Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Siatkarskie mistrzostwa lubelskich leśników (FOTO, WYNIKI)

Dodał: red Data: 2018-02-16 20:59:47 (czytane: 2706)

W Biłgoraju zakończyły się XVII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. -To wydarzenie sportowe, które wpisało się w kalendarz leśników województwa lubelskiego - przyznaje Jerzy Sądel dyrektor RGLP w Lublinie.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajOrganizatorami Mistrzostw, w których udział wzięło 18 drużyn, w tym 16 reprezentujących nadleśnictwa była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie, Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, UKS "Leśnik" oraz OSiR Biłgoraj. Sportowa rywalizacja w Biłgoraju odbyła się w dniach 15 - 16 lutego. -Impreza ta cieszy się dużą popularnością wśród leśników, o czym świadczy coraz liczniejszy udział drużyn z całej Lubelszczyzny. W tym roku udział w mistrzostwach potwierdziło 18 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Biłgoraj, Chełm, Gościeradów, Janów Lubelski, Józefów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Nowa Dęba, Parczew, Puławy, Rozwadów, Rudnik, Świdnik, Tomaszów, Włodawa oraz Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie - wylicza Jacek Grabias nauczyciel w ZSL Biłgoraj.

mistrzostwa_lesnikow.JPG

Mistrzostwa rozgrywane będą w grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów zgodnie z przepisami PZPŚ. Z każdej grupy do ćwierćfinałów awansują dwie pierwsze drużyny. Reprezentacja Nadleśnictwa Biłgoraj zajęła III miejsce, wygrywając z leśnikami z Tomaszowa Lubelskiego. W finale spotkały się drużyny reprezentujące Nadleśnictwa Rudnik i Włodawa. Po zaciętym meczu lepsi okazali się leśnicy z Włodawy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy z rąk dyrektora RGLP, nadleśniczych i Burmistrza Biłgoraja. Wyłoniono także najlepszych zawodników.

Oprócz samych rozgrywek, podczas Mistrzostw została zaplanowana także prezentacja edukacyjna na temat zrównoważonej gospodarki leśnej oraz konkurs wiedzy przyrodniczo - leśnej dla dzieci.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 64

Tagi: mistrzostwa nadleśnictw   biłgoraj   nadleśnictwo biłgoraj   leśnicy biłgoraj

Zobacz także

Top 300 po emocjonującym finale wygrywa Turniej Piłki Siatkowej z okazji święta niepodległości

Dodane: 2018-11-19 13:26 - Komentarze  (2)  czytane (474)

TAGI: zawody siatkarskie, siatkówka, sport biłgoraj, osir biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.226.209.201

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

W Tarnogrodzie chcą mieć basen (FOTO, AUDIO)

Eugeniusz Stróż, obecny burmistrz Tarnogrodu i kandydat na kolejną kadencję, kandydat na Burmistrza Tarnogrodu, w swym programie wyborczym zapowiada budowę przy Szkole Podstawowej basenu. W tym temacie rozmawiał z wiceministrem Sportu i Turystyki, Jarosławem Stawiarskim. więcej»

Parafiada u Chrystusa Króla (FOTO)

W Biłgoraju, w parafii Chrystusa Króla, odbyła się III Parafiada. To piknik rodzinno - sportowy, którego organizatorem była parafia Chrystusa Króla, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju, Zespół Szkół Leśnych i Rada Osiedla Różnówka. więcej»

Ogłoszenia