Wiadomości - Aktualności
Są wyniki konkursu Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę. Jest laur dla uczennicy ZSZiO
Dodał: red Data: 2020-11-29 08:51:11 (czytane: 889)
Uczennica klasy IV TG w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Aleksandra Sobstyl zajęła III miejsce w konkursie „Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę”. Konkurs miał charakter ogólnopolski i był organizowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
Agencja reklamowa ALFAMEDIA - ulotki, plakaty, foldery, kalendarze,strony www

ul. Konopnickiej 7. 23-400, Biłgoraj
Biuro Rachunkowe KE Elżbieta Pyszniak - rozliczenia podatkowe, rozliczenia roczne, księgowość

Ul. Przemysłowa 36. 23-400 , Biłgoraj
Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj
Reklama.
Celem wydarzenia była promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej w całej Polsce, utrwalenie tożsamości kulturowej i narodowej poprzez upowszechnienie dzieł literackich włączonych do spisu lektur, upowszechnienie nietypowych metod edukacji w zakresie kompetencji czytelniczych.
Nagroda do uczennicy zostanie dostarczona pocztą. Nauczyciele bibliotekarze Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, gratulują Aleksandrze Sobstyl zwycięstwa oraz dziękują pozostałym uczniom za udział w konkursie.
Czytaj także: Książka na telefon, czyli biblioteki pomysł na promocję czytelnictwa w dobie pandemii
Tagi: zszio biłgoraj konkurs czytelniczy oświata biłgoraj zespół szkół zawodowych i ogólnokształcących
Komentarze (0)
Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.40.250