Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Radny Iwaniec mocno o BCK: W naszym kinie jest - powiem to w cudzysłowie - prywata

Dodał: red Data: 2015-12-22 18:11:18 (czytane: 7293)

-W miniony piątek byłem w kinie w Zamościu na premierze filmu Gwiezdne Wojny, to co mnie zaskoczyło, to to, iż 1/3 kina to byli mieszkańcy Powiatu Biłgorajskiego. Moje pytanie przed seansem dlaczego? Przecież mamy BCK, mamy swoje kino, czemu te osoby wyjeżdżają i płacą w kinie w Zamościu - pytał radny Iwaniec.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, Biłgoraj- Zapytałem ile konszuje wykupienie koncesji filmu na dzień premiery, usłyszałem 7 600 zł brutto - mówił podczas sesji Krzysztof Iwaniec. Przeliczając to przez osoby które wybrały się na premierę, radny obliczył, że jeden seans to zwrot koncesji na film w dniu premiery.

-Nasuwa się pytanie dlaczego osoby z terenu naszego Powiatu, bo to nie tylko mieszkańcy Biłgoraja, spotkałem mieszkańców Powiatu. Okazuje się, że u nas jest pena blokada tak to nazwę w cudzysłowie. Okazuje się, że jest to jedyne kino w Województwie Lubelskim, w którym nie można kupić popcornu i napoju. Film trwa dwie godziny dwadzieścia minut każdy kto ma dzieci wie z "czym to się biega". U nas w kinie jest, że tak powiem w cudzysłowie prywata. Czy czy to kino ma być tylko aktorskie, na zasadzie projekcji aktorów, czy ma być sensowe na zasadzie projekcji filmów. I przynosić dochód. Ja pamiętam mówiono, że kino ma przynosić dochód. Kino jest na XXI wiek, tylko brakuje pewnego elementu, komercji, czyli dać ludziom to czego potrzebują. Trzeba być między ludźmi i słuchać ich. Po seansie podchodzili ludzie i mówili panie Krzysztofie zrób pan coś z tym, zabrałbym chętnie dzieci do kina w Biłgoraju - mówił podczas interpelacji na sesji Rady Powiatu Krzysztof Iwaniec.

kino_bck_bilgoraj.JPG


Starosta w odpowiedzi zaznaczył, że uwagi nie są do Rady Powiatu tylko do władz Miasta i dyrekcji Biłgorajskiego Centrum Kultury. -Wysoka Rado, jesteśmy po roku czasu pracy, musimy mieć świadomość, że interpelacje przedstawiamy w istotnych sprawach Powiatu. Każdemu można zarzucić coś zaocznie, można przedstawić swoją ocenę. Źle by było, gdyby tak poważny organ jak Rada Powiatu wydawał krzywdzące opinie. Dobrze by było, gdyby w sesji uczestniczył dyrektor Biłgorajskiego Centrum Kultury i odniósł się do tego problemu. My tą interpelację prześlemy do pana Burmistrza Janusza Rosłana - podnosił Starosta Biłgorajski.

Przewodniczący Rady Powiatu apelował z kolei by do interpelacji przygotowywać się merytorycznie. -Ze względu na szacunek dla mieszkańców Powiatu Biłgorajskiego zgłosić tę interpelację. Obiecałem im to, to dodatkowy wydatek mieszkańców i pieniądze pozostawione poza Powiatem - dodał Iwaniec. -BCK podlega pod Miasto Biłgoraj i taki wniosek czy uwagę, jako radny powiatowy może Pan złożyć do Burmistrza czy do dyrektora, my nie jesteśmy władni działać w tej materii, możemy przesłać tylko Pana uwagi. Wniosek z pewnością słuszny ale nie pod ten adres złożony - ripostował Paterak.

Reklama.

Cały zapis sesji wraz z interpolację Krzysztofa Iwańca i odpowiedziami Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu znajdą Państwo >>TUTAJ<<

"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy" w 3D w Biłgoraju wyświetlane będą od 2 stycznia 2016 roku, rezerwacja biletów już jest możliwa. Film obejrzeć można będzie w jednej z dwóch wersji, tj. z dubbingiem lub z napisami.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Archiwum

Tagi: krzysztof iwaniec   bck biłgoraj   kino w biłgoraju   gwiezdne wojny przebudzenie mocy

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.208.132.33

expert (2015-12-28 20:23:57)

Najpierw sobie coś wyjaśnijmy: popcorn w kinie to żadne zło. Okej, na niektóre seanse popcornu brać zwyczajnie nie wypada. Nie widzę jednak powodów, by nie kupować go na filmy akcji czy animacje dla dzieci. Zgodnie z zasadą: wszystko jest dla ludzi, o ile zachowa się umiar. Dobrze, że są kina, które popcorn sprzedają i takie, które nie prowadzą takich usług. Jest wybór, więc nie mam więcej pytań &#8211; tyle w tym temacie.

(2015-12-28 14:00:36)

Kino, to nie jest chlew, a tak wygląda gdy pozwala się na robienie z niego miejsca do żarcia. Doprawdy te dwie godziny naparwdę możan wytrzymać bez jedzenia. Żarłokom radzimy więcej umiaru. Absolutnie we wszytskich kinach tzw. publicznych konsumpcja powinna być zabroniona. Bardzo dobrze, że w Biłgoraju póki co, nie wolno . I tak trzymać. A niekulturalni, zwolennicy żarcia w kinie, którzy zajmują głos w tej kwestii, nie się zastanowią nad sobą, albowiem pieniackie popisy nasuwają podejrzenai, że coś z emocjami marnie, może warto się u psychiatry przebadać.

tak się robi pieniądze (2015-12-26 21:08:35)

Jak Shmit wejdzie na Drzewo to wyprowadza z BcK na Fundację 12000zł za wystep. Tak się wyprowadza kasę podatników/!

BOSS (2015-12-26 17:45:24)

IWANIEC!!!!!!! DOBRZE, ŻE SIĘ WZIOŁEŚ ZA TE ETATOWE SZUMOWINY. I NA POCZĄTEK DO ZWOLNIENIA JEDNA OSOBY ZE SZCZYTU WŁADZY W BCK I MIOTŁA JEJ NA DROGĘ TO MOŻE SZYBCIEJ OD LECI.

BOSS (2015-12-26 17:44:55)

IWANIEC!!!!!!! DOBRZE, ŻE SIĘ WZIOŁEŚ ZA TE ETATOWE SZUMOWINY. I NA POCZĄTEK DO ZWOLNIENIA JEDNA OSOBY ZE SZCZYTU WŁADZY W BCK I MIOTŁA JEJ NA DROGĘ TO MOŻE SZYBCIEJ OD LECI.

Panie Jan czytam pana (2015-12-24 14:16:51)

posty i uważam , że jest pan bardzo inteligentnym człowiekiem tylko pomiędzy człowiekiem inteligentnym a człowiekiem burakiem jest bardzo cienka linia ( pani poseł Pawłowicz) na święta oraz w nowym roku życzę panu żeby pan w swoich postach utrzymywał poziom inteligenta a nie poziom buractwa jak w swoim ostatnim wpisie.

Jan (2015-12-24 13:02:01)

Do Magdy z Kościuszki- twoje wypociny na temat widzów świadczą o tym, że powinnaś znaleźć zatrudnienie ale w oborze lub kurniku. Co teraz POmyślą bywalcy kina o twoim zachowaniu i traktowaniu kinomanów. Na temat spożywania różnych zakąsek to się lepiej nie wypowiadaj. Można jeść ale kupione w kinie. A co to kupione w kinie nie wydzielają zapachów, torebki nie szeleszczą , bąków po tym żarciu się nie puszcza? To tak samo jakby przychodzących do sklepu odsyłano od drzwi i nie obsługiwano , żądając wykupienia sklepowej torby lub reklamówki. A w sklepie obuwniczym, żądano odstawienia butów przy drzwiach i kupienie sobie kapci , bo buty brudzą a klienta który nic nie kupił kasowano np na 5 zł bo zajął czas obsłudze. Ale w tym dziwacznym kraju wszystko jest możliwe. Np przedsiębiorstwa wodociągowe żądają opłacenia abonamentu nawet jak klient nie pobierze ani szklanki wody. Mieszkaniec nawet jak wyjedzie za granicę musi utrzymywać w pomieszczeniu gdzie jest wodomierz temp. powyżej 0 stopni a łajdaki z PGK żądają opłat nie ponosząc kosztów. Tym tropem idą kina uzależniając zjedzenia ciasteczka w kinie od tego, czy jest kupione w ich sklepiku. POwiem krótko- takie procedury ograbiania społeczeństwa są możliwe tylko w kraju rządzonym przez 8 lat przez bandę łachudrów, złodziei i niemieckich volksdeutchów z PO i ich popychadeł z PSL. Koniec i kropka-zaczyna się PiS-szopka

Angel (2015-12-24 12:16:11)

Masz rację, że zachowanie świadczy o kulturze osobistej. Ciebie może zachowanie innych nie obchodzić, mnie właściwie też nie obchodzi. Jeśli ktoś jest chamem - proszę bardzo, niech sobie będzie. Ktoś lubi siorbać herbatę - nie interesuje mnie to. Bycie idiotą, na przykład, też jest prywatną sprawą każdego człowieka.

Do czasu jednak.

Holy OK ale kiedy bowiem ktoś znajduje się w miejscu PUBLICZNYM, a takim niewątpliwie jest kino, obowiązują go, do cholery, pewne reguły, przyjęte w cywilizowanym społeczeństwie. Jeśli opisany przez Ciebie facet lubi się onanizować podczas oglądania filmu, proszę bardzo, niech robi to do woli, o każdej porze dnia i nocy, ale u SIEBIE W DOMU. W kinie nie jest sam i dlatego tego rodzaju zachowanie jest nie do przyjęcia. Miałbym niby przemilczeć, wyłączyć się, skupić się usilnie na filmie?

Holy - Midnight (2015-12-24 12:12:57)

o chyba wyolbrzymianie problemu!Nie wiem do jakich kin chodzicie!? Jestem w kinie średnio 2 razy w miesiącu i nigdy jeszcze nie miałam takich 'tragedii'.Co z tego że na Harrym poterze 'szły' głupie cytaty, Szybcy i Wściekli połowa sali przespała albo przejadła,zaś na Tylko strzelaj mój sąsiad z rzędu obok w najlepsze się onanizował.Zachowanie w każdym miejscu świadczy o kulturze osobistej,co mnie obchodzą inni,jesli naprawdę się wnerwię to mówię takim ktosiom wprost co myślę.Ale bez przesady?Czy to naprawdę taka tragedia i kataklizm,że ktoś coś zjada albo pije?Litości!A jeżeli jest tak tragicznie to może trzeba zmienić miejscówkę i pójść do innego kina;)albo wykupić sobie seans tylko dla siebie.

Japa (2015-12-24 12:04:40)

ciekawa historia i z morałem dla tych którzy tak namiętnie potępiają wszystkie inne zachowania prócz wpatrywania sie w ekran:) seans w kinie jak dla mnie to już tradycja że jest cola i popcorn (chyba że duża kolejka do barku) ale jednak i to ma swoje granice wytrzymałości. pozdrawiam i życzę cierpliwości a jeśli się wyczerpie to sam już raz ryja wydarłem na filmie i było cicho nawet przez 10 minut

Holy - Midnight (2015-12-24 12:02:46)

Oj,to ja tu przytoczę ciekawą historyjkę.Pare lat temu zabrałam do kina syna znajomych na maraton z Władcą Pierścieni (ogółem 11 godz w kinie).Zakupiliśmy popcorn, 2 snicersy i soczki w kartonie. Dzieciak jeszcze nigdy nie widział 1 i 3 cz.na dużym ekranie więc był tak 'nakręcony'że szok.Ja znalam trylogię na pamięć,ale mając do niej słabość oglądałam z ciekawością.I kiedy do końca Powrotu króla zostalo z 30 min,na sali zapanowało małe poruszenie-tu coś spadło,w moim rzędzie ktoś użył wulgaryzmu i...nagle i w rzędzie za mną facet zaczął tak przeraźliwie chrapać,że groza!!(a to co spadlo to były puszki po piwie),nie dość że chrapał na całą salę to jeszcze zrobił sobie poduszkę z ramienia faceta siedzącego przed nim.Jakoś dzielnie wszyscy dotrwaliśmy do końca,choć co chwila ktoś parskał śmiechem;)I najlepsze,pytam po seansie mojego mlodego towarzysza jak się powstrzymał ze śmiechem,a on do mnie:-A co się stalo?? Aż mnie radość ogarnęła,podchmielony siedział metr za nami a on go nie słyszał!!!Więc może zamiast wytykać takich 'rozpraszaczy' skupić się jak ten dzieciak na filmie...

Andrzej (2015-12-24 11:59:58)

Panie Starosto do BcK przychodzą też i ludzie z terenu Powiatu. Bardzo dobrze, że ktoś z Powiatu poprosił radnego o interwencję w tej sprawie.

Albertino (2015-12-24 11:57:00)

Mnie tylko denerwuję jak mi się ktoś wymądrza podczas seansu, a o filmie nie ma pojęcia. I jeszcze uwielbiam jak ktoś idzie na poważny film do kina i się śmieją, a ten śmiech raczej wynika z ich ignorancji, a nie głupoty filmu. Nieźle też jest jak ktoś idzie na film, a on go zupełnie interesują i głównym zajęciem delikwenta są wygłupy i darcie gęby. Poza tym jedzenie itp. podczas seansu potrafię znieść.

Magda M. (2015-12-24 11:54:54)

Zgadzam się całkowicie z Radnym Iwańcem ale:

1. Gadanie. Obojętnie, czy przez komórkę, czy z osobą towarzyszącą.
2. Mizianie się. Jeśli już musicie (bo w domu mamusia nie pozwala), to usiądźcie gdzieś w kącie - przecież i tak nie przyszliście patrzeć na film, nie każcie więc ludziom patrzeć na was.
3. Zakładanie nóg na oparcia foteli, tudzież zdejmowanie butów.
4. Głupi rechot w zupełnie nieodpowiednich momentach.
5. Świecenie komórkami w celu sprawdzania, która godzina (co pięć minut), bądź pisania SMS-ów.

Natomiast jeżeli chodzi o jedzenie i picie w kinie, to mnie ono absolutnie nie przeszkadza, pod warunkiem, że jest "bezzapachowe" (zdarzało mi się już wąchać w kinie przemyconą pizzę z cebulą czy inną tam kiełbachą). Jako nałogowa kinomanka, nieraz pędzę do kina prosto z pracy i jestem wtedy tak głodna, że muszę złapać chociaż ten popcorn. Wolelibyście słuchać burczenia w brzuchu? Zawsze jak jestem w kinie to coś kupuję! Pozdro
Magda M.

(2015-12-24 11:49:49)

Kto ma media ten wygrywa kolejne wybory

Biłgorajanin (2015-12-24 11:48:14)

Kino to nie teatr, tu mozna pozwolić sobie na o wiele więcej swobody. Co do złych zachowań to ma to miejsce na seansach filmów, o których nie można powidzieć że są ambitne (generalizując) bo na takie filmy przychodzą ludzie którzy są świadomi tego co oglądają a nie chcą się tylko "rozerwać". Co do multipleksów, to nie da się ukryć że nie zapewniają tego klimatu co małe kameralne kina, wybierają je z reguły wszyscy {nowości, premiery zawsze na czasie, a również dostępnoiśc nie jest to szczyt marzeń kinomaniaków, bo nie zawsze to co jest na topie jest naprawde wartościowe ale taka jest cena globalizacji i wolnego rynku (inne kina robią to co się opłaca) w Biłgoraju robi się to aby w Bck Mieli dobrze tylko przychylni Rosłanowi. Wiem bo pracowałem w BcK i znam działania dyrekcji w bck. Jeśli tv biłgorajska jest w BcK to powinni oddzielić władzę od mediów bo występują działania w tv manipulujące i niedopuszczalne. Ale mamy jak mamy ... i wszystko jasne komu i czemu służy Bck

