Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Strajk kobiet. Protest drugi raz przeszedł ulicami Biłgoraja (FOTO)

Dodał: red Data: 2020-10-31 16:23:37 (czytane: 5394)

Mniej liczny ale za to dłuższą drogą. Przez Biłgoraj przeszedł już drugi marsz, będący elementem Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Z Parku "Solidarności" uczestnicy manifestacji przeszli ulicą Kościuszki na ulicę Długą, a stamtąd na ulicę Wiejską i Kościuszki.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajKilkaset osób ruszyło na uliczną demonstrację ulicami Biłgoraja. Wśród uczestników dominowali ludzie młodzie. Na niesionych transparentach widniały hasła nawiązujące do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności ustawy aborcyjnej z Konstytucją RP oraz hasła skierowane przeciw partii rządzącej.

protest_kobiet.JPG

-Jesteśmy tutaj z koleżankami, by walczyć o wolność i możliwość wyboru. Ja chcę mieć dzieci w przyszłości ale chcę mieć wybór czy mogę usunąć dziecko czy nie. Nie chodzi by kogoś do aborcji zmuszać, ale by był wybór - mówi Hanna, jedna z uczestniczek. -Nie zgadzam się z decyzją Trybunału, każdy człowiek ma wolną wolą, otrzymaliśmy ją od Boga. Nie możemy zmuszać innych kobiet do heroizmu, każdy sam postępuje i decyduje w zgodzie ze swoim sumieniem. Nikt z nas nie jest w stanie poczuć tych emocji, które czuje kobieta gdy dowie się, że jej dziecko jest chore. Dlatego uważam, że każda z nas powinna za siebie decydować - dodaje Barbara, inna uczestniczka.

Reklama.

W Parku "Solidarności" zgromadziło się także kilkanaście osób. Spotkały się przy pomniku Armii Krajowej. -Modlimy się różańcem i koronką do Bożego Miłosierdzia - podkreśla Anna Kozdra.

antystrajk.JPG

-Jesteśmy tutaj by wynagradzać Bogu za grzechy społeczeństwa, za aborcję, profanację kościołów i nienawiść jaka w ostatnim czasie wzmaga się w Polsce - dodaje Stanisław Schodziński. Obie grupy wzajemnie sobie nie przeszkadzały. Na miejscu protestów obecni byli policjanci.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 84

Tagi: strajk kobiet   protest kobiet   biłgoraj   aborcja

Zobacz także

Flaga w czasie Covid-19

Dodane: 2021-04-10 15:58 - Komentarze  (1)  czytane (604)

TAGI: flaga rzeczpospolitej polskiej, flaga narodowa, marek kwicień, covid-19Komentarze (91)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.237.20.246

ratujcie nasze dzieci przed zboczeniami i wnaturzeniami (2020-11-03 10:10:07)

uważam , że kurestwo powinno być tępione a zboczenie leczone

(2020-11-02 16:10:45)

Nie stało się to w żadnych zamierzchłych czasach, ale zaledwie 200 lat temu. Cóż to jest 200 lat?! To są 3 żywoty ludzkie liczone po 70 lat życia. Wydarzenie to nie tylko nas dziwi, ale i pali wstydem, bo to przydarzyło się nam, Polakom; bo to ciągle jeszcze nie zagojona, ropiejąca rana; my ciągle jeszcze nie wiemy: stoimy, czy nie stoimy?

Na pytanie: dlaczego Polska padła? – dali już jakoby odpowiedź nasi najlepsi historycy: Walerian Kalinka, Józef Szujski, Michał Bobrzyński, którzy tworzyli tak zwaną szkołę krakowską. Ich diagnoza sprowadzała się do stwierdzenia, że Polska padła z własnej winy: a bo rząd był słaby, a bo parlamentaryzm był wybujały, a bo Polakom brakowało instynktu samorządności. Byli jeszcze historycy ze szkoły warszawskiej i podobnie myśleli, mając jedynie więcej wiary w możliwość podniesienia się Polski.

Inna była przyczyna upadku Polski. Bo oto co się naprawdę stało.

Obrazowo mówiąc, Polska to był dom, w którym mieszkał gospodarz i w którym w pewnej chwili zamieszkał razem z nimi jego gość. Gospodarzem byli Polacy, a gościem byli Żydzi. Ten gość był więcej niż nieciekawy, bo to był unikalny w skali światowej przestępca, oszust i zdrajca, a jeśli mu okoliczności na to pozwalały, to i morderca, o czym gospodarz zasadniczo nie wiedział, a docierające o tym ze świata pogłosy lekceważył.

Tymczasem byłby to niezrozumiały wyjątek, gdyby taki gość w domu dobrodusznie naiwnego gospodarza nie dokonał na niego zamachu, by jego miejsce zająć. Nie dajmy historykom wmawiać sobie – zresztą to robią przede wszystkim nasi wrogowie – że Polska upadła wskutek braku energii, cnót i zmysłu państwowego Polaków. Nie plujmy sami na siebie i nie pozwalajmy robić tego innym. Nie ma powodu, byśmy tracili wiarę w swoje państwowotwórcze siły.

Wielu uzna może, że to określenie: unikalny w skali światowej przestępca i morderca, jest wyrazem skrajnego antysemityzmu i zechce łaskawie zniechęcić się. Żeby do tego nie doszło, sięgnijmy od razu po dowody, które pokażą, że to wcale nie histeria, a zwyczajna prawda.
Chrystus nazwał żydów „synagogą szatana”

Najprzód tedy dajmy małą próbkę tych wypowiedzi o Żydach, które pojawiły się w świecie na przestrzeni 2000 lat. Bez obawy jednak, ograniczymy się do kilku spośród tysiąca.

Pierwszą osobą, do której zgłosimy się po wypowiedź na temat Żydów, będzie… Chrystus. Kto nie wierzy w boskość Chrystusa, musi przynajmniej przyznać, że był to genialny wizjoner dziejów ludzkości. Otóż według Chrystusa, dzieje ludzkości w swej podstawowej konstrukcji są przepołowione na dzieje dobra i na dzieje zła; pierwsze realizują Królestwo Boże, które zmierza ku wieczności i dlatego jest jakby nie z tego świata; drugie realizują królestwo szatana, które, nie zmierzając do Boga i wieczności, zasklepia się wyłącznie w świecie doczesnym i z nienawiścią zwalcza to pierwsze.

Zaś żydom rzuca Chrystus w twarz, że są satanistami, mówiąc im:

„Wy z ojca diabła jesteście i chcecie pełnić jego wolę”, a tym samym stwierdza, że Żydzi należą do królestwa szatana. „Jak mnie prześladowali, tak i was prześladować będą” – zapowiedział nam Chrystus, podkreślając stałość tej opozycji 2 królestw, co jest sednem historii świata.

Objawienie 2:9

„Znam twój ucisk i ubóstwo – ale ty jesteś bogaty – i obelgę [rzuconą] przez tych, co samych siebie nazywają Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana”.

Objawienie 3:9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz do twych stóp, a poznają, że Ja cię umiłowałem”.

O tym powinno się pisać w podręcznikach szkolnych, jeśli młode pokolenie chce się uczyć prawdziwej historii. To, co się świeżo na naszych oczach dzieje, tę prawdę o 2 królestwach jaskrawo nam ilustruje. Żydomasoński twór, Unia Europejska, bez chrześcijaństwa i bez Boga, zalał Europę i wprowadza do niej najdziksze obyczaje, barbarzyństwo na każdym kroku.

Przekonujemy się, że Chrystus miał rację, mówiąc o Żydach i o szatanie jako o wspólnikach w złym.

do Janusz (2020-11-02 09:51:24)

A o dysleksji uczyłeś się?.

Janusz Cossi (2020-11-01 20:21:18)DO (2020-11-02 00:00:28)

jÓż??????????????????????????? Analfebeto ty Szkoły Podstawowej nie ukończyłeś nawet ??? HAHAHA

Cossi (2020-11-01 20:21:18)

Brawo młodzież!!!! Broncie prawa obywatelskiego, szczególnie wolności. Czas ingerencji państwa w życie prywatne, a szczególnie intymne musi sie skończyć! Jóź jeden zamordyzm przeżyliśmy nie dopuście do drugiego!!!!

(2020-11-01 20:09:27)

Większość katolików popiera kobiety i kompromis zatwierdzony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To jest rozsądny kompromis.

(2020-11-01 18:31:24)

Najczęstszym grzechem wszelkiego gatunku „ekspertów” jest myślenie liniowe, czyli takie w którym skomplikowane zjawiska tłumaczy się jednym czynnikiem. W przypadku protestów po wyroku Trybunału Konstytucyjnego takich analiz pojawiło się wiele i w zależności od tego, kto je głosi, tezy na siłę są przyspawane do rzeczywistości. Po odrzuceniu prawicowych skrajności, które tradycyjnie głoszą, że to Soros i międzynarodówka stoją za „prowokacjami” w Polsce, można przejść do wyśmiania lewicowej nadziei na rewolucję pokolenia 2000. Jedno i drugie jest hasłem propagandowym, a nie odzwierciedleniem realnych nastrojów społecznych, które bardzo łatwo dają się uporządkować.

Same protesty są skutkiem orzeczenia TK, to był impuls, nie żaden scenariusz rozpisany przez międzynarodowych lewaków, co oczywiście nie znaczy, że Soros nie buduje „nowego świata” poprzez fundacje i inne hybrydy sponsorowane na całym świecie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że emocje społeczne najsilniej się podkręca wówczas, gdy przyczyna emocji jest naturalna. Jasne, że można i rozpisuje się scenariusze rewolucyjne, poprzedzone taką, czy inną prowokacją, ale w tym przypadku zadziałał zupełnie inny mechanizm. Na nieudolność władzy i frustrację związaną z „pandemią” nałożyła się wściekłość społeczeństwa i to nie tylko tej lewicowej części, po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który został odebrany jednoznacznie – kobiety z narażeniem życia będą musiały rodzić martwe lub skazane na śmierć dzieci. I nie jest ważne, że w wyroku nic podobnego nie ma, poszedł krótki emocjonalny przekaz i to był zapalnik największych protestów od 2015 roku. Takie są fakty, Soros nie był tu do niczego potrzebny, dopiero w miarę rozwoju sytuacji, z ostrą propagandą i organizacją protestów ruszyły znane od lat bojówki i aktywiści.

Tyle o prawicowych wizjach, nie przystających do rzeczywistości. Po drugiej stronie mamy rozdętą inną histerię, mianowicie taką, że oto po raz 123 rodzi się „nowa solidarność”, pojawił się bunt nowego pokolenia i tak dalej. A fakty? Fakty są takie, że znów na reakcję i frekwencję nałożyło się kilka czynników. Mamy zamknięte szkoły średnie i uczelnie, do tego knajpy, puby i wiele innych ośrodków rozrywkowych. Młodzi ludzie znudzeni i zmęczeni szarą rzeczywistością, skorzystali z pierwszej nadarzającej się okazji do zabawy. Jasne, że cześć z nich potrafi wyciągnąć pierwiastek z czterech i coś tam z tej całej zadymy rozumie, ale gdy spytać o konkrety, to w odpowiedzi usłyszymy wyłącznie frazesy z telewizora. Chodzi o konstytucję i wolność kobiet, kropka. O co tak naprawdę chodzi? O zabawę, odskocznię, okazję do spotkania się „całą paczką”, to jest po prostu impreza, czy raczej namiastka imprezy i do tego zakazany owoc. Wszystko, co młodzi lubią najbardziej, jest zadyma, jest zabawa, co się dzieje. Stawiam parę sztabek złota, przeciw łuskanym orzechom, że gdyby szkoły, knajpy, kina, stadiony i tak dalej funkcjonowały normalnie, to mielibyśmy o połowę mniejszą frekwencję na ulicach. matka kurka

(2020-11-01 18:02:03)

Zbiórka zorganizowana przez Martę Lempart przeznaczona na „akcje i działania Strajku Kobiet”, co to każe wszystkim w********ć, a także chce ścigać za mowę nienawiści, osiągnęła już poziom 1 178 475 złotych (stan na 1 listopada 2020 roku – red.). W opisie zbiórki Strajk Kobiet zapewnia o swej niezależności, zapewne od rozumu i godności człowieka.

