Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Siatkarscy mistrzowie Powiatu

Dodał: red Data: 2019-03-08 10:03:27 (czytane: 568)

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych. W igrzyskach dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej we Frampolu. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z Aleksandrowa, Tarnogrodu i biłgorajskiej "Jedynki".

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Rywalizację chłopców wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Na II miejscu uplasowała się drużyna tarnogrodzkiej podstawówki, a III miejsca zajęli chłopcy z Zespołu Szkół w Soli.

siatkowka_sport_szkolny.JPG

Igrzyska młodzieży wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Szyszkowie opiekunem których jest Andrzej Deryło. Na kolejnych pozycjach znalazły się: Publiczne Gimnazjum w Goraju i Gimnazjum Nr 3 w Biłgoraju. Tu ża za podium znalazły się dziewczęta z Dąbrowicy. Kategorię chłopców wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. II miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Aleksandrowie, a III lokatę chłocy z Gimnazjum Nr 1 Biłgoraj.

Licealiadę wygrały uczennice ZSBiO które w meczu finałowym pokonały drużynę ZSZiO 2:0. Na III miejscu znalazły się zawodniczki I LO im. ONZ, na IV miejscu drużyna RCEZ, a V miejscu dziewczęta z Zespołu Szkół Leśnych. U chłopców po emocjonującym spotkaniu finałowym 2:1 biłgorajski "Leśnik" pokonał "Budowlankę". W meczu o III m drużyna RCEZ okazała się lepsza od uczniów ZSOiZ z Turobina. Na V miejscu zakończyli zawody uczniowie I LO im. ONZ. Drużyna Zespołu Szkół Leśnych wygrała również zawody półfinałowe i zagra w Białej Podlaskiej w finale wojewódzkiej licealiady.

/red./

Tagi: sport szkolny   siatkówka   mistrzostwa powiatu   sport biłgoraj

Żółty orzech. Tegoroczna edycja powiatowego dyktanda była już dwudziestą (WYNIKI)

Dodane: 2019-03-20 17:06 - Komentarze  (0)  czytane (363)