Germany Paw. (2015-12-24 11:35:09)

Niestety, seanse kinowe coraz bardziej zaczynają mnie irytować. W Biłgoraju nie ma klimatu w kinie bo to kino nie nadaje się na projekcję filmów. Ekran jest nietypowy i brak efektu na 3D. Kono porażka. Komentarze durnych nastolatków, szeleszczenie papierami, obżeranie się, "pykanie" komórkami, łażenie do kibla, wędrówki między rzędami (fakt, że można by w końcu rozwiązać problem niewidocznej numeracji foteli). Ja w ogóle nigdy nie pojmowałem, dlaczego w kinie trzeba jeść. Mogę wytrzymać w teatrze bez żarcia, to dlaczego nie w kinie? Wiem, że biesiada w sali kinowej to stara, świecka tradycja, ale strasznie mnie to jednak mierzi.

Janek (2015-12-24 11:31:58)

A tak w ogóle, lubię chodzić to małych, kameralnych kin, bo tam są normalni ludzie. Do multipleksów najczęściej przychodzi gówniarzeria albo wieśniactwo. W Biłgoraju w tym BcK nie chodzę bo mają 3D ale nie dające się ogladac. Po 30 minutach bolą oczy. Nie mama takich objawów w kinie w Rzeszowie

Zuss (2015-12-24 11:29:48)

Jak pije piwo w kinie to otwieram je w trakcie reklam lub przed filmem, nie przemycam, po prostu w torbie mam. Najwięcej problemu stwarza otwieranie wina w kinie, ale gdy ludzie się już uporają z korkociągiem to chociaż później nie syczy jak Fanta czy Pepsi.

Najkorzystniej w kinie chyba czystą pić.

Stano (2015-12-24 10:45:47)

Jaki mądry.
Zajmuje się paluszkami.
A gdzie konkretna robota jako rannego Rady Powiatu.

Ponoć, tak mówią a mieście, że liże d ę Tokarskiemu i błaga o pracę.

Andrzej (2015-12-24 10:42:12)

Ty d...ku Iwanieć ja chcę aby Cię rozliczono za pracę w Radzie Powiatu.
Powidż co tam robisz i co wnosisz dobrego dla ludzi.

TYLE NAOBIECYWAŁEŚ MŁODYM, I CO IM POMOGŁEŚ.

Minął rok i jaki jest z Ciebie pożytek. Tylko zamieszanie i kupa szumu.
W następnych wyborach tez będziesz tylko obiecywał a potem kicha.

Biłgorajanka z pracy w Kinie w Lublinie (2015-12-24 09:38:28)

Pracuję w kinie. Jak wiadomo jest to praca z ludźmi. Jak w każdej tego typu pracy tak i tu zdarzają się "kwiatki".
W kinie mamy obowiązek sprawdzać legitymacje i nie wpuszczać klientów z produktami spożywczymi spoza kina.

1. Koleżanka stała na bramkach wpuszczając ludzi na seans. Podchodzi do niej parka emerytów (bądź co bądź dobrze się trzymających), ale niestety z produktami spoza kina. Koleżanka uprzejma wita się z nimi po czym informuje, że nie może ich wpuścić na seans przez to właśnie jedzenie. Pani starsza oczywiście krzyk podnosi, afera na pół kina. Koleżanka tłumaczy, że do seansu jeszcze kilka minut zostało, a zanim się film rozpocznie będą jeszcze reklamy. W tym czasie zdąży pani zjeść. Jeśli nie to proszę zostawić żarełko w depozycie, po seansie państwo odbiorą. "Dystyngowana" pani ani myśli po czym... popycha koleżankę z całej siły i ucieka na salę. Ta w szoku zrezygnowała z pogoni za "babcią". Ja na jej miejscu zawołałabym kierownika, są przecież kamery, które tą sytuację zarejestrowały, niech babkę wywalą z kina. Chamstwo chamstwem.

2. Ta sama koleżanka (miała pecha najwidoczniej). Podchodzą cztery dziewoje lat ok 15 (strzelamy, bo z tym makijażem i fryzurami ciężko jednoznacznie stwierdzić:)). Ta sama sytuacja, reklamówki wypchane chipsami, ciasteczkami i czym tam jeszcze. Znów tłumaczenie, że nie wolno itd. Laski wkurzone, ale zostawiają jedzonko w depozycie. Wracają. Mają bilety uczniowskie. [K] - koleżanka, [D] - dziewoje.
[K] Poproszę cztery legitymacje.
[D] Nie mamy.
[K] W takim razie proszę wrócić do kasy i dokonać dopłaty do biletu.
Wnerw po całości :D Już druga rzecz, która im się nie udała. Wracają. I teraz następuje chamstwo gówniar (bo inaczej nie potrafimy o nich myśleć). Podają bilety koleżance, ta kasuje, oddaje, a ta najbardziej pyskata wyrywa je z rak koleżanki, po czym rzuca je na ziemię i mówi - PODNIEŚ!
Z racji tego, że koleżanka jest osobą spokojną i do granic wytrzymałą, podniosła je. Nie wiem, czy ja bym się na to zdobyła.

3. Kilka dni temu przychodzi kobita. Kobita jak kobita. Nic szczególnego poza tym, że próbuje wnieść... pizzę. Wielką pizzę. Jej tłumaczenie po tym jak jej nie wpuszczamy - bo ona w domu zawsze je pizzę jak ogląda film więc MAMY OBOWIĄZEK ją wpuścić. Absolutely not, madame :)

4. Typ klientów, których nienawidzę. Przychodzi pan i władca z banknotem trzymanym w dłoni prawdopodobnie od momentu odejścia od bankomatu (a co! niech widzą, że mnie stać). Podchodzi i bez żadnego przywitania, czy choćby odpowiedzi na moje "dzień dobry"
[P] Bilet.
[JA] Na jaki seans?
[P] No na teraz.
[JA] Proszę Pana, mamy 9 sal, w tym czasie rozpoczyna się kilka filmów. Proszę powiedzieć na jaki film chce się Pan wybrać.
Oczywiście przez cała minutę obsługi pan fuczy jakby myślał, że dłuższa rozmowa z plebsem może go wykluczyć z elity.

5. Małżeństwo. Pan z wielkim kubłem z kfc. Typowa gadka - nie wpuszczamy. Pan wkurzony, biega po kinie. Domaga się rozmowy z kierownikiem (małżonka się ulotniła, najwidoczniej nie miała ochoty uczestniczyć w tej szopce, weszła na film). Kierownik tłumaczy to samo, co pracownicy. Jedzenia spoza kina wnosić nie wolno. Oczywiście pan uznał, że to jakaś dyskryminacja czy co, bo poprosił... ta poprosił, zażądał nazwiska kierownika oraz kartki i długopisu. W międzyczasie kazał zawołać sobie żonę. Ta wyszła z seansu, stanęła przy mężu zażenowana jego zachowaniem. Mężulek stanowczo krzyknął - WYCHODZIMY!!! Ale żonka ani myśli. Jej się film podoba i ona nigdzie nie idzie. Po czym wraca na salę. To faceta chyba doprowadziło do furii. Przez cały seans, na którym była jego żona pisał zażalenie na nasze kino i kierownika. Chyba 20 razy pytał pracowników czy faktycznie nazywa się tak a tak, bo przecież możemy go oszukiwać. Toż to cały świat to jeden wielki spisek :>

