Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Sanatorium nie tylko dla dzieci

Dodał: RED Data: 2012-03-15 08:25:24 (czytane: 1810)

Sanatorium Rehabilitacyjne dla dzieci w Krasnobrodzie to nie tylko oferta skierowana dla najmłodszych. To również SPA proponujące szereg pakietów relaksacyjnych i odnowy biologicznej.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajOferta krasnobrodzkiego sanatorium (dostępna także na www.sanatorium-krasnobrod.pl) skierowana jest zarówno do dzieci jak i dla dorosłych.

Pisaliśmy już o dzieciach leczących tam swoje dolegliwości, o turnusach odchudzających zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a tym razem zachęcamy do skorzystania ze SPA.

sanatorium_krasnobrod.JPG

Sanatorium proponuje swoim klientom 6 pakietów, w którym każdy zawiera po 15 zabiegów. Obecnie każdy z nich oferowany jest w promocyjnych cenach.

Antycelulitowy pakiet
zawiera rollmasaż (zdjęcie obok), peeling borowinowy i bicze szkodzie.
rolling_star.jpgPodstawowym celem masażu jest spadek wagi ciała i uzyskanie smukłej sylwetki bez wytężonego wysiłku fizycznego, redukcji cellulitu i rozstępów.

Borowina, którą wykorzystuje się natomiast do kolejnego zabiegu nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Wyciąg z borowiny przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata.

Bicze Szkockie natomiast to natrysk ciała silnym  skupionym bądź wachlarzowatym strumieniem wody, stosując na zmianę różnego rodzaju natryski. Zabieg działa pobudzająco na układ krążenia, hartuje organizm, obniża ciśnienie krwi i działa uspokajająco.
Dla klientów szukających relaksu i odprężenia krasnobrodzkie sanatorium proponuje masaże relaksacyjne ciepłymi kamieniami, które kojąco wpływają na pacjenta, zmniejszając napięcie mięśniowe. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi i pobudzenia krążenia. W pakiecie tym proponowane są również kąpiele mleczno miodowe.

Na pozostałe, dostępne w krasnobrodzkim SPA pakiety składają się zabiegi takie jak ziołowe kąpiele odchudzające, z wyciągiem z siana, kąpiel ozonowa i z olejkami eterycznymi oraz masaże z preparatem witalizującym.

Z zabiegów skorzystać można w popołudnia od poniedziałku do piątku i w godzinach przedpołudniowych w weekendy.

Foto: Łukasz Chudzik

* Artykuł sponsorowany

Zobacz także

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców (WYNIKI)

Dodane: 2019-10-17 14:28 - Komentarze  (0)  czytane (109)

TAGI:Telewizja

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

80. rocznica bombardowania Frampola

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomóż swojej firmie, reklamuj się w bilgoraj.com.pl

Reklama w najpopularniejszym portalu w regionie pozwoli zwiększyć sprzedaż produktów, usług świadczonych przez Państwa firmę. Sprawdź...