Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rok przed dyplomem

Dodał: red Data: 2020-05-22 11:15:41 (czytane: 1391)

Jak co roku, uczniowie RCEZ w Biłgoraju odnieśli sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym „Rok przed dyplomem”. Etap regionalny tego konkursu odbył się - z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną - w formie testu zdalnego on-line.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajReklama.

I miejsce zajęli: Patryk Mazurek w kwalifikacji technik elektronik, Filip Szado w kwalifikacji technik elektryk, Szymon Gmyz w kwalifikacji technik informatyk i Adam Bździuch w kwalifikacji technik mechatronik. Na II miejscu znaleźli się Paweł Pieczykolan w kwalifikacji technik informatyk i Konrad Ostrowski w kwalifikacji technik mechatronik.

Czytaj także: MEN ogłosił terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

III miejsce zajęli: Aleksandra Kostek w kwalifikacji technik ekonomista, Adrian Wryszcz w kwalifikacji technik elektronik, Piotr Typiński i Przemysław Szpyt w kwalifikacji technik elektryk i Aleksander Ciskał w kwalifikacji technik mechatronik. Wyróżnienie w kwalifikacji technik pojazdów samochodowych Tobiasz Drozdowski.

rok_przed_dyplomem.jpg

Konkurs adresowany jest do uczniów trzecich klas technikum z terenu Województwa Lubelskiego i stanowi znakomitą okazję do porównania umiejętności nabytych przez uczniów różnych szkół zawodowych- na rok przed uzyskaniem dyplomu technika. W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło 1 319 uczniów z całego województwa.

Czytaj także: Uczniowie ONZ-etu w gronie najlepszych w Polsce

Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 243 uczniów, 81 zespołów reprezentujących 28 szkół technicznych województwa lubelskiego, którzy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w 15 kwalifikacjach. Do konkursu przystąpiło 216 uczniów. Test ukończyło, z pozytywnym rezultatem 177 uczniów co stanowi 82% uczestników. W etapie regionalnym konkursu wyłoniono 66 laureatów i 34 wyróżnionych.

Czytaj także: Przygotowania do egzaminów zewnętrznych w tym do matur (wytyczne MEN, CKE i GIS)

Uroczyste podsumowanie konkursu, odbędzie się w Auli  Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, po wznowieniu funkcjonowania szkół i uczelni wyższych.

/AG/

Tagi: rok przed dyplomem   rcez biłgoraj   oświata biłgoraj   konkurs

Zobacz także

Powiatowy Dzień Olimpijczyka

Dodane: 2020-09-29 15:48 - Komentarze  (2)  czytane (167)

TAGI: powiatowy dzień olimpijczyka, oświata biłgoraj, powiat biłgorajski, nagrody za osiągnięcia naukoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.106.142

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia