Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sportowe zmagania młodzieży KSM naszej Diecezji w Biłgoraju (FOTO, WYNIKI)

Dodał: red Data: 2015-06-20 15:21:16 (czytane: 4859)

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej oraz Oddział KSM przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju zorganizowało XVII Olimpiadę Sportową KSM, która odbyła się 20 czerwca br. przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj-Organizowane przez nas przedsięwzięcie jest nie tylko dużym wydarzeniem sportowym, w którym udział biorą dziewcząt i chłopców rywalizując w piłce nożnej, siatkówce, tenisie stołowym i biegach przełajowy ale jest także wydarzeniem kulturalnym, związanym z promocją Miasta. Pragniemy poprzez to zaangażować młodzież naszego Regionu i Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej. Liczba uczestników biorących udział  w XVII Olimpiadzie Sportowej KSM to blisko 200 osób - zaznacza ks. Stanisław Książek asystent diecezjalny KSM.

olimpiada_ksm_w_bilgoraju.JPG


Jak podkreślają organizatorzy, sport i wspólne spędzanie czasu to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Olimpiada KSM połączona była także z wychowaniem do trzeźwości i promowaniem dobrych wzorców. Przez organizowanie tego typu przedsięwzięć Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży chce oddziaływać w sposób  integralny na rozwój młodego człowieka oraz wychowywania go w duchu troski o własne zdrowie fizyczne ze szczególnym propagowaniem trzeźwości co wynika z założeń statutu KSM. Paragraf 14 punkt 7 i 8 statutu stanową, że dbanie o rozwój fizyczny (kultura fizyczna, sport, turystyka, krajoznawstwo) oraz organizowanie i troska o odpowiedni poziom życia towarzyskiego, rozrywki, wartościowe wykorzystanie wolnego czasu, ubogacającego wypoczynku, ze szczególnym propagowaniem trzeźwości jest celem podstawowym działalności KSM.

Reklama.

Młodzież podczas Olimpiady, rywalizowała w piłce nożnej dziewcząt i chłopców, piłce siatkowej, a także w tenisie stołowym i biegach przełajowych.

Wyniki:
Piłka nożna chłopców:
I miejsce - drużyna z Hrubieszowa;
II miejsce - drożyna z Lubaczowa;
III miejsce - drużyna z Dąbrowicy.

Piłka nożna dziewcząt:
I miejsce - drużyna z Hrubieszowa;
II miejsce - drużyna z Lubaczowa.

Tenis stołowy dziewcząt:
I miejsce - Angelika kolasa z Lubaczowa;
II miejsce - Karolina Gąsior z Hrubieszowa;
III miejsce - Joanna Śnieg z Hrubieszowa.

biegi_przelajowe_bilgoraj.JPG


Biegi przełajowe chłopców:
I miejsce - Paryk Obszański z Dąbrowicy;
II miejsce - Patryk Mroczek z Hrubieszowa;
III miejsce - Jakub Solak z Hrubieszowa.

Biegi przełajowe dziewcząt:
I miejsce - Angelika Kłos z Lubaczowa;
II miejsce - Daria Małecka z Hrubieszowa;
III miejsce -  Edyta Smalej z Lubaczowa.

Siatkówka chłopców:
I miejsce - drużyna ze Szczebrzeszyna;
II miejsce - drużyna z Młodowa;
III miejsce - drużyna z Lubaczowa.

Siatkówka dziewcząt:
I miejsce - drużyna z Hrubieszowa;
II miejsce - drużyna z Lubaczowa.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Zdjęć w galerii: 127

Tagi: olimpiada ksm   biłgoraj   sport   rywalizacja młodzieży

Zobacz także

Mikołajki na sportowo

Dodane: 2019-12-14 15:40 - Komentarze  (0)  czytane (445)

TAGI: mikołajkowy turniej sportowy, osir biłgoraj, sport biłgoraj, zajęcia sportowe dla dzieciKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.94.200.93

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

V edycja Biłgorajskiego Cross Duathlonu

Popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, promowanie regionalnych szlaków i tras oraz miejsc o szczególnych walorach przyrodniczych - to tylko niektóre cele zorganizowanego już po raz piąty Biłgorajskiego Cross Duathlonu. Organizatorami zawodów było Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy "BSK Miód Kozacki" oraz OSiR Biłgoraj. więcej»

Rajd Osiedla Puszcza Solska (FOTO)

W sobotę 27 lipca br., Rada Osiedla "Puszcza Solska" była organizatorem integracyjnego rajdu rowerowego. Na wspólną wycieczkę zaproszone zostały całe rodziny. Łącznie na szlaki Puszczy Solskiej w kierunku miejscowości Brodziaki ruszyło kilkadziesiąt osób. 20 kilometrowa trasa zakończyła się ogniskiem turystycznym. więcej»

Ogłoszenia