Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przedszkolaki dla Babci i Dziadka (FOTO)

Dodał: red Data: 2020-02-25 15:46:48 (czytane: 1018)

Tańce i piosenki oraz barwne przedstawienie pt. "Królowa Śniegu" oraz własnoręcznie wykonane laurki. Tak dziś w Biłgorajskim Centrum Kultury przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola Nr 3 zabawiały babcie i dziadków.

Biuro Geodezyjne s.c. A. Myszkowiak, J. Piechota
www.biuro-geodezyjne.com.pl,geodezja, biuro geodezyjne, dom, Biłgoraj, pomiary, pomiary geodezyjne, grunty, doradztwo, mapy geodezyjne, rozgraniczanie nieruchomości,

Plac Wolności 8. 23-400, BiłgorajZ racji sezonu grypowego, który dopadł przedszkolaki, przedstawienia i występy dla babć i dziadków placówka musiała odłożyć. Ale jak mówi przysłowie "co się odwlecze, to nie uciecze". Dziś z rozmachem prawdziwych artystów, przedszkolaki z "Trójki" wystąpiły na deskach sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury.

dzien_babci_i_dziadka.JPG

W blisko godzinnym przedstawieniu znalazły się tańce, piosenki i przedstawienie. Wszystko dopełniała profesjonalna muzyka, stroje oraz dekoracje i zabawne dialogi. Na koniec każdy z dziadków otrzymał pamiątkową laurkę wykonaną przez wnuczka lub wnuczkę.

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Zdjęć w galerii: 59

Tagi: dzień babci i dziadka   samorządowe przedszkole nr 3   oświata biłgoraj   przedszkola biłgoraj

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.188.251

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

Studniówka "Budowlanki" 2020 (FOTO, VIDEO)

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju bawili się dziś na balu studniówkowym. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się od podziękowań i oficjalnych wystąpień oraz staropolskiego poloneza. Następnie przy muzyce DJ-ów, uczestnicy bawili się do białego rana. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia