Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przedszkolaki na patriotyczną nutę (FOTO)

Dodał: red Data: 2018-05-12 13:53:28 (czytane: 2465)

Przedszkolaki z naszego Regionu, biorący udział w XV Międzyprzedszkolym Festiwalu Piosenki Dziecięcej, organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju, zaprezentowały się w repertuarze patriotyczno - ludowym. W ten sposób włączyły się w świętowanie 100-lecia niepodległości.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , TereszpolNa scenie wystąpiło kilkuset najmłodszym mieszkańców południa Województwa Lubelskiego. Byli soliści, duety i zespoły. Uczestnicy nie tylko zachwycali pięknym wykonaniem polickich pieśni patriotyczny i ludowych, ale także strojami, tańcem i recytacją.

festiwal_przedszkolakow_bilgoraj.JPG

-W przedszkolach, duży nacisk kładziony jest przez nauczycieli na wychowanie dzieci w patriotyzmie i umiłowaniu Ojczyzny. Są tu temu w trakcie procesu edukacyjno - wychowawczego odpowiednie okazje. Rodzina i pietyzm to coś najbliższe dziecku. Uczy się czym jest flaga, hymn, godło. Ważną rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczciliśmy Międzyprzedszkolnym Festiwalem Piosenki Dziecięcej, który promował patriotyzm poprzez śpiew i taniec - podkreśla w rozmowie z bilgoraj.com.pl dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 3, Małgorzata Motek.

patronat_medialny_bilgorajcompl.jpg

Reklama.

Zdjęć w galerii: 43

Tagi: międzyprzedszkolny festiwal piosenki dziecięcej   małgorzata motek   przedszkolaki biłgoraj   oświata biłgoraj

Zobacz także

Jan Komosa ps. Zora - Partyzant z Różańca

Dodane: 2019-03-26 10:37 - Komentarze  (0)  czytane (293)

TAGI: jan komosa ps. zora, partyzant z różańca, piotr kupczak, różaniec w gminie tarnogródKomentarze (10)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.204.52.4

komentarz prawdziwej Grażyny :) (2018-05-13 22:46:21)

"(2018-05-13 08:49:37)

Mogliby dać czasami szansę innym a nie tylko się wzajemnie promuja. Bardzo duże poruszenie na widowni wzbudziło ogłoszenie zwycięzcy. Publiczność uważała, że nie był to najlepszy występ. Szkoda, że już małe dzieci są uczone że wygrywa protekcja i wydeptywanie ścieżki do UM."

Bogdan (2018-05-13 18:35:02)

Czekam na opublikowanie filmu z festiwalu.

(2018-05-13 18:00:46)

Czekam wciąż na film z tego festiwalu.Wtedy się okaże,jak jest ze sprawiedliwym sądem.

(2018-05-13 08:49:37)

Mogliby dać czasami szansę innym a nie tylko się wzajemnie promuja. Bardzo duże poruszenie na widowni wzbudziło ogłoszenie zwycięzcy. Publiczność uważała, że nie był to najlepszy występ. Szkoda, że już małe dzieci są uczone że wygrywa protekcja i wydeptywanie ścieżki do UM.

Adam (2018-05-12 21:48:05)

Nigdy wiecej nie puszczę swojego dziecka na żaden konkurs. Myślałem że jury jest bezstronne ale po raz kolejny Biłgorajscy organizatorzy udowodnili że jest inaczej. Mają w "głębokim poważaniu" zaproszonych gości. Brawo tylko tak dalej róbcie to bedziecie się wymieniać nagrodami bo nikt z poza waszej "wsi" nie będzie w tym cyrku uczestniczył.

(2018-05-12 21:29:49)

Prośba do Redakcji, żeby podawać składy komisji wszelkich konkursów. Wtedy informacja będzie pełna.

Rodzic (2018-05-12 20:20:05)

żal do tego, że dziecko nie wygrało to raczej winni mieć ci co go przygotowali, na przyszły rok lepiej się postarać i bardziej przyłożyć i będzie efekt.
Dobrze, że każde dziecko dostało upominek i dyplom, a cóż wygrali najlepsi, zadecydował występ i ocena jury

Rodzic i nauczyciel (2018-05-12 20:06:02)

Nadanie imienia Festiwalowi to piękny gest w stronę człowieka, który przez wiele lat rozśpiewywał nasze dzieci nie tylko w przedszkolu, lecz także w szkole muzycznej i prowadzonym w MDK chórze "Misiaczki". Pan Wiesio na zawsze pozostanie w naszych sercach i w pamięci.

Anna (2018-05-12 19:09:21)

Dlaczego był Książek w komisji w takim wieku ? Młodych nauczycieli i znawców muzyki nie ma?

Z Biłgoraja (2018-05-12 16:49:28)

Witam, trochę się czuję zwiedziona, poraz kolejny konkurs w którym miejsca zajmują dzieciaki z Biłgoraja. A co z tymi, którzy nie reprezentują przedszkola lokalnego tylko przyjechali z poza miasta Biłgoraja tak jak Tarnogród czy Tereszpol, którzy wg mojej opinii a oglądałam cały festiwal zasłużyli co najmniej na wyróżnienie nie mówiąc o miejscach. Nie dość że bardzo ładne wykonanie to i stroje. A jak to nie przekonuje biłgorajskiego jury to chociaż za to że przyjechali. Na przyszłość trzeba się , zastanowić czy jest sens zapraszać kogoś z poza bo i tak z góry wiadomo o czołówce. Przykre że takie rzeczy dzieją się nawet na tak drobnych konkursach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczne

Konkursy

Polecamy

Godne życie na całe życie (FOTO)

Na ulicach Biłgoraja i na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji...

Rowerowe powitanie wiosny (FOTO)

Rowerowe Roztocze i i Grupa Rowerowa PTTK Biłgoraj zorganizowali...

Granty od Tesco i "Rowerowa Edukacja 2.0"

Dziś w biłgorajskim markecie sieci Tesco, wręczono granty finansowe...

Andrzej Szarlip pełnomocnikiem PiS w Powiecie Biłgorajskim (AUDIO)

Beata Mazurek, Wicemarszałek Sejmu, poseł i pełnomocnik okręgu...

Kongres Mediacji

W Biłgoraju trwa Kongres Mediacji Szkolnych, organizowany pod patronatem...

Pszczelarz Kozacki wyróżniony tytułem „Marka Lubelskie”

Prowadzący działalność na terenie Gminy Łukowa Pszczelarz Kozacki...

Ogłoszenia