Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przesłuchania do koncertu finałowego Festiwalu 'Gaudium' (FOTO)

Dodał: red Data: 2017-12-15 14:22:10 (czytane: 3125)

W Biłgorajskim Centrum Kultury odbyły się przesłuchania w ramach IX Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych "Gaudium". Organizatorem Festiwalu jest Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, przy współpracy z Biłgorajskim Centrum Kultury i Zamojskim Klubem Jazzowym "Kosz".

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, Biłgorajbilgoraj_festiwal_gaudium.JPG

Celem Festiwalu jest - jak wyjaśnia Elżbieta Okoń - propagowanie nauki języków obcych, poznawanie kultury innych krajów, popularyzacja śpiewania kolęd i piosenek i prezentacja młodych talentów. Uczestnikami festiwalu mogą być soliści i zespoły  z województwa lubelskiego i podkarpackiego. Do tej pory odbyły się dwa przesłuchania do koncertu finałowego, 8 grudnia br. w Zamość (Klub Jazzowy "Kosz") i 15 grudnia br. w Biłgoraju (BCK).

festiwal_gaudium_bilgoraj.JPG

Uczestnicy rywalizują w czterech kategoriach, tj. I kategoria 9 - 13 lat, II kategoria 14  18  lat, III kategoria 19 - 25 lat i IV kategoria - zespoły muzyczne (wokalne, wokalno - instrumentalne, instrumentalne) działające przy szkołach,  domach kultury, szkołach muzycznych czy parafiach (w IV kategorii nie ma ograniczeń wiekowych).

Reklama.

Występy artystów oceniało jury, w swej ocenie biorąc pod uwagę poprawność językową, walory głosowe, interpretację utworu, muzykalność, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny. Informacja o wynikach festiwalu zostanie przekazana po 20 grudnia br. Laureaci festiwalu otrzymają zaproszenie do udziału w "Koncercie Laureatów", który odbędzie się w Biłgoraju 7 stycznia 2018 roku.

kuras_magdalena_bilgoraj.JPG

Sponsorami Festiwalu są Burmistrz Miasta Biłgoraj, Rada Miasta Biłgoraj, Starosta Biłgorajski, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju, Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej "Gaudium", Hotel i restauracja Sitarska, Kawiarnia K2, Piekarnia "u Aniołka", Spółdzielnia Uczniowska "Kleks" i biłgorajski Oddział PTTK.

/bilgoraj.com.pl/

Zdjęć w galerii: 24

Tagi: festiwal gaudium   elżbieta okoń   festiwal kolęd i piosenek świątecznych gaudium   bck biłgoraj

Zobacz także

Kobiecy wieczór w "Medyku"

Dodane: 2019-12-07 19:36 - Komentarze  (0)  czytane (86)

TAGI: kobiecy wieczór, medyczne studium zawodowe, biłgoraj, kinga dudzińskaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.231.229.89

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

XVIII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO)

Już po raz XVIII w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju odbył się Dzień Jesiennego Liścia. Tegoroczna odsłona charytatywnego wydarzenia odbyła się pod honorowym patronatem pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Wydarzenie jednoczy społeczność szkolną i lokalną w niesieniu pomocy. Co roku organizatorzy pomagają jednemu konkretnemu dziecku z Ziemi Biłgorajskiej. więcej»

Konkursy

Polecamy

Nie będzie wzrostu podatków (AUDIO)

Stawki dotyczące podatków od nieruchomości pozostaną na niezmienionym...

Od przyszłego roku mieszkańcy zapłacą więcej za śmieci

Rada Miasta przyjęła podwyżki za gospodarowanie odpadami. Od przyszłego...

Roraty gregoriańskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

Rozpoczął się Adwent, okres szczególnego przygotowania do Uroczystości...

Piotr Majcher został członkiem "Porozumienia" Jarosława Gowina

Były Przewodniczący Rady Powiatu, obecnie jej wiceprzewodniczący...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

PSL domyka listy wyborcze. Z naszego Powiatu kandydować mają Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński (AUDIO)

Polskie Stronnictwo Ludowe podpisało porozumienie z Kukiz15....

Ogłoszenia