Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rzecznik Praw Obywatelskich przyjedzie do Biłgoraja

Dodał: red Data: 2018-12-28 12:13:57 (czytane: 2073)

Podczas otwartego spotkania mieszkańcy miasta dowiedzą się na czym polega praca rzecznika, z jakimi problemami można się do niego zgłaszać. Część spotkania będzie także poświęcona na indywidualne porady. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia, w sali kameralnej BCK. Początek o godzinie 16.30, wstęp wolny!

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajAdam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych. Adam Bodnar  miał okazję spotkać się i wysłuchać problemów mieszkańców różnych części  kraju. Jedną z miejscowości, którą planuje odwiedzić jest także Biłgoraj.

spotkanie_z_rzecznikiem_praw_obywatelskich.jpg

Podczas spotkania rzecznik opowie na czym polega jego praca i z jakimi problemami można się do niego zgłaszać. Z chęcią porozmawia  o najważniejszych problemach dostrzeganych przez mieszkańców czy organizacje społeczne, szczególnie o tym co jest ważne dla regionu ale także o rzeczach drobnych i wartych upowszechnienia w skali kraju.  Wysłucha także każdego, kto zechce zabrać głos i przedstawić swój problem. Zgłaszane tematy i problemy zostaną zanotowane, a zgłaszający będą mogli liczyć na informację zwrotną, co się stało z ich sprawą.

Reklama.

Elementem spotkania będą także indywidualne konsultacje ze specjalistami z różnych dziedzin. Organizatorem spotkania jest Biłgorajskie Stowarzyszenie Kulturalne im. I. B. Singera.

/red./

Tagi: rzecznik praw obywatelskich   biłgoraj   spotkanie   bck biłgoraj

Zobacz także

Rzetelny i elastyczny system kształcenia wyższego - studia w WSAiB

Dodane: 2020-01-17 11:16 - Komentarze  (0)  czytane (387)

TAGI: studenci, studia, kształcenie wyższe, biłgorajKomentarze (4)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.175.201.14

Jeszcze raz przeproś i s........ (2018-12-30 14:09:50)

Głośnym echem odbiła się medialna wypowiedź rzecznika, w której uznał, że Polacy są współodpowiedzialni za Holokaust. Po kilku dniach za swe słowa przeprosił oraz wyraził ubolewanie, choć podtrzymał jednocześnie, że także wśród Polaków były osoby popełniające zbrodnie na Żydach.
"Wiele narodów współuczestniczyło w jego realizacji. W tym także naród polski". RPO przeprasza za słowa o Holokauście

Z (2018-12-29 17:26:21)

Zapytaj rzecznika np. o to jak chroni podstawowe prawo człowieka- do życia, jak walczy o wolność sumienia (albo raczej jak zwalcza wolność sumienia w Polsce).

s (2018-12-29 13:33:02)

Tego pana nie interesują żadne prawa człowieka. Każdy kto śledzi jego karierę wie, o jakie "prawa" ten pan walczy. A jeśli chcecie go sprawdzić wystarczy jedno pytanie- ile zrobił dla ochrony najważniejszego z praw czyli prawa do życia. Albo o wolność sumienia i wyznania- jak wydaje interpretacje dotyczące zakazu manifestowania uczuć religijnych np. w sprawie kobiety, która na łańcuszku miała gwiazdę Dawida i obsługiwała niezadowolonego z tego powodu klienta banku.

ghfthtt (2018-12-28 12:47:22)

jakie prawa ma niewolnik w fabryce?Albo klient w sądzie?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Minister zdrowia z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju (FOTO)

Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odwiedził wczoraj minister zdrowia, Łukasz Szumowski. Spotkał się z kadrą pedagogiczną i słuchaczami placówki oraz zwiedził pracownie szkoły. Była to także okazja do dyskusji nad stanem kształćenia zawodowego w branżach ochrony zdrowia oraz nad sytuacją opieki zdrowia w Polsce i planowanymi działaniami w tym sektorze. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia