Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Radość czytania 2018

Dodał: red Data: 2018-05-24 08:25:28 (czytane: 846)

W ramach „Tygodnia Bibliotek” pod hasłem (Do)wolność czytania, Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli przeprowadziła gminne eliminacje konkursu „Radość czytania”. Była to już XVII edycja konkursu, którego celem jest promowanie aktywnego czytania, rozbudzanie zainteresowania literaturą oraz promocja biblioteki.

RESTAURACJA PIZZERIA COUNTRY
www.country.bilgoraj.com.pl,pizzeria, pizza, Biłgoraj, w Biłgoraju, restauracja

ul Dąbrowskiego 6B. 23-400, BiłgorajReklama.

W konkursie udział więzło 18 lektorów z 9 szkół podstawowych z terenu Gminy Biłgoraj, wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych. Po wysłuchaniu wszystkich czytających komisja w składzie Halina Olszewska i Ewa Bordzań wyłoniła zwycięzców eliminacji gminnych a zarazem zakwalifikowała do etapu powiatowego Krystiana Kowala kl. V - Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej i Amelię Grab kl. V - Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy.

radosc_czytania.JPG

Drugie miejsce zajęła Magdalena Ciosmak kl. VI - Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, a trzecie Ilona Jaskowska kl. V - Szkoła Podstawowa w Dereźni. Wyróżnienia otrzymali: Martyna Nastaj kl.VI - Szkoła Podstawowa w Gromadzie, Klaudia Rekiel kl. VI - Zespół Szkół w Soli i Kornelia Szabat kl. VI - Zespół Szkół w Soli, Julia Wolanin kl. IV - Szkoła Podstawowa w Korczowie.

/Zofia Nizio/

Tagi: radość czytania   (do)wolność czytania   gmina biłgoraj   biblioteka w soli

Zobacz także

Planowane inwestycje i budowa przyszkolnego basenu w Tarnogrodzie coraz bliżej realizacji

Dodane: 2018-10-19 16:13 - Komentarze  (3)  czytane (540)

TAGI: basen, tarnogród, finanse, subwencjaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.166.207.223

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia