Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sportowo i kreatywnie w wakacje - półkolonie z Ładą 1945 Biłgoraj

Dodał: red Data: 2018-06-28 12:35:56 (czytane: 1261)

Szukasz pomysłu na wakacje dla swojego dziecka? Klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy pragną, by ich dzieci nie nudziły się w wakacje i spędziły ten czas kreatywnie i na sportowo. Trwają zapisy na "półkolonie z Ładą". -Zapraszamy chłopców i dziewczynki bez względu na ich umiejętności sportowe - mówią organizatorzy.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

Rozpoczął się upragniony przez wszystkie dzieci czas wakacji letnich. W zasłużonym odpoczynku warto zadbać o to, by zapewnić im nie tylko spokój i beztroskę, ale także wypełnić ich czas kreatywną zabawą i aktywnością fizyczną. Ciekawą ofertę dla młodych mieszkańców Biłgoraja i Regionu proponuje klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj, organizując sportowo-edukacyjne półkolonie letnie

-W te wakacje wychodzimy z inicjatywą organizacji dla dzieci półkolonii letnich. W ramach tygodniowych turnusów wszyscy uczestnicy będą wspólnie trenować pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każdego dnia czekają ich także atrakcje dodatkowe, m. in. niesamowite zabawy z klownami, wycieczki edukacyjne, warsztaty plastyczne i inne. Zapewniamy dzieciom pełne wyżywienie oraz stałą opiekę. Wypoczynek zgłoszony będzie do Lubelskiego Kuratorium Oświaty - informuje Mariusz Polowy, organizator półkolonii, członek zarządu Łady 1945 Biłgoraj.

Półkolonie z Ładą kierowane są do dzieci w wieku 7 - 8 lat (1 grupa) oraz 9 - 11 lat (2 grupa) i odbywać się będą w dwóch turnusach 23 - 27 lipca oraz 30 lipca 3 sierpnia w godzinach 8:30 - 15:30. Większość zajęć prowadzonych będzie na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Koszt udziału: 299 zł/tydzień.

lada_bilgoraj_polkolonie_sportowe_plakat.jpg

-Dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy naszych półkolonii nie narzekali na nudę i żeby spotkało ich sporo radosnych niespodzianek. Wiele osób pyta nas, czy zapisywać mogą się wyłącznie dzieci uprawiające piłkę nożną. Absolutnie nie! Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy np. trenują w szkółkach piłkarskich, ale i tych, których kontakt z piłką jest sporadyczny. Zapraszamy chłopców i dziewczynki. Treningi, które planujemy będą przede wszystkim dobrą zabawą i aktywnie spędzonym czasem - przekonuje Polowy.

Sportowo - edukacyjne półkolonie z Ładą to kolejna inicjatywa klubu sportowego Łada 1945 Biłgoraj, w celu rozwijania aktywności fizycznej i miłości do sportu wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Co roku członkowie klubu organizują turnieje „Liga Mistrzów Przedszkolaka”, „Mundial Przedszkolaka” oraz cykl obozów piłkarskich dla młodzieży pn. „Łada Junior Camp”.

Zapisy na półkolonie z Ładą potrwają do 9 lipca, a przyjmowane są w siedzibie klubu Łada 1945 Biłgoraj na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji i pod nr. tel. 697 634 274. Ilość miejsc jest ograniczona.

/red./

Tagi: wakcje biłgoraj   półkolonie biłgoraj   aktywne wakacje w bigoraju   łada 1945 biłgoraj

Zobacz także

Od lekcji o ubezpieczeniach po indeksy na studia

Dodane: 2018-09-17 14:13 - Komentarze  (0)  czytane (275)

TAGI: zus biłgoraj, lekcje z zus, ubezpieczenia społeczne, lekcja o ubezpieczeniach społecznychKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.166.141

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Badają skorupę ziemską. Te badania odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic

Wstrząs, jaki w nocy z 11 na 12 września br. odczuli mieszkańcy Biłgoraja i okolic nie tylko ich zaniepokoił, ale także zaciekawił. My już rano informowaliśmy, że nie było to żadne tąpnięcie, czy trzęsienie ziemi, a skutek prac sejsmicznych. Prowadzą je specjaliści na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. więcej»

Ogłoszenia