Na co przeznaczona zostanie ta suma? Według opisu zbiórki ma zostać użyta na „materiały do wykorzystania przy wszystkich protestach, tj. ulotki, flagi, banery, plakaty, kamizelki, nagłośnienie oraz na materiały szkoleniowo – edukacyjne do spotkań, debat i szkoleń, ewentualne koszty wynajęcia sal itp.”. Zasadniczo zasilono rewolucyjną lewicę w dalszym uprawianiu swej propagandy.
Zbiórka na Strajk Kobiet. / foto: Prt Sc zrzutka.pl
Zbiórka na Aborcyjny Dream Team

Drugą zbiórkę zorganizowała organizacja Aborcyjny Dream Team, która między innymi udziela informacji kobietom na temat „zabiegów” zagranicą. Bo jak wiadomo w propagandzie zwolenników zabijania osób nienarodzonych na życzenie aborcja to zabieg, taki sam jak wyrwanie zęba, a nawet fajniejszy, bo można od razu iść na lody.

Tu mamy do czynienia z jeszcze lepszym wynikiem, bo na organizację wpłacono 1 261 120 złotych. Być może jednak to efekt tego, że Aborcyjny Dream Team ogłosił wszem i wobec już pięć dni temu „od dziś aborcja z powodów embriopatologicznych w publicznym szpitalu nie będzie możliwa”. Kto by się przejmował takimi szczegółami jak to, że wyrok nie został opublikowany, a więc ciągle obowiązuje ustawa z tzw. kompromisem aborcyjnym.

A na co pieniądze zbiera ADT? Między innymi na przekazywanie „informacji o możliwości wyjazdu po aborcję za granicę lub informacji o bezpiecznej aborcji w domu” osobom, które będą tego potrzebowały. – Potrzebne są (pieniądze – red.), żebyśmy mogły działać dalej i pomagać wszystkim osobom potrzebującym informacji i wsparcia

(2020-11-01 17:51:55)

+ . Prof. K.Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych, Uniwer.Med. we Wrocławiu . cytat ; --- "Demonstracje w maskach, w odstepach i na powietrzu (czyli "maciczne zadymy" oszalałych bab), to nie jest jakieś zagrożenie koronawirusem , ludzie nie zarażą się .!! ____ (...) "Przecież w pracy ma pan większe kontakty, (jadąc) do redakcji też pan mija kogoś na korytarzu, a to jest w zamkniętym pomieszczeniu, a to jest zupełnie co innego" - mówił do dziennikarza WP.!! ................ A więc, stosując logikę tzw. profesora-geniusza , to redakcje, firmy i cmentarze teraz są rozsadnikami SARS CoV-2 .. to tam ludzie włażą sobie na plecy w tłumie , drą mordy Wyp*erdalać" i J*bać PiS i kler", wyją wyzwiska do policjantów .!! ..... czyli lewackie spędy są bezpieczne, a nawet zdrowe , a zgromadzenia prawicowo-narodowe i kościelne, są śmiercionośne .!!

(2020-11-01 17:37:57)

maryla z kultury w parku bez dzieci. Kilku byłych sb w tłumie i kto?
dzieci - dziewczyny młode niepokorone bo po co

Ale czasy

... można usunąć a no można (2020-11-01 17:34:58)

ooo jessttt Maryla w parku. Po co dzieci.

hahaha(2020-10-31 19:34:16) (2020-11-01 16:50:58)

Czy to ta co na na wszystkich protestach jest przeciw Życiu, przeciw Kościołowi, przeciw Bogu???

wyborca do (2020-11-01 14:21:38) (2020-11-01 16:38:20)

To nie była jeszcze kobieta to było dziecko/dziewczyna 14/15-letnia ale znajomość wulgaryzmów/przekleństw miała opanowane doskonale ! Może rodzice nauczyli???

(2020-11-01 14:21:38)


"Czy mogę iść do domu? Czy mam prawo dotrzeć do domu?" - pyta młoda dziewczyna o zmęczonych oczach, na nagraniu, które stało się już internetowym wiralem. Młoda kobieta postanowiła zrezygnować z udziału w proteście, który się toczył i wrócić do domu, przechodząc przez miejsce odgrodzone przez funkcjonariuszy policji. Internauci wyśmiewają główną bohaterkę, zarzucając jej hipokryzję - bo przecież chwilę wcześniej blokowała ona drogę i nikt nie mógł przejechać. Kiedy to ona wraz z koleżankami zechciała wrócić do domu, pojawił się problem.

Nie mogę niczym dojechać. Po pierwsze, wszystko jest zamknięte. Po drugie nie ma komunikacji miejskiej. Po trzecie, nie stać nas na, eee, prywatny transport. Bo nas na to nie stać z podatków

- tłumaczy swój stan dziewczyna.

To krótkie nagranie pełne jest takich perełek. "Którędy mam iść do domu?" - pyta główna bohaterka, po czym sama odpowiada sobie, mówiąc "Ja idę do domu tędy". I rusza pomiędzy policjantów, pilnujących porządku.

(2020-11-01 14:07:56)

Od ponad tygodnia trwają protesty związane z wydanym przez Trybunał Konstytucyjny orzeczeniu ws. aborcji. Manifestacje przybierają wulgarną formę - królują hasła i transparenty z przekleństwami, dochodzi także do aktów wandalizmu. Niszczone są m.in. elewacje kościołów czy pomniki.


Profesor zaznaczył, że przez 30 lat z wyjątkową beztroską podchodziliśmy do młodzieży.

Proszę zwrócić uwagę, że były takie akcje typu zarobkowe wyjazdy za granicę, gdzie młodzież jechała za granicę, by próbować żyć. W tym momencie kolejne rządy, poza obecnym w zasadzie nie robiły nic, by ta młodzież nie wyjeżdżała. To podejście do nich najbardziej charakteryzuje powiedzenie byłego prezydenta, który na pytanie co ma zrobić siostra mówi, „niech weźmie kredyt i znajdzie pracę”. Na Boga, tak wyglądał nasz stosunek do młodych ludzi, w tym czasie szkoła była regularnie brana w cudzysłów. W 91 roku robiłem takie badania, nazywało się to „Szkoła 90”, w których wychodziło wyraźnie, że młodzież nie uzyskuje od społeczeństwa dorosłych tego, co powinno być wynikiem pewnej równowagi zmianZaznaczył, że to z czym się zmagamy obecnie jest to niedouczenie. „Mówiąc kolokwialnie niemądrość młodego pokolenia, które nie ma zielonego pojęcia o podstawowych wydarzeniach historycznych, o tradycjach polskich.

Uważa, że w tej chwili jest tendencja, by potraktować to jako wystąpienie pokoleniowe. Profesor nie dostrzega jednak w tym żadnej pokoleniowości.

Przede wszystkim tu nie ma spójnego przekazu. To nie jest przekaz zmiany, to nie jest przekaz nowego lepszego świata – jakikolwiek miałby być, czy to miałby być świat znowu komunistyczny, bo ta lewicowość jest w młodość wpisana, czy to miałby być świat jak w komunach hipisowskich – mają do tego prawo. Ale tutaj nie ma przekazu jaki ma być świat, tylko jaki świat ma nie być. Czyli rozwalić to co jest. Jedynym postulatem, który się przebija tak naprawdę to aborcja traktowana jako środek antykoncepcyjny. Nie ma pewnych środków antykoncepcyjnych, a aborcja takim jest, bo jak się dziecko zamorduje, to wiadomo, że go nie ma

– podkreślił.

Niektórzy próbują sakralizować zjawisko obecnych buntów, tej całej wulgarności, która jest bardzo chytrze pomijana. Proszę zwrócić uwagę, mówi się o determinacji, pokazuje się takie hasła, które są bardzo ugrzecznione. Teraz widziałem zdjęcie jak na krzyżu cmentarnym wypisano „Zabij księdza”, strajk kobiet, błyskawice itd. To jest typowe barbarzyństwo. Najprostsza definicja i kwintesencja to jest brak szacunku dla przeszłości i tradycji. I tu mamy z tym do czynienia, nie tyle z buntem pokoleniowym, czy generacyjnym, ale mamy do czynienia z buntem o coś. Większość tych ludzi nie ma zielonego pojęcia o co strajkuje, o co się buntuje. Oni nie są w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie na czym polega ta ustawa, czy obostrzenie aborcyjne, pomijając fakt, że tych nastolatek naprawdę to jeszcze nie dotyczy. One mają niewielkie, a najczęściej blade pojęcie o tym czym jest ciąża, czym jest odpowiedzialność, czym jest małżeństwo, czym jest macierzyństwo

jestem za (2020-11-01 12:56:43)

Tak, to młodzi zmieniają świat. Brawo! Nie odpuszczajcie. To Wy będziecie żyć dłużej na tym świecie niż ci co teraz chcą zarządzać waszym ciałem czyli Kaczyński z opasłymi biskupami w strojnych szatach. Paradoksalnie to PIS przyczyni się do upadku kościoła bo traktuje go instrumentalnie w swojej zakłamanej polityce.

(2020-11-01 11:06:47)

Większość katolików popiera kobiety i kompromis zatwierdzony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

zdegustowany (2020-11-01 09:58:29)

Ktoś napisał ,,Większość grubych tłustych małolat nikt was nie chce' a ja jeszcze dodam,nawet jak były najpiękniejsze to bym ich nie chciał.
Nie ma w nich oznak jakiejkolwiek kobiecości,wrażliwości,wstydu, liczą się tylko własne cztery litery. A TWUUUUUUU.

(2020-11-01 03:01:23)

Szacunek dla sporej grupy duchownych ( światłych) , którzy publicznie i na piśmie wyrazili poparcie dla kobiet i kompromisu zatwierdzonego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

(2020-11-01 02:58:01)

Będzie tak jak chciał prezydent Lech Kaczyński czyli powrót do kompromisu, który wtedy ustanowiono. Przeciwnicy protestów mogą sobie pyskować na Berdyczów a nie na katolicką młodzież i starszych katolików posiadających rozsądek.

(2020-10-31 23:47:11)

Rozpusta i samowola na ulicach. Dzieci niedopilnowane i czerwono zielone włosy. Robta co chceta. Hasło tych ludzi

Grzech (2020-10-31 22:10:23)

Ks. Leszek Gęsiak przypomniał, że każda osoba popierająca jakąkolwiek ustawę mającą skracać życie, postępuje wbrew nauce Kościoła. - Ludzie wierzący, którzy biorą udział w demonstracjach popierających przerywanie ciąży, grzeszą – stwierdził rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

(2020-10-31 21:49:35)

do s W normalnym państwie podatnicy nie muszą składać się na respiratory dla szpitala a także organizować zbiórek pieniędzy na operacje dla chorych dzieci

(2020-10-31 21:46:35)

drogi s tak samo nie wszyscy podatnicy życzą sobie finansowania kościoła i mafii toruńskiej z budżetu państwa choć gdyby kastracja pedofili była z budżetu to chyba nikt by nie protestował

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Z budżetu powiatu 130 tys. zł wsparcia dla jednostek OSP

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konrad Berdzik zbiera na protezę bioniczną

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sale obsługi ZUS w Biłgoraju i Janowie zamknięte (AKTUALIZACJA)

W związku z sytuacją epidemiczną od 30 października niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w ZUS w Janowie Lubelskim. Zamknięta...