Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Racovia Cup 2018 (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2019-01-02 14:01:23 (czytane: 1473)

29 grudnia 2018 roku w hali sportowo - widowiskowej OSiR w Biłgoraju został rozegrany Halowy Turniej Piłkarski w ramach Turnieju Racovia. 19 drużyn piłkarskich wzięło udział w XI edycji Turnieju. Pierwsza część turnieju to rywalizacja w grupach.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Do fazy pucharowej awansowało osiem zespołów: Balasjo Team, Biała Łada, Duet, Young Boys Szczebrzeszyn, Victoria Łukowa, KopnijBiegnij, 2K1 oraz Wojaki. Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostali piłkarze KopnijBiegnij, którzy w meczu finałowym pokonali Balasjo Team po serii rzutów karnych 2:1 (w regulaminowym czasie było 0:0). W meczu o trzecie miejsce zespół o nazwie 2K1 pokonał 3:1 drużynę Duet również po serii rzutów karnych (w regulaminowym czasie było 0:0).

Po zakończeniu ostatniego meczu turnieju odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród. Królem strzelców turnieju został Janusz Birut (Balasjo Team). Najlepszym zawodnikiem został wybrany Paweł Brus (2K1), najlepszym bramkarzem Przemysław Zgnilec (KopnijBiegnij). Nagrody wręczył organizator turnieju Marcin Błażyński, który na koniec powiedział: – Dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju za udział i wytrwałość. Było dużo drużyn, co za tym idzie dużo spotkań, ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Do zobaczenia za rok.

/OSiR/

Tagi: racovia cup 2018   turniej piłki nożnej halowej   osir biłgoraj   sport biłgoraj

Dodane: 2019-02-17 16:56 - Komentarze  (1)  czytane (488)

TAGI: błekitni obsza, włókniarz frampol, piłka nożna halowa, zamojski okregowy związek piłki nożnej