Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Projekt obywatelski pt. „Kolorowa rywalizacja” w ramach projektu Ja - obywatel! Sprawozdanie

Dodał: red Data: 2019-06-19 17:24:29 (czytane: 1486)

W piątek 3 czerwca 2019 roku na Orliku szkoły podstawowej w Soli odbył się projekt obywatelski pt. „Kolorowa rywalizacja” w ramach projektu „Ja - obywatel!” dofinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Projekt zorganizowany został przez uczniów klasy VIII pod opieką Pana Grzegorza Hasiaka nauczyciela wychowania fizycznego i informatyki.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajW projekt był skierowany do uczniów klas I - III szkoły podstawowej i miał na celu integrację środowiska uczniowskiego, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, stosowanie w rywalizacji zasady fair play, zachęcanie do wspólnego spędzania czasu.

sport_ja_obywatel__2_.jpg

Zostały przeprowadzone konkurencje sportowe dla dzieci /rzut woreczkiem w wyznaczone miejsce, rzut woreczkiem w wiszące obręcze, pokonanie wyznaczonej trasy z woreczkiem na głowie, skoki na skakance, zbijanie kręgli, przysiady na czas, itp. Rywalizacja polegała na wykonywaniu zadań przez każdego ucznia indywidualnie. Dzieci poruszały się miedzy stacjami w dowolnej kolejności, zdobywając punkty indywidualnie oraz dla swojej drużyny.

sport_ja_obywatel__1_.jpg

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej zostali nagrodzeni medalami, a zwycięskie drużyny z klas I - III otrzymały talony na pizzę. Medale oraz poczęstunek dla dzieci, a także zakup drobnego sprzętu sportowego dofinansowany został ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i realizowany w okresie 1 września 2018 roku do 30 września br.

/Grzegorz Hasiak/

Tagi: ja - obywatel   sól   gmina biłgoraj   fundacja bliżej pasji

Zobacz także

Bitwa o Biłgoraj - interaktywna gra miejska przypomni nieznaną historię

Dodane: 2020-08-06 13:17 - Komentarze  (4)  czytane (370)

TAGI: gra miejska, bitwa o biłgoraj, harcerze biłgoraj, dotota woźniakKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.200.218.187

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

Dwie kandydatury na dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju

W odpowiedzi na ogłoszony przez Zarząd Powiatu konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, wpłynęły dwie oferty. W najbliższy poniedziałek, ma zostać powołana komisja konkursowa. Nowego dyrektora władze powiatu muszą wyłonić do końca marca br. Z końcem tego miesiąca bowiem na emeryturę przechodzi dyrektor Marian Klecha. więcej»

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia