Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Rodzice dziękują

Dodał: red Data: 2018-06-30 15:00:08 (czytane: 1887)

Rodzice, których dzieci uczęszczały do Samorządowego Żłobka w Biłgoraju, wystosowali list, w którym odnoszą się do pracy placówki, opieki jaką zapewnia najmłodszym i panującą w placówce atmosferę...

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolTreść listu otwartego:
Składamy serdeczne podziękowania dla Samorządowego Żłobka w Biłgoraju całej wspaniałej kadrze Żłobka za opiekę nad naszymi dziećmi. profesjonalne miejsce, w którym ciężka praca dydaktyczna zespołu przekłada się na cudowna atmosferę i ogromne wsparcie dla rodziców.

Dziękujemy pani dyrektor za wzorową organizację Żłobka i nadzór nad naszymi dziećmi. Dziękujemy paniom kucharkom za wspaniałe jedzonko, które smakowało tak bardzo, że nie raz dzieci były gotowe na dokładkę. Często wchodząc do Żłobka można było delektować się wspaniałymi zapachami świeżych potrwa przygotowywanych na miejscu przez panie. Za niejedną "kanapeczkę" otrzymaną od pań pomiędzy posiłkami.

Dziękujemy paniom sprzątaczkom za sprzątanie po naszych "małych brudaskach", w wiemy ile to pracy oraz panu gospodarczemu za odśnieżanie i czuwanie nad bezpieczeństwem naszych dzieci.

zlobek_bilgoraj.jpg

Aż wreszcie ogromne, ogromne podziękowania dla Pań opiekunek, które wkładają mnóstwo pracy i serca w wychowanie i rozwój naszych dzieci. Wiemy jak ciężko w dzisiejszych czasach jest sprostać wymaganiom wszystkich rodziców. Dzieci sa zawsze wypoczęte, najedzone, czyste i z uśmiechem na twarzy śpiewają piosenki i prezentują wspaniałe prace plastyczne. Dziękujemy paniom opiekunkom za czujność, dbanie o bezpieczeństwo, za wszelkie zabawy, za ocieranie łez, przytulanie i rozwiązywanie dziecięcych sporów, za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych, za ciepłą i przyjazną atmosferę, za wszelkie uwagi organizacyjno - wychowawcze oraz wiele innych czynności, które nie sposób opisać i wynagrodzić.

Życzymy paniom wspaniałego wakacyjnego wypoczynku, który jest bardzo potrzebny, by móc odpocząć od naszych dzieci, a następnie powrócić zrelaksowanym i z nowa energią jakże bardzo potrzebna do tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dziękujemy bardzo za współpracę i życzymy samych pogodnych dni, dobrych i grzecznych dzieci oraz słuchających i rozsądnych rodziców.

Pamiętajmy, że wspólnie tworzymy Żłobek. Dziękujemy wszystkim paniom za każdy dzień opieki i gratulujemy tak wspaniałego zespołu.

Rodzice

Reklama.

Tagi: rodzice   samorządowy żłobek   biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

Pogrzeb Władysławy Kulińskiej

Dodane: 2019-02-18 11:57 - Komentarze  (0)  czytane (559)

TAGI: pogrzeb, włądysława kulińska, i lo im. onz w biłgoraju, oświata biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.80.38.5

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia