Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sesja opłatkowa Gminy Biłgoraj (FOTO)

Dodał: red Data: 2019-01-10 20:38:10 (czytane: 2153)

Tradycyjnie już w okresie świąteczno - noworocznym radni Rady Gminy Biłgoraj, pracownicy Urzędu Gminy i zaproszeni goście, spotkali się na spotkaniu opłatkowym. -To okazja do podsumowania minionego roku, podziękowania za zaangażowani i współpracę na rzecz gminy oraz podtrzymywanie polskiej tradycji - mówi Jan Majewski, Przewodniczący rady Gminy.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajSpotkanie otworzył koncert kolęd w wykonaniu Kapeli Ludowej "Krążałka". W repertuarze kolędowym zaprezentował się także radny Marek Małysa. Ewangelię o Narodzeniu Pańskim odczytał ks. Krzysztof Jankowski. W imieniu duchownym głos zabrał ks. Marek Kuśmierczyk. Proboszcz parafii w Gromadzie mówił m. in.: -Dziś dziękujemy za rok 2018, weszliśmy w Nowy Rok. każdy z nas ma za co dziękować i ma o co Boga prosić. Dziękujemy za możliwość spotkania się, dziękujemy Najwyższemu za łaski, które otrzymaliśmy w minionym roku i prosimy aby nie zabrakło ich w tym roku. Prośmy by ten rok był owocny, wykorzystajmy dany nam czas.

sesja_oplatkowa_gminy_bilgoraj__1_.JPG

-Spotkanie opłatkowe wpisało się na stałe w tradycje gminną. Spotykamy się na progu Nowego Roku,z jednej strony by podziękować wszystkim, którzy działali na rzecz naszej Gminy, by podziękować za dobro, które się dokonało, z drugiej strony by dzielić się planami i inicjatywami na nowy rok. Z jednej strony chcemy słuchać potrzeb, z drugiej je zaspokajać. Każde spotkanie służy dobru ogółu. Pokazuje ile osób i instytucji współpracuje ze wspólnota gminną i podejmuje konkretne działania na rzecz ogółu - zaznacza Przewodniczący, Jan Majewski.

Reklama.

Spotkanie miało wymiar integracyjny, było doskonałą okazją do rozmów i zacieśnienia współpracy. Wśród zgromadzonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz powiatowych, sołtysów, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. -To ważne spotkanie, które nawiązuje do naszych tradycji chrześcijańskich. Przy różnego typu antagonizmach, które gdzieś zawsze istnieją, to dobra forma przypomnienia, że wszyscy jesteśmy członkami wspólnot samorządowych i tworzymy małe Ojczyzny. Mamy także w swoich sumieniach powinności pracy na rzecz dobra wspólnego, w różnych wymiarach i takie spotkania o tym przypominają - zauważa Przewodniczący Rady Powiatu, Marian Kurzyna.

sesja_oplatkowa_gminy_bilgoraj__2_.JPG

-Wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Biłgoraj chcielibyśmy wszystkim mieszkańcom Gminy Biłgoraj i Ziemi Biłgorajskiej życzyć kolejnego dobrego i pomyślnego roku. Niech nowy, 2019 rok przyniesie nieustająca nadzieję na lepsze jutro, obdarzy zdrowie i wszelka pomyślnością w życiu osobistym i zawodowym. Niech nasze wspólne działanie, to społeczne, kulturalne i inwestycyjne posłużą stałemu rozwojowi naszej Gminy oraz poprawie jakości życia naszych mieszkańców. Udanego Nowego Roku - życzył Wójt Wiesław Różyński.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 86

Tagi: sesja rady gminy   sesja opłatkowa   spotkanie opłatkowe   gmina biłgoraj

Zobacz także

XI Spotkania Akademickie w Bukowinie (FOTO)

Dodane: 2019-06-18 14:22 - Komentarze  (5)  czytane (650)

TAGI: bukowina, gmina biszcza, spotkania akademickie, stowarzyszenie na rzecz bukowinyKomentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.147.29.160

Cesarz to ma klawe życie... (2019-01-12 09:12:08)

... i wyżywienie klawe

(2019-01-11 13:44:11)

PSL i jadalnia do systa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Studniówka RCEZ (FOTO, VIDEO)

-Studniówka to wyjątkowe wydarzenie dla każdego, stojącego u progu dorosłości młodego człowieka. Za sto dni przystąpicie do egzaminu maturalnego. Bedzie on uwieńczeniem waszego pobytu w szkole, a jednocześnie zakończeniem etapu edukacji, po którym należy podjąć najważniejsze decyzje dotyczące dorosłego życia - mówił do uczniów, dyrektor "Elektryka", Jerzy Buczko. więcej»

Konkursy

Polecamy

Jest absolutorium dla Zarządu Powiatu za wykonanie budżetu 2018 roku

Najważniejsze założenia zeszłorocznego budżetu przedstawił Starosta...

Gęsi biłgorajskie trafiły do Soli

160 sztuk piskląt gęsi biłgorajskiej w tym tygodniu trafiło do Soli...

Walne Zgromadzenie w Spółdzielni Mieszkaniowej

W Spółdzielni Mieszkaniowej "Łada" w Biłgoraju, ruszyły Walne...

Uprawomocniła się decyzja Wojewody. Pomnik Jóżefa Dechnika zniknie z centrum Biłgoraja

Właśnie uprawomocniła się decyzja Wojewody Lubelskiego z 4 lutego...

Misterium Męki Pańskiej (VIDEO)

Już po raz siódmy w Biłgoraju odtworzone zostały sceny ostatnich...

Siatkówka, kiermasz i otwarte serca dla Kubusia Pawęzki (FOTO)

W Biłgoraju odbył się turniej "siatkówki" połączony z piknikiem...

Ogłoszenia