Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Roztoczański Plener Podróżniczy

Dodał: red Data: 2016-08-06 14:40:29 (czytane: 2989)

Biłgorajskie środowisko rowerowe coraz bardzie się integruje. W swych działaniach mają już nie tylko rajdy rowerowe, czynnie włącza się w organizację imprez oraz pomoc potrzebującym. Kolejnym przejawem aktywności cyklistów jest zorganizowany po raz pierwszy Roztoczański Plener Podróżniczy - Biłgoraj Bike Camp 2016.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgorajmarek_lonski.JPG


Impreza wyruszyła z parkingu Starostwa Powiatowego w Biłgoraju w sobotnie południe 6 sierpnia br. Udział w imprezie mogły wziąć zarówno grupy rowerowe jak i rowerzyści indywidualni. Wystarczył sprawny rower, zapał i dobry humor. Jak wyjaśnia Daniel Bajan ze Stowarzyszenia Rowerowe Roztocze, Roztoczański Plener Podróżniczy to dwudniowa turystyczna impreza integracyjna połączona z odkrywaniem malowniczych roztoczańskich szlaków.

bilgoraj_bike_camp_2016.JPG


6 sierpnia rowerzyści zwiedzili biłgorajskie Muzeum, Zagrodę Sitarską i Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych. Z Biłgoraja cykliści ruszyli w stronę Lipowca gdzie przewidziany był wspólny posiłek, prezentacja uczestników, ognisko integracyjne oraz gry i zabawy dla chętnych w każdym wieku. W Lipowcu przewidziano także nocleg. - Celem wydarzenia jest zapoznanie jego uczestników z walorami krajoznawczymi Powiatu Biłgorajskiego, miejscami pamięci historycznej oraz elementami lokalnej kultury na co pozwala m. in. Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, Zagroda Sitarska, czy Miasteczka na Szlaku Kultur - wyjaśnia Bajan.

Reklama.

Drugi dzień Podróżniczego Pleneru to między innymi wspólny przejazd szlakami Roztocza, trasami o długości 50 - 60 km oraz zróżnicowanej nawierzchni i stopniu trudności, a także wręczenie upominków i oficjalne zakończenie imprezy.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: plener podróżniczy   rowerzyści biłgoraj   cykliści biłgoraj   rowerowe roztocze

Zobacz także

Razem dla bezpieczeństwa i wygody nie tylko rowerzystów

Dodane: 2020-02-24 17:24 - Komentarze  (0)  czytane (822)

TAGI: gmina józefów, ścieżki rowerowe, drogi rowerowe, turystyka rowerowaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.51.69

(2016-08-06 15:41:17)

Jeszcze nie widziałem ani Rosłana , Tokarskiego , Wieśka czy Schodzinskiego ,żeby z nimi jezdzili rowerami

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Hotele i pensjonaty

więcej

Biura podróży

Podróże

Nowa ścieżka dydaktyczna oddana do użytku

Nadleśnictwo Biłgoraj korzystając ze środków PO Infrastruktura i Środowisko oraz ze środków funduszu leśnego w ramach projektu "Restytucja i czynna ochrona głuszca w Puszczy Solskiej" zakończyło budowę ścieżki biegowo spacerowej zlokalizowanej w Leśnictwie Bojary. Ciąg o długości około 5 km to ścieżka biegowo - spacerowa w formie pętli przebiega w większości po istniejącej ścieżce dydaktycznej. więcej»

Nowa ścieżka dydaktyczna oddana do użytku

Nadleśnictwo Biłgoraj korzystając ze środków PO Infrastruktura i Środowisko oraz ze środków funduszu leśnego w ramach projektu "Restytucja i czynna ochrona głuszca w Puszczy Solskiej" zakończyło budowę ścieżki biegowo spacerowej zlokalizowanej w Leśnictwie Bojary. Ciąg o długości około 5 km to ścieżka biegowo - spacerowa w formie pętli przebiega w większości po istniejącej ścieżce dydaktycznej. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Wielkopostne rekolekcje internetowe - część I (VIDEO)

Dziś publikujemy pierwszą z trzech odsłon wielkopostnych rekolekcji...

Przemysław Czarnek o wyborach prezydenckich zaplanowanych na 10 maja 2020 roku

Poseł na Sejm RP, prawnik i były Wojewoda Lubelski komentuje...

Sejm przyjął tarczę antykryzysową. Czym ona jest i jak ma wpłynąć na gospodarkę wyjaśnia wiceminister finansów Leszek Skiba (VIDEO)

Zaproponowane przez rząd i przyjęte przez Sejm rozwiązania dotyczą...

Wiceminister sprawiedliwości o ograniczeniach w związku ze stanem epidemii (VIDEO)

W Polsce obowiązuje stan epidemii. Jakie ograniczenia on wprowadza,...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia