Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Radny interpeluje w sprawie drogi wojewódzkiej w Goraju

Dodał: red Data: 2016-11-30 11:41:32 (czytane: 2157)

-Interpelacja dotyczy dwóch zagadnień, które jednak są ze sobą spójne i wpływają negatywnie na bezpieczeństwo w szczególności bezpieczeństwo pieszych poruszających się odcinkiem drogi wojewódzkiej Nr 835 - napisał radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj

SASS - usługi i materiały budowlane
www.sass-bilgoraj.pl,sass, usługi budowlane, materialy budowalne, kompleksowe usługi budowlane, roboty ziemne, odwodnienia terenu, transport samochodowy, usługi ślusarsko spawalnicze

ul. Zamojska 88. 23-400, BiłgorajRady wniosku do władz Województwa Lubelskiego o wyodrębnienie ciągu komunikacyjnego dla pieszych przy odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Zagrody w Gminie Goraj. Konkretnie od tzw. Resztówki do Goraja, jest to odcinek na którym jest wzmożony ruch pieszych gdyż stanowi jedyną drogę do Goraja. -Dzieci obecnie chodzą po jezdni żeby dojść do szkoły, pokonują ostry zakręt przy stawach, gdzie szerokość bocznego pasa po którym się poruszają jest mniejsza niż 1 m - chodzi o poszerzenie pobocza, dobrym rozwiązaniem może także być zbudowanie schodów, dzięki którym piesi będą mogli zejść ze skarpy i ominąć w ten sposób niebezpieczny odcinek drogi - wskazuje radny.

goraj.JPG


Zaznacza także, iż podczas remontu drogi wojewódzkiej Nr 835 na odcinku Frampol - Wysokie droga serwisowa w miejscowości Zagrody nie została ukończona. -Fakt ten stanowi duże utrudnienie dla pieszych i mieszkańców oraz zagraża ich bezpieczeństwu ponadto uniemożliwia dojazd do posesji. Proszę o dokończenie budowy wyżej wymienionej drogi serwisowej - dodaje.

/bilgoraj.com.pl/
Foto: Archiwum

Reklama.

Tagi: gmina goraj   droga wojewódzka nr 835   michał mulawa   remonty drogowe

Zobacz także

Sukces mechanika z Biłgoraja w ogólnopolskim konkursie

Dodane: 2017-10-01 08:55 - Komentarze  (0)  czytane (2641)

TAGI: ogólnopolski konkurs dla mechaników, dawid ziętek, mechanika samochodowa, biłgorajKomentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.141.211

imie (2016-12-01 22:53:43)

Taki radny to jest dobry radny. Działa dla ludzi, a nie dla partii albo pod publiczkę populistyczne hasełka, jak inni. Co nie ujmuje racji stwierdzeniu że media powinny rozliczać wszystkich radnych.i publikować zestawienia.

(2016-12-01 08:46:10)

Media powinny pisać, co RADNY ZROBIŁ & CZEGO RADNY NIE ZROBIŁ I DLACZEGO, a nie co chciałby zrobić.

Karolina (2016-12-01 08:06:22)

Dlatego nie powinno być radnyc biorą diety i taki Mulawa zamiast zgłosić i coś dobrego zrobić to aby tylko o nim napisali. Mieszka w Lublinie a tu pcha się na wybory. Niech tam startuje. Tam jednak poznali go i nie chcą go. Tu pozostaje nam nie wybierać go.

qwerty (2016-11-30 22:20:28)

Dzisiaj jechałem i widziałem jak cała woda z solą z pod rozpędzonych tirów leciała na ludzi którzy tam szli, żal było patrzeć nie mieli gdzie uciec, ktoś nie dopilnował projektu budowy drogi. Po tym co widziałem w 200% popieram działania radnego.

Tomek (2016-11-30 22:07:58)

Mulawa niech zajmie się ulicami w Lublinie bo tam mieszka.

zwykły mieszkaniec (2016-11-30 16:48:10)

Co ci to q......a przeszkadza, to o co wnosi radny wojewódzki jest potrzebne i popieram jego starania bo ma racje. Dla nas mieszkańców to oczekiwane rozwiązanie. Więc się o............l ! l

(2016-11-30 12:25:30)

Pytanie do pseudoredaktora: dlaczego nie piszecie o sprawach, o które walczą "zwykli" mieszkańcy, tylko zawsze o tych, o które niby zabiegają politykierzy??? Czyżby ów politykier sam zgłosił się do redaktora, by się pochwalić, jaki to on aktywny???

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUIS

ul. Lubelska 7 IIp, 23-400 Biłgoraj

Pożar samochodu w centrum Biłgoraja (FOTO)

Do groźnego incydentu doszło w godzinach popołudniowych, 10 lipca br. na jednym z parkingów w centrum Biłgoraja. Zapalił się służbowy samochód jeden z biłgorajskich restauracji. Nie ma informacji o ofiarach. Gaszenie pożaru trwało kilkanaście minut. O zdarzeniu poinformowali nas Internauci, od nich także mamy zdjęcia. więcej»

Ogłoszenia