Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sprawdzony gospodarz, gwarancją rozwoju naszej Gminy

Dodał: red Data: 2018-10-26 19:54:48 (czytane: 1199)

Szanowni Państwo, przed mieszkańcami naszej Gminy, II tura wyborów na funkcję Wójta Gminy Księżpol. Pragnę - przypominając swoją osobę i nasze wspólne dokonania - prosić Państwa o głos. Postawmy na rozwój, nie na politykę.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgorajlech_rebacz.jpgUrodziłem się w 1956 roku w Lipinach Górnych. Od 1978 roku mieszkam z żoną Krystyną w Rogalach. Od początku 1993 roku pracuję w Urzędzie Gminy w Księżpolu na różnych stanowiskach; przez dwa lata byłem kierownikiem Referatu Budownictwa, następnie przez 12 lat zastępcą Wójta, a od 12 lat jestem Wójtem Gminy Księżpol.

Pracując od ponad 25 lat w Urzędzie Gminy odpowiedzialny byłem między innymi za pozyskiwanie środków finansowych do budżetu Gminy. Dzięki temu mamy najlepsze, nie tylko w Powiecie drogi gminne i powiatowe (do każdego metra budowanej i remontowanej drogi powiatowej Gmina dokładała połowę środków finansowych), nowe i przestronne szkoły, sale gimnastyczne, boiska sportowe, chodniki, place zabaw.

Gmina jest w całości zwodociągowana i w połowie skanalizowana. Jedynie w Gminie Księżpol, najwięcej w powiecie, działają trzy LZS-y oraz dziewięć zespołów śpiewaczych, prezentujących wysoki poziom artystyczny. Tylko w latach 2014 - 2018 Gmina nasza przeznaczyła na inwestycje komunalne ponad 54 mln zł pozyskując na to blisko 15,5 mln zł środków zewnętrznych.

lech_rebacz_artykul.jpg

W okresie przyszłej kadencji zbuduję kanalizację w północnej części Gminy, dokończę budowę Gminnych Domów Kultury w Księżpolu i Majdanie Starym, dokończę budowę sali gimnastycznej i termomodernizację Szkoły w Korchowie Pierwszym, budowę świetlic w Borkach i Starym Lipowcu, remizy OSP w Rogalach oraz zbuduję świetlicę w Budzyniu i Nowym Lipowcu, jak również most na Tanwi w Kucłach. W przyszłej kadencji planuje dokończyć budowę chodników w całej Gminie.

Doposażymy również w sprzęt i samochody pożarnicze jednostki OSP w Gminie, jak również zapewnimy odpowiedni poziom dofinansowania wszystkim Ludowym Zespołom Sportowym w naszej Gminie. Chórom oraz zespołom śpiewaczym z terenu Gminy zapewnimy odpowiednie warunki lokalowe oraz sprzęt nagłaśniający.

Moje plany to nie abstrakcja, to plany realne, dlatego proszę Państwa o głos, który pozwoli mi na ich realizację dla dobra mieszkańców Gminy.

Z wyrazami szacunku
Lech Rębacz

* Sfinansowano ze środków KWW "Jedność Gminy"

Reklama.

Tagi: lech rębacz   kandydat na wójta gminy księżpol   wybory samorządowe   kampania wyborcza

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.200.218.187

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

BTR chce by dawną siedzibę Gestapo, budynek PCK i pawilony przed Urzędem Miasta objąć ochrona konserwatorską

Zarząd Biłgorajskiego Towarzystwa Regionalnego zwrócił się do Burmistrza...

Biłgorajanie ruszyli na pątniczy szlak do Jasnogórskiej Matki (FOTO, AUDIO)

Dziś na pielgrzymi szlak XXXVIII Pieszej Pielgrzymka Zamojsko...

Biłgorajski Cross Duathlon 2020 (FOTO, WYNIKI)

64 zawodników z Polski wystartowało dziś w Biłgorajskim Cross...

Promowali abstynencję i zdrowy styl życia piknikiem rodzinnym (FOTO)

Nad zalewem Bojary, Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości "Iskra"...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia