Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sprawnie i nowocześnie - małe pojazdy elektryczne

Dodał: red Data: 2019-04-14 20:10:48 (czytane: 1134)

Ile razy utknęliście w korku spiesząc się do pracy, czy na ważne spotkanie? I ile razy zdarzyło się, że marzyliście w tej sytuacji o sposobie który pozwoli wam ominąć wszelkie niedogodności na drodze. Możliwe, że wasze marzenia właśnie się spełniły za sprawą małych pojazdów elektrycznych. Pod tym bardzo szerokim pojęciem kryje się szeroka gama produktów i nie chodzi tu o zdalnie sterowane modele którymi część z was bawiła się w dzieciństwie.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajMam tu na myśli urządzenia typu elektryczne hulajnogi, rowery, longboardy i deskorolki. Na dźwięk tych słów wielu czytelników pomyślało sobie "to nie dla mnie". Nic bardziej mylnego. Te nowoczesne środki transportu znalazły uznanie nie tylko w oczach młodzieży, ale również wśród osób dorosłych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj ten artykuł do końca, a może się okazać, że dojazd do pracy nie tylko nie będzie stanowił już problemu, ale wręcz stanie się przyjemnością.

Łatwiejsze poruszanie się po mieście

latwiejszeporuszaniesiepomiescie.jpg

Nie jest tajemnicą, że małe pojazdy elektryczne to rozwiązanie głownie dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie nawierzchnia jest bardziej odpowiednia i łatwiej jest manewrować naszym sprzętem niż na ścieżkach. To właśnie w miastach bezustannie przybywa samochodów przez co ulice są coraz bardziej zakorkowane, a powietrze zanieczyszczone. Małe pojazdy elektryczne nie tylko pozwolą nam się przedostać przez zatłoczone miejskie drogi, ale dzięki nim również dołożymy swoją cegiełkę do poprawy jakości powietrza. Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy na stronę https://wrealu24.pl/jak-male-pojazdy-elektryczne-ulatwiaja-poruszanie-sie-po-miescie/

Pojazdy dwukołowe - co wybrać?

pojazdydwukolowecowybrac.jpg

Na sam początek omówimy sobie pojazdy dwukołowe, czyli rower elektryczny i hulajnogę elektryczną. Ich tradycyjne odpowiedniki, napędzane siłą naszych mięśni, znane są od wielu pokoleń i choć wciąż znajdują swoich zwolenników to ciężko jest używać ich w celach innych niż rekreacyjne.

Hulajnoga elektryczna to odpowiedź na potrzeby ludzi którzy tęsknią do czasów zabaw na świeżym powietrzu, ale jednocześnie nie mogą sobie pozwolić na to aby się spocić, ponieważ na przykład są z kimś umówieni i chcą odpowiednio wyglądać. Pojazd ten zasilany jest z akumulatora, a jego ulepszona wersja wyposażona jest w specjalne siodełko dzięki któremu nie będziemy musieli pamiętać nawet o utrzymaniu odpowiedniej postawy. Akumulator pozwala osiągać prędkość do 40km/h i wystarcza na około godzinę jazdy. Hulajnogi elektryczne zaleca się więc na niewielkie dystanse.

Rower elektryczny to rozwiązanie na większe odległości. Wyróżniamy modele półautomatyczne- w których napęd wspomaga pracę naszych nóg pozwalając nam jechać dłużej i modele automatyczne- gdzie napęd samodzielnie wprawia pojazd w ruch, a nam pozwala skupić się na kierowaniu. Skuteczność tego rozwiązania potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników chwalących sprawność pojazdu i jego poręczność.Każda z tych opcji ułatwi nam poruszanie się zapewniając przy tym fizyczny i psychiczny komfort.

Nie tylko do poruszania się - deskorolka elektryczna i longboard elektryczny

nietylkodoporuszaniasiedeskorolkaelektrycznailongboardelektryczny.jpg

Longboard i deskorolka to już bardziej coś w młodzieżowym guście, choć wielu dorosłych z zadowoleniem oddaje się tej pasji. Dla osób które nie miały wcześniej z nimi do czynienia polecamy deskorolkę elektryczną i longboard elektryczny. Jak się domyślacie celem tych urządzeń jest eliminacja wysiłku z naszej strony na rzecz radości z jazdy.

Longboard elektryczny to zasilana akumulatorem odmiana longboardu- pojazdu złożonego z płaskiej podłużnej deski z doczepionymi kołami. Jej celem było umożliwić użytkownikowi jak największych prędkości. Teraz dzięki zasilaniu jest to możliwe nawet dla niedoświadczonych osób.

Deskorolka elektryczna znacznie różni się od swojego tradycyjnego pierwowzoru. Deskorolka elektryczna to urządzenie z dwoma dużymi kołami zamontowanymi poprzecznie. Użytkownik kieruje pojazdem lecz nie może na niej wykonywać tricków utożsamianych z tradycyjną deskorolką. Pomimo nie typowego designu deskorolka elektryczna cieszy cię coraz większą popularnością zbierając przychylne opinie użytkowników.

Podsumowanie
Jaki mały pojazd elektryczny wybrać? By odpowiedzieć na to pytanie musimy przede wszystkim pamiętać, że są to pojazdy na krótsze dystanse i nie rozwijają takich prędkości jak samochód czy komunikacja miejska. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy. Hulajnoga elektryczna i rower elektryczny dają większy komfort w czasie jazdy, ale za to longboard i deskorolkę elektryczną możemy bez problemu zabrać ze sobą do budynku i na przykład położyć pod swoim biurkiem. Małe pojazdy elektryczne może nie wyprą samochodów, ale na pewno są interesującą alternatywą.

* Artykuł sponsorowany

Reklama.

Tagi: małe pojazdy elektryczne   alternatywne środki transportu   biłgoraj  

Zobacz także

W poszukiwaniu miejsca noclegowego

Dodane: 2019-08-16 17:16 - Komentarze  (0)  czytane (429)

TAGI: miejsca noclegowe, wakacje, biłgoraj, noclegiKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.24.209.47

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wirtulane wyścigi na biłgorajskim Autodromie

Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju stworzyli komputerową grę wyścigową, w której...