Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Są pieniądze na wspólne inwestycje drogowe

Dodał: red Data: 2017-04-16 09:03:19 (czytane: 1959)

Radni Rady Powiatu w Biłgoraju wyrazili zgodę na pomoc finansową Miastu Gminie Biłgoraj, na realizację inwestycji drogowych. Łącznie chodzi o kwotę ponad 1,9 mln zł.

Biuro Rachunkowe BIURGAW Jan Gawda - rozliczenia podatkowe, księgowość, doradztwo, podatki
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, Biłgoraj1,2 mln zł Powiat przeznaczył na rozbudowę dróg gminnych w Osiedlu Sitarska w Biłgoraju, tj. ulic Księcia Poniatowskiego i Kwiatowej. Inwestycja ma być realizowana w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 - 2020. Wsparcie z budżetu Powiatu pokrywa 50% środków własnych jakie w programie musi wykazać Miasto Biłgoraj. Środki te Miasto będzie musiało zwrócić wspierając inwestycje Powiatu w Gminach Obsza i Potok Górny.Zobacz także:

Przetarg na remont Poniatowskiego rozstrzygnięty. Otwarto także oferty na remont ul. Dąbrowskiego

Dobre wiadomości dla Biłgoraja, Tarnogrodu i Potoka Górnego oraz Powiatu BiłgorajskiegoZadanie obejmuje remont ulicy Poniatowskiego (na odcinku o długości 778 m i ulicy Kwiatowej na odcinku 370 m), w tym nowe nawierzchnie bitumiczne, budowę dwóch rond (skrzyżowanie ulicy Poniatowskiego z Leśną i 11 Listopada), przebudowę kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia ulicznego, chodników i ścieżki rowerowe oraz sygnalizacji świetlnej dla pieszych (w ulicy Poniatowskiego). Całkowita wartość zadania to ponad 4,6 mln zł.

Reklama.

Na przebudowę ulicy Dąbrowskiego Powiat przeznaczył 439 tys. zł wsparcia. Samorząd Miasta Biłgoraj przygotował dokumentacje techniczną na przebudowę tej ulicy, która od 1 stycznia br. jest w kategorii dróg gminnych. Inwestycja miała być realizowana w roku ubiegłym, jednak do prac nie przystąpiono z powodu wysokiej ceny rozstrzygniętego przetargu i braku środków. Wkład Powiatu to 50% kosztów inwestycji, która zakłada przebudowę 430 m ulicy, wykonanie obustronnych chodników i powstania nowych miejsc parkingowych.

ulica_batalionow_chlopskich.JPG


Na przebudowę ulic Batalionów Chłopskich i Różanówki Stawy z budżetu Powiatu przeznaczone będzie 300 tys. zł. Inwestycje te realizowane mają być przy wsparciu z tzw. Programu Leśno - Samorządowego, który współfinansują Lasy Państwowe. Inwestycja w ulicy Różnówka Stawy przewiduje modernizację ok. 1 030 m drogi, wa w ulicy Batalionów Chłopskich chodzi o około 130 m drogi.Zobacz także:

Jest wstępna lista wniosków o dofinansowanie z PRGiPID na 2017 rok

4,8 mln zł na przebudowę części Poniatowskiego i Kwiatową. Mają powstać dwa ronda


/bilgoraj.com.pl/

Tagi: powiat biłgorajski   inwestycje drogowe   miasto biłgoraj   remonty dróg biłgoraj

Zobacz także

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Dodane: 2018-06-18 10:53 - Komentarze  (1)  czytane (2049)

TAGI: przekroczenie prędkości, pirat drogowy, powiat biłgorajski, policja biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.224.255.17

tralala (2017-04-19 13:46:51)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Ogłoszenia