Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Prezydent z Biłgoraja? Palikot: Wszystko jest możliwe!

Dodał: red Data: 2015-02-17 18:58:51 (czytane: 6597)

Biznesmen, polityk, kandydat na prezydenta - Janusz Palikot, 17 lutego br. w Biłgorajskim Centrum Kultury spotkał się z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej. Biłgoraj jest kolejnym punktem na mapie Polski, gdzie lider Twojego Ruchu spotyka się z wyborcami przed wyborami prezydenckimi, w których startuje.

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK
www.ekosystem-lesiak.pl,Roboty wodnokanalizacyjne, drogowe, ogólnobudowlane,  Niwelacje terenu, fundamenty, Wynajem sprzętu budowlanego, Doradztwo w zakresie przepisów ochrony środowiska, oczyszczalnie przydomowe, oceny środowiskowe

Szozdy 11. 23-407 , Tereszpol

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda
www.biurgaw.ns24.net,Biuro rachunkowe, Jan Gawda, Biurgaw, rozliczenia, księgi podatkowe, biłgoraj, księgowy, księgowy biłgoraj,

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro. 23-400, BiłgorajWyboru "głowy państwa", dokonamy 10 maja 2015 roku, jednak politycy, czas do maja chcą wykorzystać jak najowocniej. Po Marianie Kowalskim, kandydacie na fotel Prezydenta RP Marianie Kowalskim, który w Biłgoraju gościł 16 stycznia br. (Zobacz: Biłgoraj: Spotkanie z kandydatem na prezydenta RP (AUDIO)), do naszego Miasta przyjechał Janusz Palikot, przedsiębiorca, polityk, były członek Platformy Obywatelskiej, twórca partii Ruch Palikota, Twój Ruch.

janusz_palikot.JPG


Palikot w Biłgoraju jest znany, przede wszystkim ze swej działalności na polu gospodarczym, był twórcą Ambry, czy współtworzył organizacje gospodarcze i społeczne, jak Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, czy Kolegium UMCS w Biłgoraju. Jako polityka partii rządzącej (PO), czynnie działał na rzecz wsparcia działań inwestycyjnych w naszym Regionie, zarówno w dziedzinie infrastruktury drogowej jak i inwestycji w kulturę czy sport. 17 lutego do Biłgoraja przybył jako kandydat Twojego Ruchu na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Reklama.

Podczas wyborczego spotkania, które odbyło się w sali kameralnej BCK, mówił przede wszystkim o swym programie wyborczym. Jak podkreślał polityk, jego siedmiopunktowy program, to nowe otwarcie dla Polski. Kandydat na Prezydenta mocno akcentuje w nim sprawy gospodarcze. jego program zakłada tworzenie nowych miejsc pracy, wprowadzenie większej kwoty wolnej od podatku, większe wsparcie dla przedsiębiorców, obniżka cen energii oraz demokrację bezpośrednią i obowiązek płacenia podatków przez księży. -Kandyduję na urząd Prezydenta, bo wierzę, że możliwa jest trochę inna Polska, nowoczesna nie tylko autostradami i pociągami. Kandyduję, bo Polska potrzebuje innej polityki gospodarczej - opartej na rozwoju, a nie na niskich płacach - przyznaje w rozmowie z bilgoraj.com.pl Palikot.

spotkanie_z_palikotem_w_bilgoraju.JPG


Podczas spotkania w Biłgoraju, Janusz Palikot o ekonomii, w tym o przedsiębiorczości i efektywnej walce z bezrobociem. -Dziś w Polsce brakuje 2 mln zł pracy, a de facto w mojej ocenie ok. 4 mln miejsc pracy, by one powstały potrzebny jest rozwój przedsiębiorczości, który stymulowany do będzie obniżeniem podatków, w tym dla osób najmniej zarabiających oraz zwiększeniem kwoty wolnej od podatku. Ponadto trzeba zlikwidować ZUS i KRUS, zwolnic małe rodzinne firmy z podatków, uwolnić drobne przetwórstwo płodów rolnych, obniżyć ceny energii, uprzemysłowić kraj wykorzystując do tego unijne fundusze, zachęcić Polaków do mądrego i odpowiedzialnego inwestowania oraz nałożyć na urzędników odpowiedzialność za ich decyzje - podkreślał kandydat na Prezydenta.

Posłuchaj wystąpienia Janusza Palikota:

Podczas dyskusji, rozmawiano m. in. o kompetencjach i obowiązkach głowy państwa, prawie weta i tzw. inicjatywy ustawodawczej, o konieczności inwestycji w nowe technologie (Palikot podkreślał, że "nad Wisłą" musi powstać "dolina oprogramowania", która pozwoli młodym polakom korzystać z ich naturalnych predyspozycji w dziedzinie programowania), związkach partnerskich (Palikot przyznał, że opowiada się tylko za przyznanie parom homoseksualnym podstawowych praw, tj. w dziedzinie notarialnej, medycznej - zdrowie partnera, pochówku i spraw administracyjnych), wieku emerytalnym, sytuacji i ew. wsparciu dla Ukrainy oraz II turze wyborów prezydenckich.

palikot_kandydat_na_prezydenta.JPG

Wiele osób ma jednak za złe Palikotowi, to, że poglądy zmienia, jak przysłowiowe rękawiczki. Mieszkańcy Biłgoraja pamiętają m. in. jego wizytę w swym mieście pod koniec czerwca 2010 roku, w ramach kampanii prezydenckiej, w której głosząc hasło "Wieś głosuje na Komorowskiego", zachęcał by oddać swój głos na kandydata PO. Nie zdobyły także poklasku w Biłgoraju słowa Palikota o religii czy obecności krzyża w życiu publicznym, które głosił jako polityk Ruchu Palikota.


Zobacz także:

TYLKO u NAS: Plotki o mojej śmierci politycznej są mocno przesadzone

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: janusz palikot   biłgoraj   kandydat na prezydenta   spotkanie z januszem palikotem

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.204.227.117

Silk (2015-02-19 11:20:55)

A dla mnie może być i Palikot prezydentem. Bo jak ktoś mądry powiedział:
"jak nie może być normalnie, to chociaż niech będzie śmiesznie"

GUTEK (2015-02-19 09:49:24)

PANIE PREZYDENCIE POMÓŻ PAN
COŚ TAKIEGO !!!!???
PIĘCIOLATKI OD KILKU LAT MAJA MOŻLIWOŚCI EDUKACJI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH,
MODERNIZOWANO SALE, ŚWIETLICE, POKAZYWANO JE RODZICOM ,.....BOGATO ZACHĘCANO.
W PRZEDSZKOLACH BYŁA MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA WIĘKSZEJ ILOŚCI DZIECI 4,3,2 LETNICH.
W OSTATNICH LATACH BRAKOWAŁO MIEJSC.
POWRÓT 5 LATKÓW DO PRZEDSZKOLI ZMNIEJSZY ILOŚĆ MIEJSC DLA 4,3,2 LATKÓW GDYŻ 5 LATKI ZOSTANĄ PRZYJĘTE Z MOCY PRAWA.
Z dniem 1 września 2016 roku oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zostaną przekształcone w przedszkola, przy jednoczesnym utworzeniu zespołów szkolno-przedszkolnych.
ZAPYTAJMY RODZICÓW A NIE PO CICHU W OSTATNIEJ CHWILI UCHWALAJMY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbara (2015-02-19 00:53:43)

Nie wierzę już w Palikota. Rozczarował mnie jako poseł, nie wyobrażam sobie go jako prezydenta. Na pewno nie zmarnuję mojego głosu na Palikota.

jr1982jr (2015-02-18 17:24:10)

styl i pisownia jest dobry ale jak sie jest chrzescijaninem to na 100 procent nie na 50

(2015-02-18 17:07:19)

Teraz to " prezydent z Biłgoraja" a jeszcze niedawno nikt nie chciał mieć z nim do czynienia.
Mam nadzieję, że w Biłgoraju są mądrzy ludzie i nie będą głosowali na takiego kandydata.

do poniżej (2015-02-18 16:00:47)

Popracuj trochę nad pisownią i stylem :(I)

jr1982jr (2015-02-18 11:03:57)

to inaczej jesli ktos tym lezbom i pedalom ktorych ja tez nie popieram wymawia ze zle czynia ze to nie po chrzescijansku a sam ten kto to wymawia do kosciola chodzi 3 razy roku dziewczyne swoja zdradza z polowa rodziny sie nie oddzywa do tego pije a innym wymawia ze zle i grzesznie zyja a sam ktos nie zachowuje sie jak chrzescijanin to dziwne jest inych bledy i dziwactwa widzi a swoich nie

janjan (2015-02-18 10:17:57)

cd.
Palikot jest przykładem jak skutecznie spierdzielić sobie dobrze zapowiadającą się karierę polityka,
Szedł jak burza, przebojowo zdobywał popularność aż przedobrzył i dla większości Polaków stał się śmiesznym dziwakiem prawie jak Korwin którego nie bierze się na poważnie

do poniżej (2015-02-18 10:14:06)

Coś bardzo żeś się zapultał z tym wyjaśnianiem, co jest grzechem, a co nim nie jest.
Weź najpierw chopie siądź i pomyśl, a później zacznij pisać :(I)

janjan (2015-02-18 10:12:28)

Palikot zostałby prezydentem gdyby nie szedł razem z "różową tęczą",
ma kasę i wsparcie fachowców od p.r.
Ale spierdzielił sobie karierę polityka popierając "różowych" którzy mogą mu dać co najwyżej kilka % głosów do podziału z Grodzkim/ką.
Gdyby poprowadził inaczej swoją karierę polityczną byłby w 2 turze z Komorowskim, z dużą szansą na jej wygranie

jr1982jr (2015-02-18 09:53:50)

to dresiarstwo to nabuzowane jak bokser przed walka i trudno slowa wyjakac;p wiadomo ja tez nie popieram tego pedalstwa calego ale mozna swoje racje przedstawiac w cywilizowany sposob a nie jaki kibol na meczu. wiadomo ze homoseksualizm z punktu widzenia religi jest grzechem ciezkim to oczywiste ale nawet w normalnym zwiazku dziewczyna-chlopak seks oralny i analny tez jest grzechem ale kazdy go popelnia i nikt nie patrzy na religie wtedy i na to ze to grzech czyli mozna popelniac grzechy ale tylko wedle wlasnego uznania;p;p z tego wynika;p

Jan (2015-02-18 09:32:51)

Palikot-ty się na błazna nadajesz a nie na prezydenta. Czy ktoś pamięta tego pajaca jak przyszedł w Sejmie na konferencję i przyniósł pudło z projektami ustaw co miały zmienić Polskę? Gdzie te ustawy? Rudy Tusk go podpuścił , żeby wystąpił z PO i zebrał głosy homo , lesbów, odszczepieńców i dewiantów. Jak będzie miał kilkudziesięciu posłów to go do koalicji weżmie i może być nawet płemiełem. Bo Tuskowi nie wypadało wychwalać tych odszczepieńców, bo by stracił głosy normalnych Polaków. Ale go ciepłym moczem olał i z Pawlakiem zawarł sojusz koalicyjny bo go łączył zdradziecki zamach na rząd Olszewskiego. Teraz ten biedaczyna , błąka się po Biłgoraju głosów szukając. Ty się człowieku do psychiatry zgłoś a jak masz forsę to do profesora Zimbardo się zgłoś , on postawi prawidłową diagnozę bo to może być nawet polityczna schizofrenia nieuleczalna.

max (2015-02-18 07:57:59)

Zenek Ł.i Tomek B. - związani ze sportami smochodowymi. Mam nadzieję że Palikot obiecał zrewitalizować autodrom. Może odpisze coś z podatku itp.

do: jr1982jr (2015-02-17 23:41:23)

To dresiarstwo z ruchu narodowego.
Ten grubasek to nawet w ostatnich wyborach startował i zdobył max kilkanaście głosów.

