Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Reprezentacja RCEZ i I LO im. ONZ mistrzami Rejonu w badmintonie

Dodał: red Data: 2019-11-21 20:48:43 (czytane: 1265)

W czwartek, 21 listopada br. w Janowie Lubelskim odbyły się rozgrywki w Rejonowej Licealiadzie w badmintonie dziewcząt i chłopców. W turnieju brały udział reprezentacje szkół z czterech powiatów: Biłgorajskiego, Janowskiego, Kraśnickiego i Lubelskiego. Powiat biłgorajski reprezentowały drużyny, które zajęły I i II miejsca w rozgrywkach powiatowych.Reklama.

W kategorii chłopców Powiat reprezentowały drużyny Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ. W kategorii dziewcząt drużyny z ONZ-tu oraz ZSBiO. I miejsce w turnieju zajęły reprezentacja RCEZ chłopców w składzie: Bartłomiej Swacha, Eduard Kohut, Wojciech Lis. Opiekun drużyny był Mirosław Późniak oraz reprezentacja dziewcząt I LO im. ONZ, której opiekunem jest Ryszard Sawa.

zawody_regionalne.jpg

II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna z ZSBiO - opiekun Paweł Tujaka oraz drużyna chłopców z I LO im ONZ. Wszystkie drużyny uzyskały kwalifikacje do udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 28 listopada w Ludwinie w Powiecie Łęczyński. Gratulujemy Naszym zespołom wysokich lokat w rozgrywkach rejonowych i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim.Zobacz także:

Powiatowa licealiada w badmintonie

/red./

Tagi: zawody sportowe   rcez   lo im. onz   badminton

Zobacz także

"GIRLS on tour" na rolkach

Dodane: 2020-01-22 17:18 - Komentarze  (0)  czytane (177)

TAGI: grils on tour, rolki, fun rolki & fit, biłgorajKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 35.172.195.82

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Siłownie i Fitnes

więcej

Kluby sportowe

Ogłoszenia