Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Spotkanie z mistrzem i zajęcia karate w ramach programu

Dodał: red Data: 2019-10-11 17:17:41 (czytane: 1478)

W Biłgoraju gościł prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Andrzejem Maciejewskim, mistrzem świata w karate tradycyjnym i znakomitym szkoleniowcem. Trenerem indywidualnych i drużynowych mistrzów świata i Polski. Młodzi adepci karate mieli szansę poćwiczyć pod okiem mistrza.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolSą to bezpłatne zajęcia finansowane przez Ministerstwo Sportu, które właśnie sport mają promować. W Biłgoraju odbywają się zajęcia z karate dla dzieci. Prowadzone są w szkołach podstawowych Nr 1 i 3. Szkolenie prowadzone jest w ramach działania "Sportowy Talent". Projekt ma rozbudzać wśród młodych ludzi zainteresowanie sportem, dedykowany jest szczególnie do ośrodków małych.

karate.JPG

-Karate tak naprawdę historycznie związane było z edukacją, wychowaniem i aktywnością fizuczną. Jego powiązanie i kojarzenie ze spotem to tak naprawdę ostatnie 50 lat. Karate jest o tyle specyficzne, że w formach treningu łączy trzy rzeczy, które występują w niewielu dyscyplinach jednocześnie. Łączy ruch i sprawność fizyczną z cechami osobowości i umiejętnością przewidywania działań przeciwnika i bardzo mocno kształtuje ducha walki - przyznaje Andrzejem Maciejewski.

andrzej_maciejewski.JPG

W tym roku przypada także 40-lecie karate tradycyjnego na Lubelszczyźnie. Wczesną zimą główne uroczystości odbędą się w Biłgoraju. Miasto wybrane zostało nie przypadku, Biłgoraj bowiem nazywany jest kuźnią talentów karate.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: karate   zajecia dla dzieci   andrzej maciejewski   sportowy talent

Zobacz także

Tryumf SPARTY w Lidze Wojewódzkiej

Dodane: 2019-11-20 09:02 - Komentarze  (0)  czytane (284)

TAGI: liga wojewódzka, pływanie, rwks sparta, sport biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.93.75.242

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

V edycja Biłgorajskiego Cross Duathlonu

Popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, promowanie regionalnych szlaków i tras oraz miejsc o szczególnych walorach przyrodniczych - to tylko niektóre cele zorganizowanego już po raz piąty Biłgorajskiego Cross Duathlonu. Organizatorami zawodów było Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy "BSK Miód Kozacki" oraz OSiR Biłgoraj. więcej»

Zawody powiatowe OSP (FOTO, VIDEO, WYNIKI)

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju oraz Wójt Gminy Aleksandrów byli organizatorami XI Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych OSP Ziemi Biłgorajskiej. 14 lipca br. w miejscowości na Polanie Dąbrowa rywalizowało ponad 30 drużyn. więcej»

Ogłoszenia