Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Siatkarscy mistrzowie Powiatu

Dodał: red Data: 2019-03-08 10:03:27 (czytane: 1368)

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych. W igrzyskach dzieci wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej we Frampolu. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z Aleksandrowa, Tarnogrodu i biłgorajskiej "Jedynki".

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajRywalizację chłopców wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Na II miejscu uplasowała się drużyna tarnogrodzkiej podstawówki, a III miejsca zajęli chłopcy z Zespołu Szkół w Soli.

siatkowka_sport_szkolny.JPG

Igrzyska młodzieży wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Szyszkowie opiekunem których jest Andrzej Deryło. Na kolejnych pozycjach znalazły się: Publiczne Gimnazjum w Goraju i Gimnazjum Nr 3 w Biłgoraju. Tu ża za podium znalazły się dziewczęta z Dąbrowicy. Kategorię chłopców wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie. II miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum w Aleksandrowie, a III lokatę chłocy z Gimnazjum Nr 1 Biłgoraj.

Reklama.

Licealiadę wygrały uczennice ZSBiO które w meczu finałowym pokonały drużynę ZSZiO 2:0. Na III miejscu znalazły się zawodniczki I LO im. ONZ, na IV miejscu drużyna RCEZ, a V miejscu dziewczęta z Zespołu Szkół Leśnych. U chłopców po emocjonującym spotkaniu finałowym 2:1 biłgorajski "Leśnik" pokonał "Budowlankę". W meczu o III m drużyna RCEZ okazała się lepsza od uczniów ZSOiZ z Turobina. Na V miejscu zakończyli zawody uczniowie I LO im. ONZ. Drużyna Zespołu Szkół Leśnych wygrała również zawody półfinałowe i zagra w Białej Podlaskiej w finale wojewódzkiej licealiady.

/red./

Tagi: sport szkolny   siatkówka   mistrzostwa powiatu   sport biłgoraj

Zobacz także

Stan epidemii, a opłaty za przedszkole i żłobek

Dodane: 2020-04-06 12:29 - Komentarze  (0)  czytane (378)

TAGI: stan epidemii, koronawirus, przedszkola, biłgorajKomentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.230.76.196

(2019-03-09 19:06:16)

słabo elektryk

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia