Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Są już wyniki konkursu Obywatelskie Roztocze

Dodał: red Data: 2021-10-13 13:44:41 (czytane: 1049)

Ogłoszone zostały wyniki konkursu w ramach realizacji zadania publicznego „Obywatelskie Roztocze. Działania w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego i promocji Roztocza”. Wśród 13 dofinansowanych wniosków są te złożone przez stowarzyszenia i organizacje z naszego powiatu.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpoleuroregion_roztocze_logo.jpg-Niezwłocznie skontaktujemy się z Wnioskodawcami, których oferty zostały zakwalifikowane do dofinansowania, w celu podpisania umów. W przypadku niepodpisania umowy z którymś z Wnioskodawców będziemy kontaktować się z kolejnymi podmiotami z listy rezerwowej - informują organizatorzy konkursu.

10 tys. zł wsparcia otrzyma Grupa nieformalna „Eksploatorzy” działająca z patronem - Tarnogrodzkiego Towarzystwa Regionalnego na działanie pod nazwą "Skarby Tarnogrodu – grodu u bram Roztocza". Wsparcie w wysokości 10 tys. zł otrzyma także Stowarzyszenie na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Miejscowości Gminy i Parafii Goraj "CEBULARZE". Członkowie stowarzyszenia chcą podjąć się ochrony dziedzictwa kulturowego miejscowości Goraj poprzez renowacja zabytkowego pomnika na cmentarzu parafialnym.

Wysoko oceniony został również wniosek Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa,. Panie na działanie pod nazwą "Szlakiem tradycji kulinarnych Roztocza" otrzymają dofinansowanie także w wysokości 10 tys. zł.

Reklama.

Z kolei na liście rezerwowej są wnioski Grupy nieformalnej „Tarnogrodzianie” z Patronem - Towarzystwa Kultury Teatralnej Ziemi Lubelskiej z projektem "Wielokulturowy Tarnogród - Przedsionek Roztocza", Koła Gospodyń Wiejskich z Goraja z projektem "Cebulowe Jadło", KGW „Lipinianki” z Lipin Dolnych z działaniem "Poznaj Roztocze"; KWG w Przedmieściu Szczebrzeszyńskim „Cebulanki” z projektem "Odwiedź Roztocze" oraz KGW „Kalina” z Zagród z działaniem "Zakup mundurów reprezentacyjnych dla orkiestry dętej"; KGW w Zastawiu  „Zastawianki” z projektem "Obywatelskie Roztocze" oraz KGW Aleksandrów Drugi z inicjatywą "Uśmiech Roztocza".

/Starostwo Powiatowe w Biłgoraju/

Tagi: obywatelskie roztocze   euroregion roztocze   konkurs   organizacje pozarządowe

Zobacz także

Indywidualne akcje pomocowe w Ciosmach

Dodane: 2021-12-07 08:03 - Komentarze  (0)  czytane (165)

TAGI: stowarzyszenie dąb w ciosmach, bądźmy solidarni, gmina biłgoraj, społeczeńśtwo obywatelskieKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.198.139.112

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Nabemowie.pl - wiadomości, ogłoszenia i lokalni fachowcy

Internet jest dziś niemal zdominowany przez ogromne portale społecznościowe...

Wystawa miniatur i figurek kolekcjonerskich (FOTO)

W Galerii Waya-Art w Biłgoraju odbył się dziś wernisaż wystawy...

Umowy o dzieło - raport ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjrzał się umowom o dzieło....

Miliony złotych wsparcia dla naszych samorządów w ramach laboratoriów przyszłości

Placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym są samorządy...

Jak wykryć zdradę partnera? Jakie są sposoby na odkrycie prawdy?

Podejrzenie zdrady bardzo często pojawia się u wielu par. Nie ma znaczenia...

Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju – Organizator...

Ogłoszenia