Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju kształci w zawodach, które mają przyszłość

Dodał: red Data: 2021-05-28 10:05:55 (czytane: 2963)

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju na bieżąco śledzi trendy krajowego i lokalnego rynku pracy, aby dopasować ofertę edukacyjną do aktualnych potrzeb. Zobacz jakie kierunki kształcenia oferuje biłgorajski "Elektryk".

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajNa stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki została zamieszczona opublikowana w Monitorze Polskim prognoza na zapotrzebowanie na pracowników w zawodach szkolnictwa branżowego na krajowym i wojewódzkim rynku pracy. Na liście zawodów o szczególnym znaczeniu dla rozwoju państwa w najbliższych latach, znajduje się między innymi elektryk, technik elektronik, technik elektryk oraz technik programista.

rcez.JPG

W województwie lubelskim istotne zapotrzebowanie na pracowników w konkretnych zawodach dotyczy m.in. zawodów: elektryk, elektromechanik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, ale również technik elektryk, technik elektronik, technik mechatronik, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych i technik programista.

rcez__3_.JPG

Oferta Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej na rok szkolny 2021/22:
TECHNIKUM MECHANICZNO - ELEKTRYCZNE
Technik elektronik - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik elektryk - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik informatyk - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik mechatronik - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik ekonomista - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik pojazdów samochodowych - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik programista - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Technik rachunkowości - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<

rcez__4_.JPG

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
Elektryk - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Mechanik pojazdów samochodowych - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<
Elektromechanik pojazdów samochodowych - zobacz prezentację zawodu >>KLIKNIJ<<

rcez__9_.JPG

BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
Technik elektryk
Technik pojazdów samochodowych

rcez__2_.JPG

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie szkoły w zakładce „Dla Kandydatów” http://www.rcezbilgoraj.lbl.pl/websites/recruitment/ lub telefonicznie pod numerem 84 686 79 78.

Szkoła posiada internat.

rcez__6_.JPG

rcez__5_.JPG

rcez__7_.JPG

rcez__1_.JPG

rcez__8_.JPG


/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: rcez biłgoraj   regionalne centrum edukacji zawodowej   oferta edukacyjna   oświata biłgoraj

Zobacz także

Perły Biznesu 2021. Biłgoraj na II miejscu za rewitalizację Śródmieścia

Dodane: 2021-10-14 15:55 - Komentarze  (3)  czytane (942)

TAGI:Komentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.239.91

(2021-05-29 14:51:47)

Młodzi Polacy rodzący się już po roku 1989 otrzymali niejako wolność za darmo, jednak, należy przypominać każdemu, że darmo nie oznacza na zawsze. Drodzy Czytelnicy, jak że wielu bohaterów oddało swoje życie za pomyślność Polski i narodu Polskiego? Ci ludzie, bezimienni bohaterowie i mężowie stanu bez kamer i fleszy kładli swoje życie na szali, nie potrzebowali oklasków, pochwał, nominacji do pokojowej nagrody Nobla czy wreszcie odpowiedniej ilości polubień na Facebook. Przetrwanie Polski stanowiło jedyny i najważniejszy cel sam w sobie.

Dlatego raz jeszcze należy z mocą podkreślić, że mamy obecnie do czynienia z potężnym lobby, którego źródło nie ma narodowości, nie ma imienia i adresu zamieszkania. Drodzy Polacy, obecnie nasz Naród mierzy się z odwiecznym wrogiem, który dokonywał rozbiorów Rzeczpospolitej, lokował na terenie naszego państwa jednostki, których zadaniem było szerzenie nienawiści, manipulacji i zniszczenia. To wszystko prowadziło do rozbicia jedności narodu Polskiego, do głębokich podziałów, a państwo wewnętrznie podzielone staje się całkowicie bezbronne.

Dziś młot ideologiczny uderza w struktury Rzeczpospolitej i tylko od nas zależy, czy nasz kraj przetrwa. Zawsze pamiętajcie, że w naszych żyłach płynie Polska krew, posiadamy DNA Wielkiego Królestwa Słowian, nie ulegajmy przekazowi podprogowemu sugerującemu, iż odpowiedzą na wszystko powinna być przemoc i nienawiść. Musisz wreszcie zrozumieć, że jest nas kilkadziesiąt milionów i to właśnie od nas zależy przyszłość Europy i w dalszej kolejności także świata.

Europa pozbawiona Polski w przeszłości nie była by dziś tą Europą, którą jest, lecz terenem spod znaku półksiężyca. W przeszłości obroniliśmy Stary Kontynent przed agresorem z Azji, zrobimy to ponownie. Tym razem jednak agresorem jest siła wywodzącą się z wewnątrz naszego kontynentu. Siła coraz śmielej unosząca głowę ideologicznego buntu, wypaczenia i demoralizacji szerzonej w myśl dwulicowej tolerancji i poniżonej wolności.

Wybiła godzina przebudzenia, czas otworzyć oczy, odrzucić strach i zacząć myśleć samodzielnie, ponieważ głupota jest chorobą dzisiejszych czasów. Głupota, która nie jest zamierzona, lecz zaprogramowana przez media i świat rozrywki. Obecnie to, co wypaczone i zakrawające o zboczenie, stawiane jest na piedestale cnót, natomiast kultura, tradycja i moralność zostały zepchnięte w niebyt i mrok oszczerstw. Nie możemy być obojętni, nie możemy sobie pozwolić na akceptację zła.

Nasza Ojczyzna stanęła w obliczu dziejowych przemian. Owe przemiany realizują się wraz z przemianami na polu globalnym. Różnica, o której należy wspomnieć polega na tym, że przemiany globalne coraz wyraźniej kierują się w stronę upadku, chaosu i czegoś na kształt wojny z wolnością jednostki, wolnością wypowiedzi, wolnością wyznania, ogólnie rzecz ujmując, globalne zmiany nakierowane zostały na zniewolenie.

Polska z kolei rozwija się, i może już niebawem stanowić nie tylko trzon Europy, ale także świata. Trzon ten polegał będzie przede wszystkim na zachowaniu kultury, tradycji oraz oddania takim wartościom jak Bóg, Honor i Ojczyzna. Polska w wielu przepowiedniach przedstawiana jest jako ostoja tego, co stanowi o człowieczeństwie i jest źródłem prawdziwego rozwoju cywilizacji. Spoglądając na obecne czasy, możemy zauważyć, iż to w jakimś stopniu już dziś realizuje się na naszych oczach.

Sam przykład tak zwanej polityki otwartych drzwi względem nielegalnych imigrantów, jest tym, co powinno otworzyć oczy nawet największego sceptyka. Terroryzm, chaos, gwałty, rozboje, upadek tradycji Starego Kontynentu, to wybór tak zwanych ludzi oświeconych z zachodu. Czy Polska rzeczywiście powinna iść w tym kierunku? Zdecydowanie nie powinna, tylko w ten sposób nasz naród zapewni sobie przyszłość.salon informacyjnypl

Tommy (2021-05-29 11:11:04)

A gdzie się podziały Tokarki i Frezarki ??? wszystkie sprzedali !!! Młodzi uczą się obróbki mechanicznej z ... tabletów. Gratulacje p. dyrektorze Buczko.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Wykopki

W Biłgoraju uczczono ofiary sowieckiej agresji na Polskę

II Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Przypominamy, że trwa nabór wniosków w ramach pilotażowego program Aktywny Samorząd

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju uprzejmie informuje, że osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Biłgorajskiego w 2021...