6. Do kasy podchodzi parka. Ona typowa tleniona blond solara, on karczek bez szyi (nie wiem na czym zawiesił łańcuch). Kupują bilety na FILM 2D(!!!). Miss mądrości:
[MM] I poproszę jeszcze 3d do tego filmu...
Koleżanki mina mówi jedno - wtf?
[K] Proszę Pani ten film jest w wersji 2d. Nie jest grany w wersji 3d.
[MM] A czy nie mogłaby Pani coś tam kliknąć, żeby to był film w 3d? To nie wystarczy założyć okularów? Bardzo bym chciała zobaczyć go w 3d...
Koleżanka prawie parsknęła śmiechem. A dziunia odeszła niepocieszona :D

7. Na porządku dziennym są dialogi:
[K] Czy chce Pan/Pani popcorn solony czy karmelowy?
[Klient] Tak.

Wesoło tam mamy

Wesołych Świąt życzę mieszkańcom Biłgoraja

Magda S. z Kościuszki

Jan (2015-12-24 09:31:59)

Dyrektor BCK-Schmidt ma ponad 70 lat. Jemu ,,Gwiezdne wojny" kojarzą się z pierwszą wojną światową. A on wojny w Biłgoraju nie chce, bo on uważa że przez wojnę to będzie głód i gwałty . A Rosłan nie może go odwołać bo on kwity na niego jakieś ma. Podobno Rosłan jak w SLD był to on się za mocno bratał z moskalami i chciał zakładać w Polsce republikę radziecką. No i jeszcze ma jakieś zdjęcia nieobyczajne. To jak pan Burmistrz szantażowany przez Największego Statystę PRL może go z posady zwolnić? NIE MOŻE. Prędzej sam POda się do dymisji albo w swoim gabinecie popełni sepuku.

Ania (2015-12-24 09:31:09)

Po tym artykule, już nigdy nie zagłosuję na Iwanca.
Rdny - o człowiek działający w imieniu mieszkańców.
Był radnym w mieście, i popierał Rosłana.

Teraz jest w powiecie, to go krytykuje. Może i za słuszną sprawę.
ALE POPATRZCIE JAKIE TO MAŁOSTKOWE.
To potrzeba załatwić- a nie robić tylko propagandę i wielkie halo.
JAKO RADNY POWIATOWY CZYM ON SIĘ ZAJĄŁ PRZEZ TEN ROK, NIC NIE SŁYSZAŁEM.
MAŁY CZŁOWIEK - NA NIC WIECEJ GO NIE STAĆ.
WSTYD DLA JEGO WYBORCÓW.

Andrzej (2015-12-24 09:22:56)

Iwaniec ty d...iu, popatrz na zadania powiatu i na to co powinien robić starosta - dziadek.
Jak miałeś szansę po prawicy, to zdradziłeś PiS i całą prawicę, razem z Tujakiem.
Wybrałeś właśnie Rosłana i Dechnika.

TYLE OBIECYWAŁEŚ LUDZIOM, MŁODYM PRACĘ, INNYM ZAŁATWIANIE ICH SPRAW. PROSZĘ WYWIĄŻ SIĘ Z TYCH OBIECANEK.
CWANIAK JEDEN.
W NASTĘPNYCH WYBORACH TEŻ BĘDZIESZ USZUKIWAŁ.

po prostu na tyle Cię tylko stać.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka (FOTO, VIDEO)

Trwają prace związane z rewitalizacją śródmieścia Miasta Biłgoraja....

Jest nowa dyrektor DPS dla Kombatantów w Biłgoraju

20 maja br. Zarząd Powiatu przyjął kandydaturę na stanowisko...

Renata Socha złożyła rezygnację z funkcji dyrektora MDK (AKTUALIZACJA)

Z informacji do których dotarł Portal bilgoraj.com.pl wynika,...

Upamiętnienie św. Jana Pawła II na Ziemi Biłgorajskiej

Dziś, obchodzimy setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Jubileusz...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia