Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Spotkanie z posłem Duszkiem i apel o konsolidację struktur prawicowych w naszym Powiecie

Dodał: red Data: 2017-04-07 09:01:49 (czytane: 2047)

Na początku kwietnia z przedstawicielami Stowarzyszenia Jedność Ziemi Biłgorajskiej spotkał się poseł PiS Marcin Duszek. Program spotkania obejmował omówienie sytuacji polityczno - gospodarczej w kraju z punktu widzenia posła RP, planowane działania w związku z wyborami samorządowymi 2018 roku i omówienie spraw bieżących.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolPoseł skomentował jak wygląda sytuacja polityczna w Polsce i działania tzw. „totalnej opozycji” , która nie mogąc pogodzić się z wynikami wyborów parlamentarnych z 2015 roku i utratą przez nich władzy,  stara się wszelkimi sposobami utrudniać prace Sejmu RP. -Opozycja nie wnosząc nic konstruktywnego do prac Sejmu RP, wprowadza populistyczne, bezsensowne i bardzo kosztowne polityczne spektakle jak np. votum nieufności dla Rządu RP. Zainicjowana przez opozycje debata nad votum nieufności dla Rządu premier Beaty Szydło nie ma żadnych szans powodzenia, a polskiego podatnika kosztowała będzie ok. 1,5 miliona złotych - mówił poseł.

marcin_duszek_w_bilgoraju.JPG


Poseł Marcin Duszek potwierdził, że pełnomocnikiem wyborczym na okręg chełmsko - zamojski, powołany został poseł Piotr Olszówka. Zadeklarował, że zrobi wszystko by w Powiecie Biłgorajskim, ludzie prawicy, mogli aktywnie uczestniczyć w wyborach, zarówno korzystając z prawa czynnego jak i biernego. -Musicie się jednoczyć i konsolidować, pracować nad ustaleniem wspólnych list wyborczych, na których - mimo różnić i wcześniejszych animozji znajdą się ludzie, którym przyświeca etos polskiej prawicy, ludzie kompetentni, oddani, godni zaufania - przekonywał Duszek.

Reklama.

-Moim zdaniem biłgorajska prawica nie odniesie sukcesu wyborczego w wyborach samorządowych 2018 r. jeśli nie dojdzie do jej zjednoczenia. Tylko wystawienie wspólnej listy kandydatów prawicy do miasta, gminy i powiatu jest gwarancją sukcesu w wyborach samorządowych - podkreślał Mirosław Lipiński. W sprawy bieżące sporo czasu poświęcono brakom kadr w biłgorajskich strukturach PiS.

/bilgoraj.com.pl/


Tagi: jedność ziemi biłgorajskiej   marcin duszek   mirosław lipiński   wybory samorządowe biłgoraj

Zobacz także

Posłowie Platformy Obywatelskiej w Biłgoraju

Dodane: 2018-05-24 21:17 - Komentarze  (0)  czytane (483)

TAGI: posłowie platformy wyborczej, platforma wyborcza, potaknie z posłami po, smorządne lubelskieKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.159.94.253

(2017-04-21 08:52:37)

Jest potrzeba szerszego spojrzenia na prawicę
Biłgorajska, ta z czuba skompromitowała się całkowicie

Szeliga z Luksoru, on nawet dziewczynom nie płaci, w ogóle nie ma przyjaciół,
Borowcy - blisko wspólpracują z lewicą ( Bełżek),
Olszówka - co z tym prawej jazdy, nie jest otwarty na ludzi mądrych, zakompleksiony,
Furlepa - nieprzydatny, wywalony z OSiR, kompromitacja na konkursie w ZUS, nie potrafił nawet wygrać z beznadziejnym Wasągiem,
Książek - stary rozrabiak, pacz jego przeszłość,
Schodziński - nic z niego w Starostwie, tylko do modlitwy,
Pożniak - teczkę nosił Tokarskiemu, zawiódł na całej linii,
Strzałkowa - kogo ona dała na listy PiS w poprzednich wyborach (większość i czerwoni lub niepewni)
Łęcki - beznadziejny radny, kandydat na Burmistrza z PiS a kogo reprezentuje,
Pilna potrzeba spojrzyć szerzej

do bogdan (2017-04-08 19:11:06)

aleś zabawny chłopie, lepiej zastanów się po co ty zyjesz?

Bogdan (2017-04-08 17:46:59)

Jak ma być dobrze w Biłgoraju skoro taki pan Kita ciągle sprowadza obcych zamiast stawiać na swoich. Panie Kita daj sobie już spokój z politykowaniem. Pana czas dawno już minął. Zrozumie pan w końcu bo ludzie nie wybierają pana. Przegrywa pan kolejne wybory i dalej nic pan nie zrozumiał.

do redakcji (2017-04-08 06:57:38)

Po co pisać artykuł o nic nieznaczącym spotkaniu w restauracji paru nawiedzonych polityką i promować ich na Portalu ???

CzAd (2017-04-07 19:44:51)

lol I tak z pierwszej, z epitetami?
Stanie sie zadosc Twoim oczekiwaniom jesli tylko zobaczysz moje nazwisko na listach wyborczych. W przeciwnym razie beda to tylko nic nie znaczace przechwalki, mogace podsuwac Ci podejrzenia o moja nieskromnosc.
Ad rem, gubisz punkt odniesienia, to nie sa zadne rady (nie smialbym). To sa moje wymagania dotyczace ludzi, ktorzy zabiegaja o to by na Nich zaglosowac. Tylko tyle I az tyle.
Czy to jest cos zlego, by wymagac od ludzi, ktorzy aspiruja do miana naszych reprezentantow?

do czad (2017-04-07 18:50:30)

dużo się tu udzielasz i doradzasz może pod pod swoim nazwiskiem przedstawisz swoje osiągnięcia napinaczu internetowy

Biłgoraj (2017-04-07 18:24:55)

PiS żeby wygrać wybory niech stawia na nowych i młodych a nie na tych ze zdjęcia. Z nimi byłaby tylko porażka. Po pierwsze mieli ostatnio słabe wyniki w wyborach. Kita w całym mieście do powiatu troszkę ponad sto głosów. Lipiński przegrał z kretesem wybory na burmistrza. Jako radny Lipiński nie przyszedł na głosowanie w sprawie szkół. Jest słabym radnym. I po co takich brać do PiS? Po drugie przeczytajcie ostanie zdanie. Oni niby chcą do PiS a sami krytykują PiS : sporo czasu poświecono brakom kadr w biłgorajskich strukturach PiS. Krytykują PiS i chcą do PiS. Kto takich weźmie? PiS niech nie da się nabrać takim ludziom. Oni PiS nic nie dadzą tylko liczą na to aby na plecach PiS gdzieś dostać się.

Anka (2017-04-07 17:31:33)

Zgadzam się z panami Lipińskim i Kitą. Połączcie biłgorajska prawicę. Nie chcemy by tu panoszył się ten bohater z Luksoru

Mac (2017-04-07 17:13:57)

Dalej straszą sądami. Ja tak samo uważam jak poniżej osoby publiczne podlegają krytyce i każdy ma prawo krytykować. Wszystkie wpisy do sądu a za co? Za to że ludzie mają swoje zdanie? Nie ośmieszajcie się. Robicie prywatne spotkania i potem dajecie zdjęcia do artykułów i po co? I straszą że wszystkie komentarze zapisują. To zapytam dlaczego Kita został zwolniony z ZUS?

popieram (2017-04-07 17:11:23)

połączyć prawicę i pogonić szelkę

CzAd (2017-04-07 17:11:16)

Jednak wkrada sie tutaj pewien lapsus. Jaka jest bowiem roznica w tym, czy obrazana jest osoba publiczna czy tez przyslowiowy Kowalski. Zadna.... przeciez ochrona prawna przysluguje w rownej mierze wszystkim.
Po drugie komedianckim jest stwierdzenie, ze sad zdecyduje o prawie do krytyki

Biłgorajak (2017-04-07 17:08:23)

Większość komentarzy pisze jedna i ta sama osoba. jakiś frustrat bojący się panów Kity i Lipińskiego.

orht (2017-04-07 17:04:10)

Zjednoczenie na prawicy jest konieczne, jeśli chce ona myśleć o wygraniu wyborów samorządowych, działacze mądrzy to wiedzą, jątrzą ci co na rozbiciu chcą ugrać dla siebie coś, mądrzy wiedzą o kogo chodzi!

do obywatel GC (2017-04-07 16:38:48)

Nikt nikogo nie straszy, jeśli uważasz że masz prawo obrażać osoby publiczne w komentarzach to droga wolna, wszystkie komentarze są zapisywane i będą wyciągane konsekwencje prawne i sąd zdecyduje czy masz prawo krytykować.

oszukiwali przed wyborami ludzi (2017-04-07 15:50:41)

Kita z Lipińskim okłamali ludzi. Obiecywali przed wyborami że po wyborach w Biłgoraju powstanie biuro poselskie Duszka i gdzie te biuro? PiS niech goni ich z daleka od siebie. Podajcie do sądu mój wpis a ja podam was za oszukiwanie wyborców. Zostało was 5 jak widać na zdjęciu bo mądrzy z daleka od was trzymają się od dawna.

Obywatel GC (2017-04-07 15:45:56)

Nie strasz bo każdy ma prawo do krytyki osoby publicznej. Kto tu niby obraził Kite ? Ten wpis z godziny 12:49 a może z 11:37 ?
Każdy ma prawo do osądów bo Kita pokazał swoje w ZUS i nie tylko.

CzAd (2017-04-07 15:44:47)

Jednoczenie przez podzialy?
Posel Duszek to polityczny spadochroniarz z P(Z)SLu, z kim jest dzisiaj? Z PISem? Ze Stowarzyszeniem Jednosc? Przejrzystosc w polityce jest bardzo wskazana, jasne deklaracje pozadane. Nalezy raz, stanowczo okreslic zachowania I cele na przedwyborcza przyszlosc.
Panie Duszek, czy widzi Pan nazwiska Panow Kity I Lipinskiego, badz Im podobnych (vide: Pan Tujak etc.) na listach wyborczych PISu? Na wypadek odpowiedzi twierdzacej gratuluje Panu wisielczego poczucia humoru.
Z jednej strony malo "gramotny" Olszowka, z drugiej Duszek I jego zapedy jednoczenia prawicy, sprowadzajace sie do zabiegow usuniecia bardzo grubej warstwy kurzu z niektorych nazwisk. Jest jeszcze Pani Borowiec, ktora w ramach wykonywania mandatu posla zajmuje sie.... no wlasnie, czym?
Nie potraficie nikogo znalezc, nic stworzyc, wykreowac, wypromowac ludzi godnych zaufania Wyborcow? Czy tak bardzo boicie sie, ze moga okazac sie lepsi od Was.....

do piszącego (2017-04-07 15:36:23)

Pan Kita jest osobą publiczną i funkcjonariuszem publicznym i za obrażanie go w internecie będą wyciągane konsekwencje karne, nie jesteś anonimowy w internecie, kilku już się o tym przekonało w sądzie.

(2017-04-07 15:13:32)

A kiedy będą rozliczenia sędziów i prokuratorów komuszych?Może trzeba głosować na Kukiza żeby rozliczyć komuchów?

(2017-04-07 12:49:22)

Kita to sprzedawczyk i największy cham w powiecie biłgorajskim

Lokefeler (2017-04-07 11:37:34)

Kita to PZPR a Duszek to gdzie to obiecane biuro poselskie w Biłgoraju?! Olszówka przyjmuje starych sprzedawczyków bo oszukał ludzi młodych z PiS i trzyma z Emerytami Darmozjadami pseudo PiS

Biłgoraj (2017-04-07 11:07:04)

Nie róbcie cyrku w Biłgoraju. Kita i Lipiński niech jadą do tego Duszka. W Biłgoraju was nie chcemy.

(2017-04-07 10:41:28)

Kita znowu zaczyna mieszać bo marzy o byciu starostą. W Biszczy obraził ostatnio dyrektorkę szkoły i nauczycieli. Z dala od PiS z Kitą i Lipińskim. Nie bierzmy takich do PiS ani na nasze listy. To karierowicze. Przez takich przegramy wybory.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Spotkanie z wiceministrem sprawiedliwości (FOTO, VIDEO)

Mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju na konferencji z Michałem Wójcikiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Rozmawiano o reformie wymiar sprawiedliwości w Polsce. Spotkanie zorganizowało biuro poselskie poseł Agaty Borowiec. więcej»

W Biłgoraju wydaje się miliony na alkohol

A dokładniej, dziesiątki milionów złotych. Tak wynika ze statystyk, jakie posiada Urząd Miasta Biłgoraj. Tylko w 2017 roku w Mieście Biłgoraj kupiono alkohol za kwotę blisko 27 mln zł... to więcej niż samorząd wydaje na inwestycje, licząc razem środki własne budżetu i środki zewnętrzne. więcej»

Konkursy

BIŁGORAJ: Kabaret JURKI w Biłgoraju

bilgoraj.com.pl poleca

Posłowie Platformy Obywatelskiej w Biłgoraju

Z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej, w Biłgorajskim Centrum Kultury...

Czy naprawdę jesteśmy inni? (FOTO)

"Śmiejcie się z nami, a nie z nas", "Mamy prawo żyć godnie",...

Opaski ratujące życie dla mieszkańców Biłgoraja

Władze Miasta Biłgoraj chcą, by opaski ratujące życie trafiły...

75. rocznica pacyfikacji Szarajówki (FOTO)

Kilkaset osób oddało dziś cześć i honor pomordowanym przez Niemców...

Przedszkolaki na scenie (VIDEO)

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej, odbył się w maju...

Sztandar dla Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym (FOTO)

Społeczności Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym, został dziś...

Ogłoszenia