Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Przedstawiciele UP z wizytą w biłgorajskim ONZ-cie

Dodał: red Data: 2017-12-05 14:42:58 (czytane: 3008)

Pracownicy naukowi i studenci lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego 5 grudnia br., odwiedzili I LO im. ONZ w Biłgoraju. Była prezentacja kierunków kształcenia oferowanych przez Uniwersytet, zachęta do pogłębiania wiedzy przyrodniczej oraz akademickie wykłady o współczesnych wyzwaniach nauk przyrodniczych.Jak informuje Jolanta Rycyk zastępca dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, w spotkaniu z przedstawicielami UP uczestniczyli uczniowie "klas medycznych" oraz uczniowie zainteresowani naukami przyrodniczymi z klas II i III.

uniwersytet_przyrodniczy.JPG

-Przyjechaliśmy z promocją oferty edukacyjnej. Wybór Biłgoraja i Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ nie był przypadkowy, wiemy bowiem iż w Biłgoraju kształcenie jest na bardzo wysokim poziomie, a LO im. ONZ jest prestiżową szkołą. Wśród absolwentów jest z nami pracownik naukowy Uniwersytetu Przyrodniczego. Wiem, że tu w Biłgoraju możne i należy szukać dobrych studentów, ludzi aktywnych, którzy będą się spełniać na studiach jak poza nimi - zaznacza Agnieszka Wasilak z UP w Lublinie.

Reklama.

Przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego mieli dla młodzieży dwie propozycje, pierwszą była prezentacja oferty uczelni, w tym kierunki studiów oraz możliwości jakie UP stwarza. Drugą propozycją były wykłady, pierwszy wygłosił dr hab. Mirosław Piotrowski. Mówił on o współczesnych wyzwaniach nauk przyrodniczych. Drugi wykład - poświęcony roślinom trującym - wygłosił dr hab. Mirosława Chwil. Weronika Traczyk, studentka I roku behawiorystki zwierząt w rozmowie z uczniami ONT_tu mówiła o tym czemu zdecydowała się na studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i jak realizuje swe pasje w ramach studiów.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: lo im. onz w biłgoraju   i lo im. onz w biłgoraju   uniwersyetet przyrodniczy   oświata biłgoraj

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.239.236.140

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia