Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Preply - znajdź korepetytora i zacznij naukę online & offline

Dodał: red Data: 2016-09-03 10:44:42 (czytane: 1785)

Nauka online w ostatnich latach stała się modna, ale też i wygodna. Uczyć się możemy wszędzie i zawsze, to od nas zależy w jakich warunkach będziemy się uczyć, z jakich pomocy skorzystamy i ile się nauczymy. Komfort nauki poprawiają możliwości takie jak e-korepetycje.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajJeżeli nie wystarczą nam programy edukacyjne, serwisy informacyjne, e-booki, audiobooki, czy zestawy interaktywnych ćwiczeń, quizy, czy lektura blogów, wówczas możemy sięgnąć po korepetycje. Wyróżniają się one na tle innych metod nauki online tym, iż sami możemy zdecydować czego chcemy się od korepetytora dowiedzieć, możemy decydować o tempie nauki, o ilości przykładów itd. Wybierając odpowiedniego nauczyciela możemy sobie zapewnić zrozumiały wykład, jak i kompana do ćwiczeń utrwalających.

Nauka przez Skype odbywa się z nauczycielem w czasie rzeczywistym a co za tym idzie możemy korepetytorowi zadawać pytania, rozmawiać z nim, przez co korepetycje są elastyczną metodą nauki w odróżnieniu od wielu z gór zaplanowanych kursów online, w których to nie mamy wpływu na proponowane nam zadania, mimo ich multimedialności i interaktywności oraz pozorów indywidualizacji. Popularność korepetycji zdalnych rośnie z wielu powodów. Przede wszystkim z uwagi na ich skuteczność, jednakże poza efektywnością nauki z korepetytorem warto podkreślić, iż możemy uczyć się wykorzystując wolne chwile między innymi zajęciami bez konieczności dojazdu w określone miejsce, możemy również łączyć naukę z podróżą, uczyć się poza domem, w pracy itp. Ilość zalet, jakie cechują e-korepetycje sprzyja dynamicznie rozrastającemu się gronu zadowolonych uczniów. To zjawisko na rynku wykorzystał portal preply.com. Platforma działa w polskim internecie od 2015 roku jako pośrednik między internautą a korepetytorem. Preply znacząco przyczyniła się do popularyzacji e-korepetycji.

nauka_jezykow_on_line.jpg

Forma nauki przez Skype znana była od kilku lat, kiedy to Skype zaczął być używany komercyjnie do komunikacji zdalnej w doskonałej jakości audio i wideo. Niestety trudność stanowiło znalezienie oferty korepetytora. Pośród milionów stron www i tysięcy serwisów edukacyjnych oferty korepetytorów gubiły się i ciężko było je znaleźć, porównać, wybrać. Chcąc poznać opinię o usługach danego lektora, czy nauczyciela trzeba było poświecić sporo czasu na przetrząsanie internetu, obecnie dzięki Preply wszystko staje się łatwiejsze. Dostęp do bazy tysięcy korepetytorów mamy za darmo, w jednym portalu, a dodatkowo możemy oferty filtrować względem własnych kryteriów poszukiwań. Uzupełnieniem kompleksowej oferty jest dostęp do opinii i ocen prac korepetytorów, dzięki którym nie musimy szukać ich gdzie indziej. Dopełnieniem zalet Preply i e-korepetycji jest komfortowe rozliczenie zajęć. Za lekcje przez Skype płacimy przed ich realizacją wpłacając środki uzgodnione z korepetytorem na konto Preply. Portal przekazuje je dopiero po zrealizowaniu zajęć, dzięki czemu obydwie strony transakcji mają zabezpieczone swój interes. Tym samym korzystanie z korepetycji zdalnych z preply jest bardziej bezpieczne niżeli korzystanie z przypadkowych ofert e-nauki w sieci. Poza bezpieczeństwem jest też ważna forma płatności. Dla wielu osób to spora oszczędność płacąc kartą, czy przez PayPal w Preply, niżeli ponosząc koszty prowizji bankowych wpłacając za korepetycje na zagraniczne konta korepetytorów.