@ff (2015-02-17 23:18:46)

W jakim kraju? Przecież dalej niż do sąsiedniej wioski do kościoła to nie jeździsz :))

Eryk (2015-02-17 22:24:51)

Wiecie co to śmiech na sali kandydat na prezydenta w rodzinnym mieście i kilkanaście osób na sali. Wynik znany. Januszku spadaj. Polacy nie są głupi i już wiedzą kim jesteś.

do henryk (2015-02-17 21:57:27)

palikot przesadza z tymi homo dziwactwami ale jesli chodzi o gospodarke to ma bardzo dobre pomysly mimo wszysto

Henryk (2015-02-17 21:46:07)

Żaden Palikot. Jego chore pomysły z homo to wstyd dla Polski. Facet gada a nic nie robi. Był w PO i widać jak zmienił Polskę. Stop dla Palikota. Nikt mądry na niego nie zagłosuje.

(2015-02-17 21:45:22)

Niektórzy zwolennicy a inni przyszli tylko z ciekawości

Swój (2015-02-17 21:32:17)

W Biłgoraju na pewno nie znajdzie Palikot poparcia. Gdy odwiedzam różne części kraju i mówię z jakiego jestem miasta to wielu już Biłgoraj kojarzy z tym co krzyże chce tylko zdejmować. I co dalej? Islam? Takiego prezydenta nie chcemy! Prezydent ma być mężem stanu, któremu naród może ufać. Po owocach poznacie jakie to drzewo.

Andrzej (2015-02-17 21:19:49)

Naiwny młody przyszedł na spotkanie z Palikotem i chciał sobie z nim zrobić zdjęcie. A Palikot myśli o sobie i patrzy w inną stronę. Takie to charakterystyczne.

PiS (2015-02-17 21:14:57)

Tylko Andrzej Duda zmieni Polskę na lepszą, Palikot podniósł nam wiek emerytalny do 67 roku życia. Na takiego nie zagłosuje nigdy.

Edek (2015-02-17 21:03:12)

Ja nie głosuje na Palikota. Dość tych jego obiecanek przed każdymi wyborami.

edek (2015-02-17 20:58:53)

TYLKO poseł szeliga(ja i moja rodzina będziemy glosować na niego!!)!! On jutro wzmocni protestujących rolników, szkoda tylko że nic dla rolników nie zrobił, ALE zaistnieć można. Kolejna hiena polityczna- zawiślak- żeruje na problemach rolników. O PSLu nie ma co wspominać, bo to mendy, nic więcej. Pełowców jakoś mało w Biłgoraju, ale srał na nich pies. najważniejsze że Palikota można objechać na forum. Gdyby nie on, nie było by BARR, AMBRY, UMCS. Nie są to twory idealne ale w takim Biłgoraju znaczące! Co zrobił dla biłgorajan tyle co do cholery Janusz Palikot?!! Zawiślak, Szeliga ??!!~Ku*****wa mać! Ale ludzi z Ambry miało robotę, może szału nie było ale MIELI ROBOTĘ!! Czy Szeliga dał komuś jakieś miejsce pracy, poza swoimi pannami w biurze poselskim?! Czy Szeliga zrobił coś konkretnego dla miasta? Chyba jutro pojadę do Króli i się go zapytam osobiście!!! Pozdro Janusz!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Kancelaria Doradztwa Podatkowego BIURGAW Jan Gawda

Ul. Komorowskiego 3 /pokój 113 i 115/ I piętro, 23-400 Biłgoraj

Biuro Rachunkowe Biłgoraj - Janusz i Maria Gaj

Komorowskiego 3/111 i 112, 23-400 Biłgoraj

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Pieczęć Boga

Kiedy celebrujemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego w dniu...

Oświadczenie biłgorajskiego szpitala w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa wśród personelu

Dyrektor Arion Szpitale Sp. z o. o. Zespół Opieki Zdrowotnej...

BCK wraca do pracy. Wznowione zostają zajęcia dla grup, wraca także kino

Pierwsze zajęcia - oczywiście w reżimie sanitarnym - wracają...

Pożegnanie Komendanta Powiatowego PSP (FOTO)

Dziś w Komendzie PSP w Biłgoraju odbyło się uroczyste pożegnanie...

Biłgoraj. Nowe terminy I Komunii świętej

Tradycyjnie I Komunie święte w poszczególnych parafiach odbywają...

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka (FOTO, VIDEO)

Trwają prace związane z rewitalizacją śródmieścia Miasta Biłgoraja....

Ogłoszenia