Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sesja opłatkowa Gminy Biłgoraj (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-01-10 20:38:10 (czytane: 1500)

Tradycyjnie już w okresie świąteczno - noworocznym radni Rady Gminy Biłgoraj, pracownicy Urzędu Gminy i zaproszeni goście, spotkali się na spotkaniu opłatkowym. -To okazja do podsumowania minionego roku, podziękowania za zaangażowani i współpracę na rzecz gminy oraz podtrzymywanie polskiej tradycji - mówi Jan Majewski, Przewodniczący rady Gminy.

Spotkanie otworzył koncert kolęd w wykonaniu Kapeli Ludowej "Krążałka". W repertuarze kolędowym zaprezentował się także radny Marek Małysa. Ewangelię o Narodzeniu Pańskim odczytał ks. Krzysztof Jankowski. W imieniu duchownym głos zabrał ks. Marek Kuśmierczyk. Proboszcz parafii w Gromadzie mówił m. in.: -Dziś dziękujemy za rok 2018, weszliśmy w Nowy Rok. każdy z nas ma za co dziękować i ma o co Boga prosić. Dziękujemy za możliwość spotkania się, dziękujemy Najwyższemu za łaski, które otrzymaliśmy w minionym roku i prosimy aby nie zabrakło ich w tym roku. Prośmy by ten rok był owocny, wykorzystajmy dany nam czas.

sesja_oplatkowa_gminy_bilgoraj__1_.JPG

-Spotkanie opłatkowe wpisało się na stałe w tradycje gminną. Spotykamy się na progu Nowego Roku,z jednej strony by podziękować wszystkim, którzy działali na rzecz naszej Gminy, by podziękować za dobro, które się dokonało, z drugiej strony by dzielić się planami i inicjatywami na nowy rok. Z jednej strony chcemy słuchać potrzeb, z drugiej je zaspokajać. Każde spotkanie służy dobru ogółu. Pokazuje ile osób i instytucji współpracuje ze wspólnota gminną i podejmuje konkretne działania na rzecz ogółu - zaznacza Przewodniczący, Jan Majewski.

Reklama.

Spotkanie miało wymiar integracyjny, było doskonałą okazją do rozmów i zacieśnienia współpracy. Wśród zgromadzonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz powiatowych, sołtysów, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. -To ważne spotkanie, które nawiązuje do naszych tradycji chrześcijańskich. Przy różnego typu antagonizmach, które gdzieś zawsze istnieją, to dobra forma przypomnienia, że wszyscy jesteśmy członkami wspólnot samorządowych i tworzymy małe Ojczyzny. Mamy także w swoich sumieniach powinności pracy na rzecz dobra wspólnego, w różnych wymiarach i takie spotkania o tym przypominają - zauważa Przewodniczący Rady Powiatu, Marian Kurzyna.

sesja_oplatkowa_gminy_bilgoraj__2_.JPG

-Wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Biłgoraj chcielibyśmy wszystkim mieszkańcom Gminy Biłgoraj i Ziemi Biłgorajskiej życzyć kolejnego dobrego i pomyślnego roku. Niech nowy, 2019 rok przyniesie nieustająca nadzieję na lepsze jutro, obdarzy zdrowie i wszelka pomyślnością w życiu osobistym i zawodowym. Niech nasze wspólne działanie, to społeczne, kulturalne i inwestycyjne posłużą stałemu rozwojowi naszej Gminy oraz poprawie jakości życia naszych mieszkańców. Udanego Nowego Roku - życzył Wójt Wiesław Różyński.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 79

Tagi: sesja rady gminy   sesja opłatkowa   spotkanie opłatkowe   gmina biłgoraj

Zobacz także

XVIII Miedzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek (FOTO, VIDEO)

Dodane: 2019-01-16 15:25 - Komentarze  (0)  czytane (181)

TAGI: międzypzredszkolny przegląd kolęd, biłgoraj, kolędy, przedszkolaki biłgorajKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.205.211.87

Cesarz to ma klawe życie... (2019-01-12 09:12:08)

... i wyżywienie klawe

(2019-01-11 13:44:11)

PSL i jadalnia do systa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY

ul Dąbrowskiego 6B, 23-400 Biłgoraj

Restauracja Prestiż - wesela, komunie, bankiety, przyjęcia okolicznościowe

ul. Janowska 43, 23-450 Goraj

więcej

Placówki artystyczne

Zbierali podpisy by nie emitować w kinie flimu 'Kler'

Blisko 700 podpisów zebrali organizatorzy inicjatorzy zablokowania emisji w biłgorajskim kinie filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Podpisy wraz z pismem przewodnim trafiły m. in. do Burmistrza Miasta Biłgoraj i Przewodniczącego Rady. Z dokumentami zapoznał się także dyrektor Biłgorajskiego Centrum Kultury. więcej»

Konkursy

Polecamy

Studniówka Zespołu Szkół Leśnych (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych biłgorajskiego "Leśnika", bawili się na balu...

Jasełka w DPS-ie dla Kombatantów (FOTO)

Podopieczni i pracownicy Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów...

Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości Ziemi Biłgorajskiej (FOTO, AUDIO)

Kilkudziesięciu członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości...

Studniówka ZSBiO 2019 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących...

Za Mędrcami do Dzieciątka Jezus (FOTO, AUDIO)

Z sanktuarium świętej Marii Magdaleny, na plac Biłgorajskiego...

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej...

Ogłoszenia