Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rowerowe powitanie wiosny (FOTO)

Dodał: red Data: 2016-03-21 16:18:29 (czytane: 4366)

Na powitanie wiosny pojechały, 20 marca br. wszystkie grupy rowerowe z Biłgoraja. Obecni byli więc przedstawiciele Rowerowego Roztocza, Masy Krytycznej, rowerzyści z Biłgoraj Rowerem, Biłgoraj Przyjazny Rowerzystom, MTB Biłgoraj i Grupa Rowerowa działająca przy UTW.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajChoć mocno wiało atmosfera była gorąca i pełna ekscytacji. Marzanna dostał na imię Heniuś i miał oczywiście swój rower. Towarzyszyła cyklistom przez większą część trasy. Pod wiaduktem przy ul. Miodowej oficjalnie każdy się z Heniusiem pożegnał i starym zwyczajem by odgonić zimę marzanna został symbolicznie wrzucony do rzeki.

rowerowe_powitanie_wiosny.jpg


Po ceremonii "topienia marzanny" cała grupa udała się ścieżką rowerową wzdłuż ul. Jana Pawła II, nad biłgorajski Zalew, gdzie było ognisko i pieczenie kiełbasek.

/red./
Foto: Daniel Bajan

Reklama.

Zdjęć w galerii: 34

Tagi: rowerowe powitanie wiosny   rowerowe roztocze   masa krytyczna biłgoraj   biłgoraj przyjazny rowerzystom

Zobacz także

Nowa ścieżka dydaktyczna oddana do użytku

Dodane: 2019-11-05 11:10 - Komentarze  (5)  czytane (1623)

TAGI: nadleśnictwo biłgoraj, lasy państwowe, ścieżka dydaktyczna, ochrona głuszczaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 100.26.176.182

(2016-03-24 12:28:18)

Kto fundował piwko i mocniejsze trunki podczas kampanii wyborczej ?

Słusznie ! (2016-03-24 12:24:07)

Tego co się dzieje na osiedlu tego radny Wójcik i rada osiedla, która wydaje opinie punktom sprzedaży alkoholu nie dostrzega ?

W którym sklepie przy ul. Cegielnianej sprzedawany jest alkohol ? (2016-03-24 10:11:42)

Młodzież z budowlanki cały rok szkolny okupuje place zabaw dla dzieci na terenie osiedla, palą papierosy, piją alkohol i zaśmiecają i niszczą teren mieszkańców spółdzielni mieszkaniowej !!!
Czas najwyższy z tym skończyć. To są miejsca dla matek z małymi dziećmi !
Panie Burmistrzu proszę cofnąć pozwolenie na sprzedaż alkoholu !

to panu Januszowi się dostało (2016-03-22 17:45:08)

a kto to jest MASA KRYTYCZNA ??? czy M. Krytyczna ma osobowość prawną ? Kto reprezentuje M.Krytyczną co to za stwór ??? Kilku nawiedzonych co im się wydaje !!! że mają uszczęśliwić biłgorajskie społeczeństwo rowerowe fakt faktem nie każdy może być szczęśliwym dzieckiem "dwóch pedałów" ale dlaczego M. krytyczna może mają wyłączność ?

mieszkaniec (2016-03-22 16:12:25)

To może włącz się w działalność społeczną i w samorządach, pokaż co potrafisz, zrób coś dla innych mieszkańców skoro uważasz że to wszystko jest takie proste, weź na siebie odpowiedzialność za swoje pomysły, decyzje i działania, staraj się, poświęć trochę swojego prywatnego czasu, a potem wysłuchaj od jednego czy drugiego anonimowego filozofa chowającego się za ekranem swojego komputera jaki jesteś głupi, a ten piszący jaki jest mądry i jak to by wszystko lepiej zrobił gdyby tylko chciał, ale mu się nie chce!!! I żeby było jasne nie twierdzę że wszystko jest dobrze i że nikt się nie myli i że czasami mimo najlepszych chęci rzeczy nie wychodzą tak jak by się chciało, to każdy wie, ale to nie powód żeby nie widzieć też rzeczy dobrych i starań wielu osób aby zmieniać coś na lepsze w miarę posiadanych możliwości. Ale działaj. Powodzenia!! A mieszkańcy cię ocenią wtedy - być może obiektywnie!

zarzekała się żaba błota (2016-03-22 12:54:49)

Nie siej fermentu i nie dziel ludzi na lepszego i gorszego sortu. Żyjemy w wolnym kraju i każdy biłgorajanin ma prawo do swojej oceny zwłaszcza jeśli dotyczy to jego osiedla. Radny Wójcik kilkanaście lat był członkiem Rady Nadzorczej SM Łada i członkiem Rady Osiedla. Pytam: Co zrobił dla spółdzielców z osiedla Ogrody, oprócz podwyżek dla Prezesa i co konkretnie dla mieszkańców ul. Cegielnianej ?

bmc (2016-03-22 11:56:27)

Panie JW nie siej zgorszenia. Temat artykułu ma wątek czysto kulturowy a ty tu z polityką. Jak masz jakieś prywatne sprawy to idź i powiedz to komuś tam, a nie robisz wiochę i opowiadasz głupoty. Ludzie już cie na mieście znają i wiedzą co ty za gagatek. Po pierwsze nie kłam, a po drugie powściągnij złe emocje.

mieszkaniec (2016-03-22 11:30:46)

A kto Ci dał prawo do wypowiadania się w imieniu Osiedla "Ogrody", kto ty jesteś i może wypadałoby najpierw zapoznać się z tymi proponowanymi rozwiązaniami zanim zacznie się kogoś opluwać i wszystko krytykować. Szkoda, że przez ostatnie 15 lat nikt z rowerzystów nie wystarał się o gruntowny remont ulicy Cegielnianej, za to teraz występują w roli wielkich specjalistów od budowy dróg i chodników. Nikt ich tu dotąd nie widział i z nikim nie rozmawiali o swoich pomysłach bo mieszkańcy krótko by im powiedzieli czego oczekują. Nie mam nic wspólnego z władzą ani samorządami ale jak czytam takie rzeczy to mnie szlak trafia i dziwię się że są jeszcze ludzie, którym się chce działać na rzecz innych mieszkańców i użerać z tą Polską zawiścią i wrednością, i zamiast uznania i szacunku to dostają kubeł pomyj na głowę za swoje starania. Bo tu najlepiej nic nie robić, niech będzie tak jak jest i tak jak było, no i wtedy będzie OK.

Osiedle OGRODY (2016-03-22 07:59:04)

POPIERAMY w 100% sprawdzone rozwiązania dla rowerzystów, przedstawicieli MASY KRYTYCZNEJ.

do NiE POPIERAMY (2016-03-22 07:52:42)

Ty wielki radny Januszu W. nie wypisuj głupot ! bo działania Rady Osiedla Ogrody co do częściowego remontu ul. Cegielnianej nie uzyskają akceptacji mieszkańców osiedla. NIE POPIERAMY PRYWATY ! za publiczne środki finansowe !
POPIERAMY racjonalne, bezpieczne i całościowe rozwiązania w zakresie przebudowy Cegielnianej !!!

NIE POPIERAMY (2016-03-21 21:17:00)

~ nie popieramy MASY KRYTYCZNEJ Mieliśmy jechać z kilkoma zaprzyjaźnionymi rodzinami ale z uwagi na sabotaż jaki prowadzi na drogach miasta MASA KRYTYCZNA zrezygnowaliśmy z przejazdu. Szanujemy inne grupy rowerowe ale nie będziemy popierać garstki ludzi która myśli że rządzi miastem bo .... BO TAK CHCE. A przez którą to grupę mogą być zablokowane częściowe inwestycje drogowe np. częściowa przebudowa ul. Cegielnianej

, (2016-03-21 21:07:28)

Za ty powinieneś dostać mandat za głupotę i zakaz dostępu do komputera

. (2016-03-21 19:07:28)

i powinni mandat dostać za wyrzucanie śmieci do rzeki

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Hotele i pensjonaty

więcej

Biura podróży

Podróże

Rajd Osiedla Puszcza Solska (FOTO)

W sobotę 27 lipca br., Rada Osiedla "Puszcza Solska" była organizatorem integracyjnego rajdu rowerowego. Na wspólną wycieczkę zaproszone zostały całe rodziny. Łącznie na szlaki Puszczy Solskiej w kierunku miejscowości Brodziaki ruszyło kilkadziesiąt osób. 20 kilometrowa trasa zakończyła się ogniskiem turystycznym. więcej»

Rajd Osiedla Puszcza Solska (FOTO)

W sobotę 27 lipca br., Rada Osiedla "Puszcza Solska" była organizatorem integracyjnego rajdu rowerowego. Na wspólną wycieczkę zaproszone zostały całe rodziny. Łącznie na szlaki Puszczy Solskiej w kierunku miejscowości Brodziaki ruszyło kilkadziesiąt osób. 20 kilometrowa trasa zakończyła się ogniskiem turystycznym. więcej»

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Roraty gregoriańskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Rozpoczął się Adwent, okres szczególnego przygotowania do Uroczystości...

Michał Mulawa wicemarszałkiem Województwa Lubelskiego

Podczas XII sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego, która odbyła...

Piotr Majcher został członkiem "Porozumienia" Jarosława Gowina

Były Przewodniczący Rady Powiatu, obecnie jej wiceprzewodniczący...

Szkolenie dla organizacji pozarządowych (FOTO, VIDEO)

Starosta Biłgorajski zorganizował dziś specjalne szkolenie dla organizacji...

28. Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego dla Dzieci (FOTO)

Ponad 300 dzieci z Lubelszczyzny wzięło udział w zorganizowanym...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia