Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Dodał: red Data: 2016-08-01 20:16:55 (czytane: 29029)

Dziś, we wczesnych godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Na drodze wojewódzkiej Nr 835 motocykl Suzuki zderzył się czołowo z osobowym Peugeotem.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolDo zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej na obrzeżach Miasta Biłgoraj. Motocyklem marki Suzuki podróżowało dwóch młodych mieszkańców Biłgoraja. Samochodem podróżowała tylko kierująca, 24-latka z Gminy Potok Górny. Kobieta była trzeźwa.

wypadek_smiertelny_bilgoraj__3_.JPG


22-letek, który kierował sportowym motocyklem Suzuki zginął na miejscu, 24-latni pasażerem motocykla w stanie ciężkim, pogotowiem lotniczym, został przetransportowany do jednego z lubelskich szpitali, w wypadku stracił nogę.

wypadek_smiertelny_bilgoraj__4_.JPG


Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie. Ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie kierująca pojazdem jechała od strony Biłgoraja i chciała zjechać na stacje benzynową, z naprzeciwka jechali motocykliści. W jakich okolicznościach doszło do zderzenia nie wiadomo. Siła uderzenia była tak silna, że wyrzuciła motocykl kilkanaście metrów od miejsca zderzenia, także motocykliści zostali "wyrzuceni" kilkanaście metrów od miejsca zderzenia aut.

wypadek_smiertelny_bilgoraj__1_.JPG


Na chwilę obecną nie ma informacji o tym jakoby kierująca Peugeotem odniosła poważne obrażenia jest w szoku pod opieką służby medycznej. Pomocy poszkodowanym w pierwszej kolejności - do przyjazdu służb - udzielały osoby postronne.

wypadek_smiertelny_bilgoraj__2_.JPG


Policja nie przestaje apelować do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: wypadek klisty   wypadek ze skutkiem śmierteln   śmiertelny wypadek biłgoraj   policja biłgoraj

Zobacz także

Pirat drogowy pędził ponad 130 km/h w terenie zabudowanym

Dodane: 2020-03-30 11:20 - Komentarze  (0)  czytane (376)

TAGI: pirat drogowy, kontrole drogowe, policja biłgoraj, przekroczenie prędkościDiagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia