Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Projekt Biłgoraj Business Class oficjalnie zainaugurowany

Dodał: red Data: 2018-04-24 16:09:48 (czytane: 3686)

Dziś w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oficjalnie rozpoczęto realizację projektu „Biłgoraj Business Class”. Jest on realizowany przez Biłgorajską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Lubelskiego, Powiatem Biłgorajskim, Miastem i Gminą Biłgoraj oraz European Business Advisory.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, Biłgoraj-Ten projekt pokazuje, że każdy młody człowiek może założyć własną firmę, realizując swoje marzenia, zamierzenia i pomysły. Wystarczy ich do tego zainspirować, pokazać im możliwości i wesprzeć. Obok jednak inspiracji trzeba im przekazać podstawowe wiadomości odnośnie prowadzenia biznesu. Na tym skupiamy się podczas szkoleń i doradztwa. Autorzy bądź autor najciekawszego projektu otrzymają obok nagrody finansowej także możliwość wyjazdu do Brukseli - zaznacza Michał Misztal, twórca projektu Biłgoraj Business Class i autor koncepcji merytorycznej.

michal_misztal.JPG

Celem więc Projektu jest wsparcie i promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży, poprzez zwiększenie świadomości na temat podejścia do biznesu. Podzielony jest on na kilka etapów. W pierwszym - już rozpoczętym - w poszczególnych szkołach odbywają się warsztaty oraz ogólne spotkania inspiracyjne dla uczniów połączone ze szkoleniem z tworzenia biznesplanów. W drugim etapie zostanie wyłonionych 15 najlepszych pomysłów biznesowych, a ich pomysłodawcy zostaną objęci szkoleniem na temat wyzwania, które wiążą się z prowadzeniem małej firmy.

bilgoraj_business_class.JPG

Podczas podsumowania, dla zespołów, których projekty okażą się najlepsze zaplanowano wyjazd studyjny do innowacyjnych przedsiębiorstw. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę pieniężną i wyjazd do Brukseli.

artur_habza.JPG

-To jest inicjatywa pilotażowa i to jest naturalna ścieżka do budowania konkurencyjności naszego Regionu o nowe pomysły. Dla nas jest bardzo ważna przedsiębiorczość. My chcemy tę przedsiębiorczość wzmacniać i rozwijać, także, a może zwłaszcza wśród ludzi młodych. Ja jestem przekonany, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy dostaniemy dowody na to, że był to krok w dobrym kierunku i prijekt z pilotażowego stanie się projektem wdrażanym w całym Województwie. Już dziś zaskoczyła nas liczba zgłoszeń i jakość pomysłów - zauważa Artur Habza dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

hetman_krzysztof.JPG

-To jest nauka przedsiębiorczości na własnych pomysłach i rozwiązaniach biznesowych, przy wsparciu specjalistów. Zainteresowanie zaskoczyło mnie, to pokazuje potrzebę takich działań. My mamy problem w działaniu wspólnotowym, każdy z nas indywidualnie dobrze sobie radzi. Dziś chcemy pokazać, że razem także można wiele osiągnąć, że wystarczy dobra współprac i kreatywność. To trafiło do młodych ludzi i to już jest sukces tego przedsięwzięcia - podkreśla europoseł Krzysztof Hetman.

bilgoraj_business_class_1.JPG

Organizatorzy Projektu, na biznesowe pomysły uczniów oraz studenci czekają do 27 kwietnia br. Przesyłać je można za pośrednictwem strony www.biznesbilgoraj.plZobacz także:

Masz pomysł na biznes? Przedstaw go i wygraj 5 tys. zł

/bilgoraj.com.pl/

Reklama.

Tagi: biłgoraj business class   promocja przedsiębiorczości   barr s.a.   młodzież szkolna

Komentarze (6)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.232.188.89

ilo (2018-04-25 11:21:54)

arunio to nieły pływaczek , tyle ma pojęcia o gospodarce , co ja do gwiazd na niebie.

MŁODY (2018-04-25 10:36:56)

NIE GŁOSUJEMY NA PSL !

oby był koniec PSL (2018-04-24 19:50:34)

byznesmeny zielone z PSL, Partia Szubrawców Ludowych , wasze ojce pole uprawiały a wy wielkie paniska do miasta poszli a prostych ludzi ze wsi na głosy naciągają

Andrzej (2018-04-24 17:14:05)

Habza z Goraja i teraz wielki dyrektor. PSL przegra wybory i zobaczymy gdzie Habza znajdzie pracę na wolnym rynku.

Stop obłudzie (2018-04-24 17:12:36)

Co PSL już po szkołach biega ? Nie wybierajmy PSL. Nie powinni ich być w urzędzie marszałkowskim ani w powiecie. Dość tego co zrobiono ze szpitalem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Wskazówki przy zakupie pralki

Chcesz kupić pralkę i nie wiesz, na jakie parametry zwrócić szczególną...

Inwestycje w drogi wojewódzkie w powiecie biłgorajskim. Będzie remont odcinka Tarnogród - Obsza (AUDIO)

Dziś w Tarnogrodzie odbyła się konferencja prasowa z udziałem...

77. rocznica pacyfikacji Łukowej (FOTO, AUDIO)

W pierwszą niedzielę lipca mieszkańcy Łukowej wspominają wysiedlenie...

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących - szkoła z przyszłością

W skład Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju...

Wynajem maszyn czyszczących - oto co powinniśmy wiedzieć

Przemyślana ekspozycja, intuicyjna strona internetowa, wyszkoleni...

Fotografia ślubna: Jak uwiecznić wyjątkową chwilę?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowujemy...

Ogłoszenia