i dyrekcja. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także posłowie na Sejm RP Agata Borowiec, Piotr Olszówka i Janusz Szewczak oraz etatowy członek Zarządu Powiatu Jarosław Lipiec. Obecni byli także duszpasterze związani ze szkołą. Listy okolicznościowe do tegorocznych maturzystów wystosował Lubelski Kurator Oświaty i Burmistrz Miasta Biłgoraj.

studniowka_onz_2018.JPG

-Dziś nadszedł długo wyczekiwany przez nas wieczór. Przez trzy lata nie szczędziliśmy naszych wysiłków, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru, pragniemy jednak odłożyć na bok wszelkie troski, by naszym udziałem stała się dobra zabawa. Mamy przyjemność powitać wszystkich państwa na balu studniówkowym I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Studniówka to czas, zabawy, to pierwszy bal, który pozostaje w pamięci i sercach. jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz. Cieszy nas obecność zacnych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością - mówili otwierając bal przedstawiciele młodzieży.

Reklama.

Podczas części oficjalnej, którą zakończył polonez, głos zabrali m. in. dyrektor placówki, zaproszeni gości oraz przedstawiciele rodziców.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 291

Tagi: studniówka lo im. onz   i lo im. onz w biłgoraju   bal maturalny 2018   oświata biłgoraj

Zobacz także

Biłgoraj. Pracodawcy pomagają kształcić przyszłych fryzjerów (FOTO)

Dodane: 2019-03-25 14:20 - Komentarze  (0)  czytane (82)

TAGI: fryzjerstwo, kształcenie fryzjerów, zszio biłgoraj, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.82.99.169

Do Opinia (2018-01-16 23:10:27)

Inteligentni ludzie rozumieją, że studniówkę organizuje Komitet Organizacyjny, w skład którego wchodzą rodzice, a nie dyrektor czy dyrekcja...

Rodzic (2018-01-15 09:06:35)

Mądry rodzic nie pozwoli niedoświadczonym dzieciom (chociaż pełnoletni to nie są dojrzali) jeździć autami i odpowiadać za swoich kolegów. To samo mogło się wydarzyć kiedy studniówka byłaby w szkole i młodzież z jakiejś wsi wracałaby samodzielnie do domu. Studniówkę po to wyprowadzono ze szkoły żeby było taniej, a nie płacenie za sale gimnastyczną w swojej szkole tyle tysięcy z łotych... czy to zgodne z prawem??????

Alka (2018-01-14 16:01:05)

Czas studniówki w ONZ-cie prysł. To nie jest studniówka...to jest kolejne pseudowesele czy inny bar karnawałowy

Opinia (2018-01-14 14:40:08)

Z przykrością patrzę na te zdjęcia, szkoła w której się uczyłam, szkoła w której był świetny klimat nie tylko do nauki, ale i miejsce w którym odbyła się moja studniówka, gdzie szkoła posiada odpowiednie zaplecze i miejsce musi wyjeżdżać do Janowa, bo co to taka moda, na bale poza szkołą?! Wstyd dla dyrektora i całej dyrekcji, że zgadzają się na takie rzeczy. Problem jest tylko jeden odświeżyć dyrekcję, postawić na kogoś młodego dynamicznego, kogoś komu się chce.

(2018-01-14 13:32:08)

Czy ta studniówka to impreza szkolna, czy zwykły bal karnawałowy?

(2018-01-14 11:49:35)

Nie lepiej zawieźć dzieci autobusami i busami na studniówkę? Po co prywatne auta? Prywatne auta to woziliśmy dzieci sami my rodzice. Młodzież zmęczona jest po studniówce.

Jula (2018-01-14 08:43:26)

Smutne zakończenie studniówki, wypadek w Dzwoli . 2 dziewczyny i 3 chłopaków, samochód dachował. Widok to był straszny.Miiejmy nadzieję że wszyscy wyjdą z tego cało i przystąpią do matury. Niech to będzie przestroga dla tych wszystkich którzy chcieli splendoru i studniówki w terenie, szczególnie dla tych mądrych rodziców którzy tak bardzo upierali się za balem poza szkołą bo za własne pieniądze mogli stracić dziecko. Czas na zastanowienie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia