Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rusztowania - podstawowy sprzęt w trakcie prac na wysokościach

Dodał: red Data: 2019-11-05 16:20:09 (czytane: 1153)

Solidne i stabilne rusztowania marki Drabex to gwarancja dobrze wykonanych prac na wysokościach. W czasie robót wysokościowych wykorzystuje się zazwyczaj jeden z dwóch rodzajów dostępnych rusztowań – wolnostojące lub jezdne.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajZostały zaprojektowane i przeznaczone do robot budowlanych prowadzonych na wysokościach, prac remontowych, konserwacyjnych i wykończeniowych na zewnątrz budynku, a także w jego wnętrzu. Do pracy we wnętrzach zazwyczaj wykorzystywane są rusztowania aluminiowe, które bez problemu przeniesiemy przez otwory drzwiowe lub okienne. Na stronie https://www.dramix.pl/oferta/rusztowania-drabex dostępne są różne rodzaje rusztowań przeznaczone do różnych rodzajów budynków.

Solidne wykonanie i najlepsza jakość materiałów
Rusztowania zostały wyprodukowane z najlepszej jakości anodowanego aluminium, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję, że jest bezpieczny podczas prac na odpowiedniej wysokości. Poza tym aluminium nie utlenia się i jest odporne na różne warunki atmosferyczne, nie ulega korozji i jest wytrzymałe.

Sprawna praca na wysokościach
Praca na wysokości należy do szczególnie niebezpiecznych, dlatego niezawodny i sprawdzony sprzęt, drabiny i rusztowania stanowi podstawę dla każdego pracownika. Osoba, która podejmuje się pracy na wysokościach powinna mieć specjalne predyspozycje. Kluczowy jest brak lęku wysokości, opanowanie i odpowiedzialność. Poza tym istotna jest również sprawność fizyczna i zręczność.

rusztowanie.jpg

Krótka charakterystyka sprzętu do prac na wysokościach
Do prac na wysokościach wykorzystuje się drabiny oraz rusztowania. Oferowane rodzaje rusztowań Drabex zapewniają wysokość od 2,92 do 11,99 i mogą mieć różne formy. Niezwykle ważną cechą każdego rusztowania jest wysokość robocza oraz duże obciążenie. W zależności od tego jakie obciążenia znosi dany rodzaj rusztowania, może na nim jednocześnie pracować jedna lub kilka osób. Przykładowo na rusztowaniu typu Drabex RJ-220 mogą pracować równocześnie dwie osoby, których masa nie przekracza 180 kg. Kolejną ważną cechą rusztowania jest podest. Nowoczesne rusztowania posiadają antypoślizgowe podesty z wodoodpornej sklejki pokrytej żywicą o właściwościach wodoodpornych.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i łatwy transport
Rusztowania firmy Drabex wyróżnia nie tylko świetna jakość, ale także wysoka funkcjonalność. Są lekkie, poręczne i jednocześnie zapewniają całkowitą stabilność i bezpieczeństwo użytkownikom. Każde rusztowanie można łatwo rozstawić bez użycia narzędzi, a także złożyć i przewieźć we wskazane miejsce. Profesjonalne rusztowania marki Drabex są odporne na warunki atmosferyczne, ponadto charakteryzują się niewielkim ciężarem i dużą powierzchnią roboczą. Jeśli rusztowanie umożliwia pracę na znacznym wysokościach, wówczas wyposażone jest dodatkowo w podpory, które zabezpieczają się przewróceniem w trakcie używania. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, choć podczas jakichkolwiek prac na wysokościach należy pamiętać o bezwzględnym zachowaniu ostrożności.

Reklama.

Zobacz także

IMGW - Prognoza na lato 2020

Dodane: 2020-05-31 12:33 - Komentarze  (0)  czytane (114)

TAGI: pogoda w czerwcu, pogoda w lipcu, pogoda w sierpniu, pogoda wakacjeKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Marcin Romanowski o wyborach prezydenckich 2020

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka

Biłgoraj "Noc Muzeów 2020" fragment koncertu Łukasza Jemioły

Krzysztof Hetman, europoseł i wiceprezes PSL o wyborach korespondencyjnych w Polsce

Transmisja Mszy świętej z kościoła św. Michała Archanioła w Soli

Rozmowa z Lubelskim Kuratorem Oświaty

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Wiosenna PROMOCJA w bilgoraj.com.pl: BANERY 30% taniej!

2020-04-01 - 2020-05-31

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

„Złote gody” to symbol miłości i wierności małżonków, których przed laty połączyło sakramentalne „tak”. Przeżyte...