Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Spartanie drudzy w Lidze Wojewódzkiej i Superspint Cup

Dodał: red Data: 2021-12-06 08:50:11 (czytane: 1191)

Sparta Biłgoraj po dwóch latach dominacji w Lidze Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 10, 11 i 12 lat w pływaniu, tym razem uplasowała się na II miejscu. Ostatnia V runda rozegrana 3 grudnia na Aqua Lublin zdecydowała o końcowej kolejności. Na lubelskiej pływalni minimalnie lepiej (o 22 punkty) zaprezentowali się gospodarze Olimpijczyk 23 Lublin i to oni okazali się najlepszą drużyną 2021 roku.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

W tej cyklicznej imprezie wystartowało łącznie 19 klubów naszego województwa. W niedzielę w Puławach odbyły się coroczne zawody pływackie Supersprint Cup, w których wystartowało 337 zawodników z 23 klubów. W niedzielnej rywalizacji Sparta Biłgoraj zajęła 2 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Na tak dobry wynik w lidze zapracowała cała drużyna: Liliana Staroń, Patrycja Pieczykolan, Hanna Staszczak, Martyna Łyczak, Izabela Dziduch, Kornel Kulanin, Mateusz Grasza, Michał Mazur,  Filip Kowalik, Konrad Szendała, Michalina Łukaszczyk. Liderzy drużyny zajęli miejsca na podium klasyfikacji indywidualnej ligi. Wśród 12-latków zwyciężył Kornel Kulanin, trzecie miejsce zdobył Marcel Jonczak. Na drugiej pozycji po pięciu rundach uplasowała się Hanna Staszczak. Na tym samym stopniu podium w młodszej kategorii (11-lat) stanęła Patrycja Pieczykolan.

W Puławach najlepiej wypadli Damian Błaszczyk i Marcel Jonczak, którzy wygrali klasyfikację na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach. W pierwszej trójce tego zestawienia miejsce wywalczyli również: Patrycja Pieczykolan, Hanna Staszczak, Kornel Kulanin, Michał Giruć i Nataniel Kobak.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na stronach klubu.

/Adam Osuch/

Tagi: rwks sparta biłgoraj   zawody pływackie   sport biłgoraj   liga wojewódzka

Dodane: 2022-01-14 11:38 - Komentarze  (18)  czytane (1363)

TAGI: lodowisko biłgoraj, petycja, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, sport biłgoraj