Wraz z rozwojem portalu przybywa w ofercie przedmiotów, jakich można uczyć się zdalnie
Początkowo były to języki obce z uwzględnieniem konwersacji z native speakerami, aktualnie przybywa przedmiotów szkolnych jak matematyka, chemia, czy historia. Korepetycje dostępne są na wielu poziomach zaawansowania, prowadzone różnymi metodami i dostępne w bardzo różnych stawkach godzinowych. Mamy zatem wybór co do kwalifikacji korepetytora, ceny, jak też dyspozycyjności, bowiem nie każdy korepetytor jest gotowy realizować korepetycje późnym wieczorem, czy w soboty nad ranem. Mimo wszystko, w Preply znajdziemy oferty spełniające nasze oczekiwania, nawet najbardziej oryginalne i niekonwencjonalne. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż aby zyskać dostęp do wyszukiwarki ofert, przeglądać profile korepetytorów winniśmy się zarejestrować w Preply. Dołączenie do użytkowników Preply jest bezpłatne i nie zobowiązuje do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu korzystania lub niekorzystania z oferty korepetycji w Preply. Co więcej poza ofertą nauki online przez Skype, w Preply ogłaszają się również nauczyciele prowadzący korepetycje tradycyjne, lokalnie, na miejscu. Wystarczy wybrać tryb nauki i lokalizację, która nas interesuje, by uzyskać wyniki z naszej okolicy. Nauka offline ma swoje plusy i minusy, wciąż jest wielu konserwatystów, którzy wolą osobiste spotkanie z nauczycielem od spotkania online.

Reklama.

Technicznie, mając konto w Preply wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, by porozumieć się z korepetytorem co do planowanych korepetycji. Nie muszą być to zajęcia cykliczne, mogą być zarówno pojedynczym spotkaniem, jak i okazjonalnym na potrzeby danego zagadnienia, sprawdzenia postępów, czy przećwiczenia wiedzy przed sprawdzianem, egzaminem. Poza dorywczym korzystaniem z korepetycji na zasadzie wsparcia, czy urozmaicenia nauki warto jest zwrócić uwagę na możliwość korzystania z korepetycji jako alternatywy dla kursów przygotowujących d matury, czy egzaminów.

Jeżeli nie jesteś pewny, czy jest to odpowiednia forma nauki dla Ciebie, możesz ją przetestować nie inwestując ani złotówki, bowiem Preply nowym użytkownikom prezentuje darmową godzinę zajęć. To idealna okazja do tego, aby sprawdzić, czy faktycznie korepetycje przez Skype są tak komfortowe, jak się je reklamuje, czy jest to odpowiedni sposób nauki dla nas i czy Preply (https://preply.com) spełnia nasze oczekiwania względem obsługi korepetycji. Nie musząc się ograniczać do kadry lokalnej, można uczyć się tak jak lubimy, na wysokim poziomie, a jednocześnie w przystępnej cenie. W jednym miejscu możemy uczyć się i biologii i informatyki, jak i japońskiego, czy angielskiego. Mieszkając na uboczu, z dala od miasta i szkół Preply znacząco ułatwia dostęp do wiedzy, również tej niszowej, jak chociażby nauka języka estońskiego. Z Preply możemy spełniać nasze marzenia i zgłębiać zainteresowania nie bacząc na to, czy w okolicy są dostępne kursy tematyczne, nauczyciele z danej dziedziny itd.

Preply to oferta zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, tych nie mających co począć z wolnym czasem, jak i tych co nie maja czasu na tradycyjny model nauki. Chcąc uczyć się efektywnie warto jest zainwestować w naukę skrojoną na miarę swoich potrzeb, a to gwarantują korepetycje przez Skype. Preply dodaje im jedynie zalet w kwestii organizacyjnej, co jednak znacznie przeważą szalę popularności e-nauki w kierunku edukacji online. Sam się przekonaj, że nauka przez Skype niezależnie od przedmiotu jest nie tylko możliwa, ale i wygodna. Bezwzględnie to innowacyjna forma i nowoczesny sposób nauki, jednak z dobrze zapowiadającą się przyszłością.

* Artykuł sponsorowany

Tagi: nauka języków obcych   kurs online   nauka   biłgoraj

Zobacz także

Biłgoraj jakiego nie znamy

Dodane: 2020-07-13 16:39 - Komentarze  (0)  czytane (218)

TAGI: ocalić od zapomnienia, biłgoraj jakiego nie znamy, stowarzyszenie dąb w ciosmach, obywatelski duetKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 18.207.240.230

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Kursy językowe

więcej

Kursy prawa jazdy

więcej

Kursy i szkolenia

Ogłoszenia